Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Baldur's Gate

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Muminek

Muminek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3702 postów

Napisano 02 10 2003 - 21:12

Pewnie większość to zna, a jak nie ......... Baldur`s Gate :(

Gra, która wciągnęła mnie na dobre kilkaset godzin ! Przeszedłem tą grę chyba z 7 razy :( za każdym razem odkrywając coś nowego, zdumiewającego i pięknego. Gra oparta na zasadach AD&D i świata Forgotten Realms. Druga część też jest dobra, chociaż śmiem twierdzić, że pierwsza jest lepsza :D
"What we've got here is failure to communicate. Some men you just can't reach ...
So, you get what we had here last week, which is the way he wants it! Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."

The owles are not what they seem.

#2 shadowman16

shadowman16

First Rank

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 27 08 2005 - 22:56

Mnie osobiście bardziej podobała sie II częsć,i to nie ze wzgledu na wrażenia audio-wizualne, a Tron Baala to był istny majstersztyk.

#3 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 27 08 2005 - 23:16

taa, gre zaliczam do klasyki. Nie ma nic lepszego jak odpalic Baldur's Gate i grac. Polecam ja, szczegolnie Jedynke, gdyz wnosi ona maximum radosci z grania oraz przenosi gracza w swoj jedyny swiat. :lol:

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
..................................
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#4 tomekkbial

tomekkbial

First Rank

• Użytkownicy
  • 65 postów

Napisano 28 08 2005 - 07:48

"Ja głosuje za Buldurs Gate. Dal mnie jest to najlepsz gra jaką kiedykolwiek miałem.
Nawet zdobyłem Edycje Kolekcjonerską -1944 numerek smile.gif
Rózne kombinacje drużyn były prowadzone , ale najfajniej jest pojedyńczą postacią trój-klasowcem
mag-wojownik-złodziej
Przedwczoraj jescze dokupięłm sobie wyadnie DVD(na wszelki wypadek) chyba coś nie tak ze mną."

To wyżej napisałem w topicu o najlepszej grz RPG i podtrzymuje
Dual Core E6300-2800MHZ Płyta Gigabyte , 250 GB WESTERN D++80GB SAMSUNG, Sound Blaster Live 5.1, Geforce 8800GT Creative 5+1, DVD Recorder LG, , Monitor-NEC 1970NX ,Realtek, MODECOM ,2GB RAM GEIL

- Dlaczego nosi pan miecz na plecach?
- Bo wiosło mi ukradli."

#5 Carlos

Carlos

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 145 postów

Napisano 28 08 2005 - 11:15

Oczywiście jako wielki fan RPG nie przeszedłem obok tej gry obojętnie. Gra jest bardzo bardzo rozbudowana, świat jest duży, wciągający, piękny. Fabuła bardzo mi się podoba. Jednak bardziej udała im się moim zdaniem część druga, i ta też część bardziej mnie przyciągnęła do komputera heh te nieprzespane noce :lol:
szczerze polecam, nie tylko dla fanów RPG.
Kiedy myśle i nic nie wymyśle, to sobie myśle, po co ja tyle myślałem, aby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

#6 bushmill

bushmill

First Rank

• Użytkownicy
  • 51 postów

Napisano 13 08 2007 - 15:21

a może ktoś by mi odpowiedział czy miał problemy z instalacją sagi BG na win xp sp2? bo jak włączę autorun i wybiorę instalację to proces nie odpowiada i nie mogę zainstalować :/
Mój fotoblog :)
"Winners, my head observed, believe they succeed on their own merit.
It is only the losers who require gods to blame"

M. Llywelyn, "Druids"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych