Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Czy SoulSeek powoli odchodzi w zapomnienie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy SoulSeek powoli odchodzi w zapomnienie? (138 użytkowników oddało głos)

Czy SoulSeek powoli odchodzi w zapomnienie?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 BitTornado

BitTornado

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 278 postów

Napisano 03 09 2005 - 17:47

j.w

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 03 09 2005 - 18:51

To nie Soulseek odchodzi w zapomnienie. To ta sekcja forum jest "opuszczona" nieco. :D

#3 mc art

mc art

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 227 postów

Napisano 03 09 2005 - 20:49

Jak już to odfrunie :D
Ja jakoś nie odczułem nic podobnego w ogóle.
Jeśli chodzi Ci o forum to:

To ta sekcja forum jest "opuszczona" nieco

.
A może slsk jest tak prosty, że nikt już nie ma z nim problemów.
A może jest tak trudny , że wszyscy z niego zrezygnowali.

3.NIE MAM POJĘCIA :D
.

#4 Tarwater_Silur_The Watersample

Tarwater_Silur_The Watersample

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 478 postów

Napisano 03 09 2005 - 22:13

To nie Soulseek odchodzi w zapomnienie. To ta sekcja forum jest "opuszczona" nieco. :D

<{POST_SNAPBACK}>

może trzeba opierdzielić adminów tego forum :D :D :D

#5 fete

fete

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 09 2005 - 23:11

u mnie nie odchodzi w zapomnienie chodzi prawie na okrągło :P

#6 staRR

staRR

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 09 2005 - 15:45

wydaje mi sie, ze soulseek jest wciaz najlepszym programem do wymiany plikami muzycznymi. A co proponujecie jako alternatywę? Ostatnio szukałem dla znajomego jednego - jedynego kawałka: Christian Wunderlich - 10. The One And Only z albumu Reflections i wyobrazcie sobie ze na soulseek'u nie znalazlem tej bardzo znanej piosenki :/. Ktos ma pomysl gdzie jeszcze szukac? Na LimeWire wogole nie ma ani jednego kawalka tego artysty :P

#7 Manial

Manial

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 120 postów

Napisano 19 09 2005 - 05:33

pewnie nigdy nie slyszales o emule, polecam przy przesiadce z soulseeka, transfery te same :P ... ale wybor plikow mimo wszystko wiekszy niz w tym pierwszym, o czym mialem sie niestety okazje przekonac kilka razy! Plusem emule jest dostepnosc calych albumow w postaci archiwow rar, co ulatwia sprawe i gwarantuje ze pliki sa dobrej jakosci.

Zaglosowalem na tak, bo wedlug mnie program za wolno przechodzil pewne niezbedne przemiany i tym samym stracil uzytkownikow! Glowny atut, jakim byl dostepnosc niszowej muzyki, przepadl jak kamien w wode, bo i tej teraz ciezko szukac tym programem!

ps. znalazl sie tam ten kawalek, o ktorym piszesz

#8 amk64

amk64

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 19 09 2005 - 11:03

Głosuję na NIE - używam SLSK od roku i mile mnie zaskakuje - może nie sam program - bo tu rzeczywiście zmiany ostatnio jakby zwolniły (zresztą może to i racja "nie trza psuć - jak cos działa"), ale znacznie poprawiła się jakość plików - jeszcze pół roku temu pliki 128kbps omijałem jak diabeł święconą wodę - teraz są już całkiem przyzwoite. Mniej plików uszkodzonych - coraz lepsze archiwa userów (porządek!!!). A co do muzyki "niszowej", to nie wiem czy przypadkiem rock lat 70-tych (Uriah Heep, Nazareth, Thin Lizzy) powoli nie staje się "niszowy" - a tego akurat jest tu dużo - jak dla mnie ok.

#9 Manial

Manial

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 120 postów

Napisano 19 09 2005 - 18:57

...a ja od roku juz nie korzystam :D fakt ze uzytkownicy soulseeka, zawsze mieli porzadek, ale to za malo!

#10 Muminek

Muminek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3702 postów

Napisano 21 09 2005 - 21:11

@staRR
IRC. IRC. IRC.

Ja Soulseeka (a raczej jego linuksowego odpowiednika - Nicotine) używam od paru miesięcy pomimo tego, że mnie denerwuje. Ciągle przytrafia mi się, że gość, u którego zakolejkuję album, ucieka. Potem muszę czekać na takiego, aż wróci. Wydaje mi się, że nie odchodzi w zapomnienie, bo nadal używa go spora grupa ludzi w kraju i za granicą. Tylko ta sekcja została nieco opuszczona przez użytkowników.
"What we've got here is failure to communicate. Some men you just can't reach ...
So, you get what we had here last week, which is the way he wants it! Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."

The owles are not what they seem.

#11 amk64

amk64

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 22 09 2005 - 21:53

Też zauważyłem takich "znikających" userów. Rozumiem, że może ktoś nie ma ochoty tzrymać kompa włączonego 24/dobę, ale znikanie po 20 minutach to też przesada - jak nie chce to niech nie udostępnia i już. Po co innych denerwować?

#12 naheis

naheis

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 04 10 2005 - 18:43

Jeśli chodzi o moich znajomych to nie. Słuchamy muzyki, którą można tylko kupić w sklepach internetowych, a nie w takich, do których idzie się nogami. We Wrocławiu, gdzie mieszkam, do sklepów nawet nie zaglądam, bo wiem, że nic tam dla siebie nie znajdę. Wystarczy przejrzeć fora dyskusyjne o muzyce współczesnej, awangardzie, nowoczesnym jazzie czy elektronice - ludzie używają Soulseeka. Za pomocą niego ściagają płyty, które ewentualnie chcą kupić, a ich ceny i kłopoty z sprowadzaniem są zazwyczaj duże. Ne eMule ściągam tylko bardzo popularne nowości, ale to rzadko, bo eMule milczy, a Soulseek sam z siebie wywołuje sytuacje do rozmów. Wiele z nich skończyło się dla mnie wielkimi muzycznymi odkryciami.

#13 BitTornado

BitTornado

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 278 postów

Napisano 05 10 2005 - 16:26

ee tam... Odchodzi w zapomnienie i tyle. :)

#14 naheis

naheis

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 05 10 2005 - 18:04

ee tam... Odchodzi w zapomnienie i tyle. :)

<{POST_SNAPBACK}>

jeszcze raz ja - jak dla kogo - dzis sciagnalem dwie plytki, ktore wyszly na winylu 20 lat temu w usa w kilkudziesieciu egzemplarzach na totalnym zadupiu, o ktorych dowiedzialem sie od kolegi z kanady, i o ktorych nie ma SLOWA w internecie oprocz list traderow, gdzie kosztuja kilkaset dolarow - to bylo mozliwe tylko na soulseeku - proponujecie mi w zamian cos innego?

#15 BitTornado

BitTornado

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 278 postów

Napisano 06 10 2005 - 15:28

ee tam... Odchodzi w zapomnienie i tyle. :P

<{POST_SNAPBACK}>

jeszcze raz ja - jak dla kogo - dzis sciagnalem dwie plytki, ktore wyszly na winylu 20 lat temu w usa w kilkudziesieciu egzemplarzach na totalnym zadupiu, o ktorych dowiedzialem sie od kolegi z kanady, i o ktorych nie ma SLOWA w internecie oprocz list traderow, gdzie kosztuja kilkaset dolarow - to bylo mozliwe tylko na soulseeku - proponujecie mi w zamian cos innego?

<{POST_SNAPBACK}>

:blink: :huh: :o :o :ph34r: :o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych