Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Czy podoba Ci się grafika w GTA: San Andreas ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy podoba Ci się grafika w GTA: San Andreas ??? (41 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się grafika w GTA: San Andreas ???

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Rufus_FCB

Rufus_FCB

Second Rank

• Na emeryturze
  • 152 postów

Napisano 19 07 2005 - 08:25

Witam !
Czytałem w kilku gazetach że minusami SA jest grafa, mogli na innym silniku graficznym zrobić grę i takie tam dot. grafy.
A jak Wam się podoba strona wizualna gry ????
Moim zdaniem jest w porządku :D I dobrze że twórcy nie zmienili silnika :D Gdyby grafa była taka jak np....hmm....w FarCryu to wielu graczy nie zagrało by w SA z powodu słabszego PieCa :D Dzięki temu na grze można więcej zarobić bo dotrze do większości graczy B) Tak więc dla mnie grafika jest całkiem spoooooko :D :) :D
Co Wy o tym sądzicie ????????????
<<<<~~``B L A U G R A N A``~~>>>>
...............!!!!! FOREVER !!!!!.................

#2 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 19 07 2005 - 09:33

powiem tyle - po pocięciu ustawień grafa pływa... mimo ze kartę mam nie najmocniejszą bo GF4 mx420... osobiście przeszkadza mi kolorystyka gry, zbyt pastelowa - męczy mnie, mój wzrok. nie grałem jednak dłuzej niż 5 minut więc wiele nie powiem o tej grze. Mój brat (może nie zwiazane z tematem) narzeka, ze w tej grze bardzo niewiele sie zmieniło w stosunku do Vice city, że to praktycznie tylko jego rozszezenie, dodali kilka bajerków i tyle.
Dołączona grafika

#3 Gość_M@rcin14_*

Gość_M@rcin14_*
  • Goście

Napisano 19 07 2005 - 09:43

Dla mnie grafa nie gra najważniejszej roli.A ta w SA mi się podoba.

#4 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 19 07 2005 - 18:49

Zaznaczyłem "Może być", bo grafa nie uległa zbyt dużym zmianom w stosunku do swoich poprzedniczek :] --- nie ma co się czepiać, w końcu to nadal GTA III --- a poza tym gra bazuje przede wszystkim na potężnym ładunku grywalności i to jej główny atut.
Rewolucyjnych zmian w grafice (mam nadzieję, że nie tylko w grafice) możemy spodziewać się w GTA IV, a to dopiero gdzieś pod koniec 2006 (niestety wpierw na next geny B))

Narka!!!!

#5 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 19 07 2005 - 20:56

Ja tez dalem ze moze byc bo nie powala na kolana bo sa jakies blemdy itp ale tu nie chodzi o grafe ale o samą gre i mozliwasci jakie ona nam oferuje. Tak szczerze to sie nawet na grafe nie gapilem :P
Podrawiam - Kuba_inc

#6 boos

boos

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 201 postów

Napisano 20 07 2005 - 07:31

"może być" - faktycznie grafa nie uległa zmianie w porównianiu do VC. A powinna, choć troszkę. W końcu to kolejna część, a nie dodatek.
If you play this game BUY it!

#7 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 20 07 2005 - 09:06

Zaglosowalem, ze mi sie podoba, z prostej przyczyny: wczesniej gralem jedynie w czesc pierwsza GTA. Fakt, grafika nie jest powalajaca, jednakze nie dopatrzylem sie w niej niczego, co by mi sie nie podobalo, a momentami znalazlem pare, ktore zachwycily (rozmywajacy sie obraz, przy nadmiernej predkosci). Reasumujac, grafika jest ladna, co prawada moglaby byc lepsza, lecz wtedy raczej nie pogralbym na maxymalnych detalach, co praktyce zapewne nie wygladaloby tak ladnie jak teraz. Dlatego jestem wdzieczny tworcom za taka, a nie inna :P.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#8 Marylka

Marylka

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1153 postów

Napisano 07 12 2005 - 11:39

No no grafa w GTA San Andreas super :rolleyes:

#9 Sith_Lord

Sith_Lord

First Rank

• Na emeryturze
  • 56 postów

Napisano 07 12 2005 - 11:49

ja mam na ps2 :rolleyes: i jak na możliwości konsoli i ogrom świata jest pierwszej klasy

#10 Matik_chorzow

Matik_chorzow

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 174 postów

Napisano 21 12 2005 - 18:39

Grafika sie podoba ... zresztą tak jak w kazdym GTA

pzdr.

#11 Patryk1992

Patryk1992

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 08 06 2007 - 00:55

mi sie grafa nie podoba przenikanie przez niektóre rzeczy czy np. otwiranie drzwi od samochodu trzyma ręke z metr od drzwi nieraz sie tak zdarza i sa niedopracowane dłonie
prosesor : intel core 2 duo E6750 2.66 GHz
karta graficzna : Gigabyte 8800 GTS 320 MB
pamieci ram : Kingston HyperX DDR2 2x 1GB 1066MHz
płyta główna : P35-DS3P
zasilacz : 500W

#12 kalet

kalet

Good Rank

• Na emeryturze
  • 729 postów

Napisano 11 06 2007 - 21:47

W tej grze nie grafika najważniejsza jest, tylko wgniatający klimat i grywalność.
You rise, you fall, you're down, then you rise again !

#13 .SL

.SL

First Rank

• Na emeryturze
  • 17 postów

Napisano 15 06 2007 - 07:53

Owszem, grafika w SA nie zachwyca, ale jest zrobiona w taki sposób żeby budowała odpowiedni klimat i to się producentom udało. Właściwie to tak powinna być tworzona większość gier, a nie w stylu "super grafika, średni klimat ( albo jego brak lol ) ".
"Może być" :ph34r:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych