Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Zapomniałem hasła... :(

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Izydur_*

Gość_Izydur_*
  • Goście

Napisano 28 01 2004 - 19:47

Hej jestem tu 1 raz i chce sie dowiedziec jak mozna odzyskac haslo zeby wejsc na poprzedni login- bo cus mi sie komp na chwile wysypal a nastepnie odpalam SS a tu prosi mnie zebym podal nazwe nowego uytkownika. podalem stary login znaczy sie ten co na nim bylem wczesniej ale pojawia sie komunikat za juz ktos na nim jest- wiec jak to odzyskac i czy wogole da sie to zrobic????

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 28 01 2004 - 21:23

A czy ja dobrze rozumiem skrót SS = Soulseek????? Wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę..........

mi sie komp na chwile wysypal a nastepnie odpalam SS a tu prosi mnie zebym podal nazwe nowego uytkownika. podalem stary login znaczy sie ten co na nim bylem wczesniej ale pojawia sie komunikat za juz ktos na nim jest- wiec jak to odzyskac i czy wogole da sie to zrobic????

To klasyka na Soulseeku. Pad kompa uszkadza jego pliki konfiguracyjne. Jednym z objawów jest właśnie pytanie w kółko o login......

Masz uszkodzony plik login.cfg. Musisz go skasować. Zrestartować Soula. On cponownie zapyta o hasło. To je wprowadź. I pamiętaj plik cfg o danej nazwie jest w folderze Soulseeka tylko 1!!!!!! Być może plików cfg masz więcej uszkodzonych.

Przeczytaj o tych dramatach: TU oraz TU.

Tak naprawdę Twój nick i hasełko dalej żyją, bo one są zapisane na serwerze. A Twój plik login.cfg jedynie uświadamia Soulseeka kim jesteś i pozwala Twojemu Soulseekowi być rozpoznanym przez serwer jako Ty.....

#3 Gość_mufol_*

Gość_mufol_*
  • Goście

Napisano 22 05 2004 - 09:48

Zapomniałem hasła. Teraz nie mogę się zalogować.
Co mam w takim razie zrobić.
Wogole nie mogę się połączyć z serwerem.

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 22 05 2004 - 15:54

Zapomniałeś???? A może nie zapomniałeś tylko np resecik kompa nispodziewany się odbył i nagle dostajesz komunikat "Zaloguj się ..."

Twoje hasło jest w pliku login.cfg w folderze Soulseeka czyli C:\Program Files\Soulseek. Kliknij prawym na plik i wybierz Otwórz. Windows cię zawiadomi, że nie da rady otworzyć tego pliku więc wybierasz opcję "Sam dobiorę progsa ..." i na liście wskażesz Notatnik. NIE ZAZNACZAJ OPCJI "zawsze używaj tego programu do otwierania tego typu plików".Po otworzejniu .... ujrzysz swoje hasło. Jeśli plik będzie pusty w środku to znaczy iż jest uszkodzony i hasła już za chiny nie odzyskasz.

#5 Miszon

Miszon

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 07 2005 - 21:37

Mam problem, bo po wyczyszczeniu kompa i ponownej instalce systemu zapomniałem swojego hasła użytkownika i przez to nie mogę się podłączyć do clienta :D. Może to głupi problem, ale jednak dokuczliwy. Nie chcę tworzyć nowego profilu, bo w starym mam trochę ludzi na liście i plików w kolejce.
Czy da się coś z rym zrobić?

#6 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 15 07 2005 - 22:07

Jeśli to był reinstall systemu a nie format to pytam czy masz plik login.cfg w C:\Program files\Soulseek? Jeśli masz to no problem >>> prawy klik >>> Otwórz w Notatniku >>> zawartość stanie otworem. Lub użyć Soulseek File Viewer by podejrzeć zawartość tego pliku. Jeśli nie masz pliku login.cfg to D.U.P.A blada i hasła już nie odzyskasz żadnym sposobem. Chyba że amnezja cię opuści .....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych