Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

GTA SA. Sterowanie pojazdem w misji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 darcons

darcons

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 21 07 2005 - 23:30

Chodzi mi o to rytmicznie podskakiwanie samochodu (raz przód, raz bok). Za Chiny nie mogę wyczaić, jakie klawisze mam naciskać w czasie tych zawodów na podskakiwanie.

Może mi ktoś pomóc? Z góry dzienx.

Jeszcze jedno. W jednej z dzielnic jest klub, w którym można potańczyć. Ale też nie wiem, jak sterować CJ'em, żeby tańczył w/g strzałek na dole ekranu.

Użytkownik darcons edytował ten post 21 07 2005 - 23:37

Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Topics (oben) und fragen den Moderator.

#2 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 22 07 2005 - 00:19

Strzalki z klawiatury numerycznej. Tyle :(.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#3 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 22 07 2005 - 00:25

fajne, dobrze wiedziec, bo tez mialem takie problemy :(
dziekas

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
..................................
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#4 darcons

darcons

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 22 07 2005 - 00:37

Hm...

Te strzałki zadziałały właściwie tylko przy misji OG Loca, kiedy zdobywałem dla niego sprzęt grający na plaży. Może przy konkursie "bujania" wozem trzeba włączyć hydraulikę, żeby się podniósł?
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Topics (oben) und fragen den Moderator.

#5 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 22 07 2005 - 00:49

Tak, nalezy miec podniesiona hydraulike. I moge zapewnic, ze strzalki dzialaja zarowno tutaj, jak na dyskotece.

- Mathiu Silverburg

#6 darcons

darcons

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 22 07 2005 - 00:58

Tak, nalezy miec podniesiona hydraulike.

Wyświetl post

Tak sobie pomyślałem.

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Niestety ten sposób u mnie nie działa. Podnoszę samochód na kołach naciskając Caps Lock i potem już tylko strzałki. A samochód ani drgnie. Dyskotekę w klubie też na razie mogę sobie odpuścić. Może jeszcze inne propozycje?

Użytkownik darcons edytował ten post 22 07 2005 - 01:50

#7 Rufus_FCB

Rufus_FCB

Second Rank

• Na emeryturze
  • 152 postów

Napisano 22 07 2005 - 05:42

Niestety ten sposób u mnie nie działa. Podnoszę samochód na kołach naciskając Caps Lock

nie dawaj caps-locka !!!!!!!!!

wejdz w ustawienia klawiatury w pojezdzie, zapamietaj tam jak mniej więcej masz :) jak w tej misji Cesar Vilpando bedziesz dojezdzal do miesca spotkania i tego konkurs wejdz w te ustawienie klawiatur w pojezdzie i zobacz cztery ostatnie pozycje (będzie tam coś pisało specil left itd. czy jakoś tak :) ) no i jak tam masz ...left to zmian sobie po prostu na lewą strzałkę, jak masz ....up to zmień sobie na strzałkę do góry itd.....
powinno pomóc :) :( jak będziesz chciał tańczyć to zmieniasz tak samo :)

Nara ! Jakby co będę dopiero 31.07 :) Pozdrowinka dla wszsytkich forumowiczów !!!! :)
<<<<~~``B L A U G R A N A``~~>>>>
...............!!!!! FOREVER !!!!!.................

#8 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 22 07 2005 - 09:15

Masz czesciowo racje, jednakze lowridery wymagaja wlaczenia zawieszenia, coby mozna bylo je 'bujac'.

- Mathiu Silverburg

#9 darcons

darcons

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 22 07 2005 - 10:08

Zarówno @RUFUS_FCB jak i @Mathiu Silverburg mają rację. Przestawiamy opcje sterowania pojazdem, jak opisał to pierwszy i włączamy hydraulikę, jak mówi drugi i "bujamy się" jak ta lala.

Dzięki za pomoc.

#10 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 23 07 2005 - 13:46

tylko zeby dalo sie uzywac stralek na klawie numerycznej to trzeba miec włączonego "Num Lock"
Podrawiam - Kuba_inc

#11 darcons

darcons

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 23 07 2005 - 19:03

tylko zeby dalo sie uzywac stralek na klawie numerycznej to trzeba miec włączonego "Num Lock"

Wyświetl post

Nie mącić. Jakie kto sobie ustawi klawisze do tej misji, to już sprawa indywidualna. Nikt nie każe nikomu tu korzystać z klawiatury numerycznej.

Dla tych, co zabrali się do fotografowania w San Fierro:krążyć tak wokół obiektu, żeby zobaczyć różowy balonik z kamerką. Wystarczy zrobić zbliżenie na ten balonik, zrobić pstryk i snapshot gotowy. Plecak odrzutowy niezbędny.

Kolejne moje pytanie:

ten Cesar Vialpando spędza mi sen z powiek; przede mną został wyścig, na którym mam poznać kogoś z Yakuzy (Wu Zi Mu) i będę mógł przejść do San Fierro, gdzie mogę znależć samochody terenowe (jestem dosyć słabym kierowcą i dojeżdżam ostatni do mety)?

Dobra, poradziłem sobie. Wystarczyło ich wszystkich wyprzedzić i potem już bez brawury jechać do przodu. Uwaga na zakrętach :(

Użytkownik darcons edytował ten post 24 07 2005 - 19:15

#12 Rufus_FCB

Rufus_FCB

Second Rank

• Na emeryturze
  • 152 postów

Napisano 31 07 2005 - 19:16

I po wczasach

Dla tych, co zabrali się do fotografowania w San Fierro:krążyć tak wokół obiektu, żeby zobaczyć różowy balonik z kamerką. Wystarczy zrobić zbliżenie na ten balonik, zrobić pstryk i snapshot gotowy. Plecak odrzutowy niezbędny.

o co chodzi ????
<<<<~~``B L A U G R A N A``~~>>>>
...............!!!!! FOREVER !!!!!.................

#13 Misja z Lowriderem

Misja z Lowriderem

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 18 06 2007 - 12:23

Witam ! :lol:
Mam pytanie dotyczące sterowania hydrauliką w misji Cesar Vialpano w grze GTA SA (Grand theft Auto SanAndreas)

#14 lasse2

lasse2

First Rank

• Na emeryturze
  • 16 postów

Napisano 18 06 2007 - 17:51

Zeby miec plecak odrzutowy nie trzeba robic snapshota, jednak wtedy ten plecak bedziemy mieli wczesniej.
Plecak odrzytowy dostajemy po jednej z misji z jego uzycie i wtedy mamy go obok jednej ze swoich posiadlosci na pustyni :lol:.

#15 kuba_993

kuba_993

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 23 05 2008 - 08:48

ALE lipa :rolleyes: !!! udało mi sie z tymi strzałkami ale ten ziomek i tak ze mną wygrywa!!!! zawsze pisze "za wczesnie" i takie tam !!! pomocy!! 8------0 piszcie koniecznie jak sie wklikuje to w odpowiednim momencie bo nie moge tego wyczuc

EDIT: skasowałem swoje gg, nie gram juz w tą grę więc nie widzę potrzeby byście pisali w 2011 roku na temat postu z 2008. Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych