Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Problem z Zion++

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lukasdvd

Lukasdvd

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 06 2005 - 12:14

Witam :P na początku dodam że to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość.
Używam od jakiegoś czasu Zion++ i na niektórych hubach przy próbie połączenia z nimi wyskakuje mi taki komunikat Turn On your tags!! i nie mam możliwości połączenia z tymi hubami, co zrobić żeby niewyskakiwał ten komunikat...? I jaka jest różnica między Zion++ Green a Zion++ Blue(OP) który jest lepszy...dodam jeszcze że mam łącze radiowe....
Z góry dzięki za pomoc :D

#2 SkWaRa

SkWaRa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 791 postów

Napisano 09 06 2005 - 15:24

komunikat wyskakuje na hubach postawionych na verlim + VerliBot i nie da sie tego ominac bez grzebania w zrodle. A roznica pomiedzy tymi dwiema wersjami to to ze jeden jest dla zwyklych userow (green) a drugi dla OPow (blue). Wersja blue jest wzbogacona o kilka funkcji do sprawdzania userow etc.

#3 Cikol

Cikol

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 07 2005 - 12:41

Na takie huby zionem wejdziesz tylko jesli jestes Op-em

#4 luka_24

luka_24

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 11 06 2007 - 13:34

Witam
1 Można wieść na te haby wpisując taką zkadke jak ulubione w opisie
przykładowy tag np <++ V:0.674,M:P,H:5/25/4,S:3>
i was wpuść bot ten komunikat oznajm ze na tym habie nie mogą być używane klienty do ukrycia tagu

:)
2. używam ziona 2.0353 (bo jestem opem i ma własny habik ) i nie narzekam poza tym używam 2 klienta zwykłego
:)

#5 kulmegil

kulmegil

First Rank

• Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 12 06 2007 - 09:45

ad1) To się nazywa czitowanie... nie używasz zwykłej wersji Zion++ (domyślam się jaką zresztą) bo jak dobrze widzę u siebie (Zion++ 2.07 blue) nie ma na szczęście tej opcji.

Nowe wersje Verli maja zdaje się już rozpoznawanie tagów m.in. Ziona bądź ApexDC++ więc część tych hubów będzie umożliwiała wejście (o ile admini wyrażą taka chęć). Zion nie ma emulacji bo w zamierzeniu autora miał być "bardzo czystym" :) klientem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych