Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jakim programem polaczyc zdjęcia?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 czuczi

czuczi

First Rank

• Użytkownicy
  • 57 postów

Napisano 04 07 2003 - 17:25

Dołączona grafika

No własnie chce zrobić cos podobnego do tego.Mam fotki i chciałbym je jakoś połączyć,sciemnic itd.Czy sa jakieś programy przysttosowane do tego??Jeśli tak to przy tytule walnijcie mały opisik do niego:)
Z góry dzięki

#2 komar80

komar80

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 584 postów

Napisano 04 07 2003 - 21:35

Spróbuj :

ArcSoft Panorama Maker

(otworzy sie strona a po pewnym czasie okienko z downloadem. 20 MB.

Po jakimś czasie potrzebny bedzie patch poprawiajacy pewien błąd (komunilat o tym ze czas dobiega konca czy cóś) :lol: .

Nie pamiętam dokłądnie czy to ten progs, którego uzywalem kiedys. Jesli to ten to mozna tam połączyc zdjecia , ustawic procentowo, jak mają nachodzic na siebie itd.
A cieniowanie i takie duperele to mozesz juz potem zrobic w Photo Shopie.
"Pieniądze albo życie - złodziej zostawia nam wybór, żona żąda jednego i drugiego."
Samuel Butler

#3 xeros0

xeros0

Second Rank

• Użytkownicy
  • 85 postów

Napisano 02 03 2005 - 18:56

Tak photoshop the best ale najlatwiejszy w obsludze to on nie jest i glow bym ucial ze DARMOWY to on nie jest :lol:
Jak to powiedział pewien koleś : Zanim zaczniesz pisać nowy temat użyj magicznego przycisku SZUKAJ. Mam dopiero 14 lat wiec nie oczekujcie odemnie cudów. Żaden człowiek nie jest doskonały-każdy może się pomylić. Picasso to nie chodząca Encyklopedia Komputerowa (chociaż mało jej brakuje). Nie piszcie tematów takich jak: "Picasso pomóż" bo nikt inny ci nie odpisze(do tych którzy piszą: NIE PISZCIE, bo przecież ten temat nie jest do Was (bez obrazy Picasso)).

#4 Thunderek

Thunderek

Second Rank

• Użytkownicy
  • 89 postów

Napisano 12 03 2005 - 19:11

no tak PS najlepszy jest :) szczegolnie 8 czesc zwana CS. niesamowite mozliwosci, szczegolnie polecam kazdemu kto chce obrabiac fotki robione cyfra. nie jest darmowy to prawda, ale na P2P jest dostepny :D wyszla nawet polska wersja ale i tak pozostaje przy angielskie :) na necie mozna znalezc wiele poradnikow dotyczacys obslugi PS'a, a juz przy podstawach mozan zrobic cuda :)
Polecam
Adobe Photoshop CS

• Goście

Napisano 22 04 2005 - 20:27

Jak dla mnie to Paint Shop Pro 9.01 (full oczywiście) IS THE BEST, a jak Photoshop, to tylko Adobe Photoshop CS!!! :P

POZDRO :lol: :lol: :lol:

#6 Rufus_FCB

Rufus_FCB

Second Rank

• Na emeryturze
  • 152 postów

Napisano 01 08 2005 - 05:44

Apropo Adobe Photoshop CS PL !!!

On jest cholernie skomplikowany !!!! :(
Mam wersję po polsku!! I czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak tam zrobić by obraz był przezroczysty !!!!???? Bo ja tego nie potrafię znaleźć !!!! :( Prosze !!! Albo jest jakiś prog łatwiejszy do takiej obróbki ? Głównie zależy mi na przezroczystośći. Tylko może coś innego niż Gimp czy IrfanView bo mi jakoś nie psaują :D :D :D
<<<<~~``B L A U G R A N A``~~>>>>
...............!!!!! FOREVER !!!!!.................

#7 Myszaqu

Myszaqu

First Rank

• Na emeryturze
  • 78 postów

Napisano 01 08 2005 - 06:52

Apropo Adobe Photoshop CS PL !!!

On jest cholernie skomplikowany !!!! :(
Mam wersję po polsku!! I czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak tam zrobić by obraz był przezroczysty !!!!???? Bo ja tego nie potrafię znaleźć !!!!  :(  Prosze !!! Albo jest jakiś prog łatwiejszy do takiej obróbki ? Głównie  zależy mi na przezroczystośći. Tylko może coś innego niż Gimp czy IrfanView bo mi jakoś nie psaują  :D  :D  :D

Wyświetl post

Alphę regulujesz dla danej warstwy w panelu layers(warstwy) - jest tam suwak z wartoscią 0-100% - klikasz na warstwę i regulujesz suwakiem przeźroczystość .....
<A64 3000-939, Soltek SL-K8TPRO-939, 1024@400 TwinMOS, Radeon 9700, Seagate 120 GB NCQ SATA>

#8 Rufus_FCB

Rufus_FCB

Second Rank

• Na emeryturze
  • 152 postów

Napisano 01 08 2005 - 08:19

OK !! Wielkie thx :( !!!
<<<<~~``B L A U G R A N A``~~>>>>
...............!!!!! FOREVER !!!!!.................

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych