Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Sortowanie plików w oknie Transfers

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_xmacx_*

Gość_xmacx_*
  • Goście

Napisano 04 11 2003 - 00:44

Mam takie pytanko:
Jak posortować pliki w oknie transfers?
Kiedy naciskam na któryś z górnych przycisków to nic się nie dzieje.
Picasso,doradź coś!
Bo bajzel mam tam ! Po każdym restarcie programu jest inny układ plików i nie da się nic posortować.

pozdro!

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 04 11 2003 - 02:32

Mam takie pytanko: Jak posortować pliki w oknie transfers?
Kiedy naciskam na któryś z górnych przycisków to nic się nie dzieje.

Nie da się. Niestety przyciski w oknie transferów są martwe i nie sortują według usera czy nazwy folderu z którego są ściągane. Program po prostu nie ma tej opcji. To jedno z "życzeń userów" apropos udoskonalania klienta w przyszłości. Jedyne sortowanie (zresztą dodane stosunkowo niedawno bodajże w wersji 147 lub 148) jakie jest możliwe i da się zrobić to :
- w oknie searchu wg nazwy usera, pliku, folderu oraz bitratu i średniej prędkości użytkownika
- na liście kumpli i chatroomach wg alfabetu, statusu ptaka usera, liczby plików i średniej prędkości użytkownika
- po zrobieniu Browse w wyświetlonej liście plików w prawym oknie można ewentualnie sortować wg nazwy, rozmiaru i czasu trwania utworu

Po każdym restarcie programu jest inny układ plików i nie da się nic posortować.

Niestety restart miesza pliki. Ponowny (lub któryż z kolei) restart może je znowu uporządkować. Gwarancji brak bo to ruleta. One się ewentualnie zgłoszą "po kolei" jeżeli przejdziesz dłużej na offline.

.

#3 cam_de_leon

cam_de_leon

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 10 08 2005 - 20:08

w poprzednim poscie pt "crash" pisalem o problemach z slsk, zastanawiam sie tez z czego wynika taka rzecz ze znaczam do sciagania dwie plyty od 2 roznych userow i utworki sa pokolei od 1 do X od jednego usera a pod spodem tak samo od drugiego. wylaczam i wlaczam slsk i jest kuzwa misz-masz na maksa - utwory userow sa nie dosc ze nie po kolei to jeszcze wmieszane miedzy siebie, znaczy np najpierw utwor 1 od 1 usera a nastepny w kolejce nie 2 od pierwszego usera ale np 6 od 2 - łassap ??????????

- nigdy nie sciagam za pomoca "download file" tylko "download folder", jest to wprawdzie niebezpieczne bo u niektorych userow laduje sie wtedy ich caly shared folder i potem mam godzine usuwania;
- rozpierduche mam wlasnie w oknie "transfer" ale nigdy wczesniej tego nie bylo, czasami to znika i wszystko jest po kolei a czasami bajzel jakich malo hehe.

#4 Archive

Archive

First Rank

• Użytkownicy
  • 37 postów

Napisano 16 08 2005 - 22:01

Hem... Wytłumaczenie jest proste. Masz rozpierduche po restarcie? I tylko w transferach? No to normalne. Pliki układaja sie w kolejnosci w jakiej dorwały sie do usera. kto pierwszy ten lepszy a nie wg tego co ty przed restartem ustawiłes jako pierwsze.
Rada jest jedna - nie restartuj :( w szczególnosci gdy ciagniesz multum albumów. Nie zauwazysz ze jakies dalsze numery gdzies sa dalej i bedziesz miał incomplity.heh. Ja robie liste na maksa. i czekam po tydzien az sie wyczczysci i dokładam kolejne.
Ale kontrola. Primo kontrola.
CPU:Intel Core 2 Duo E4400@3.06GHz + Scythe Infinity
RAM: DDR3 2x2GB Patriot
MBO: Asus P5KC
Grafa: Gigabyte Radeon HD4870X2
HDD: 2 x Seagate 1,5 TB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II) + 2 x Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ) + 2 x Samsung SpinPoint 250 GB (SATA/300, 8MB, 7200, NCQ) SP2504C + Seagate 200 GB Barracuda (ATA/100, 8MB, 7200) ST3200826A + IBM 40 GB (chyba się spalił:-))
Obudowa : Thermaltake Armor VA8000BWS
Zasilacz: Bequiet Dark Power Pro 850 W

#5 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 17 08 2005 - 02:08

@cam_de_leon

nigdy nie sciagam za pomoca "download file" tylko "download folder", jest to wprawdzie niebezpieczne bo u niektorych userow laduje sie wtedy ich caly shared folder i potem mam godzine usuwania;

A jak chcesz jeden kawałek, to też? :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych