Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Czy SoulSeek powoli odchodzi w zapomnienie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy SoulSeek powoli odchodzi w zapomnienie? (138 użytkowników oddało głos)

Czy SoulSeek powoli odchodzi w zapomnienie?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31 Archive

Archive

First Rank

• Użytkownicy
  • 37 postów

Napisano 21 03 2007 - 23:25

ja uzywam od wielu lat slsk i nigdy mnie nie zawiodł :D
znam wiele osob, ktorzy nigdy nie zapomna o nim :D

Znamy się mizolku znamy. Niejedne piękne kolekcje można spotkać na slsk. Najpiękniejsze jest to ze jest sporo maniaków lossless. 3 lata minęły (jak nie więcej) jak z bicza strzelił. Niektórych z nami już nie ma, niektórzy pozostali. No i i całkiem spore grono nowych ludzi. Jest ok:)
CPU:Intel Core 2 Duo E4400@3.06GHz + Scythe Infinity
RAM: DDR3 2x2GB Patriot
MBO: Asus P5KC
Grafa: Gigabyte Radeon HD4870X2
HDD: 2 x Seagate 1,5 TB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II) + 2 x Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ) + 2 x Samsung SpinPoint 250 GB (SATA/300, 8MB, 7200, NCQ) SP2504C + Seagate 200 GB Barracuda (ATA/100, 8MB, 7200) ST3200826A + IBM 40 GB (chyba się spalił:-))
Obudowa : Thermaltake Armor VA8000BWS
Zasilacz: Bequiet Dark Power Pro 850 W

#32 d-t-x

d-t-x

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 05 2007 - 12:28

Soulseek nie odchodzi w zapomnienie. Po prostu odeszli stad przypadkowi ludzie, szukajacy Britney itp.

#33 Patryk1992

Patryk1992

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 06 06 2007 - 21:52

moim zdaniem NIE :P :D
prosesor : intel core 2 duo E6750 2.66 GHz
karta graficzna : Gigabyte 8800 GTS 320 MB
pamieci ram : Kingston HyperX DDR2 2x 1GB 1066MHz
płyta główna : P35-DS3P
zasilacz : 500W

#34 thx4

thx4

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 243 postów

Napisano 07 06 2007 - 21:44

Głosuję na NIE,
SLSK jest bardzo potrzebny, nie wiem skąd bym brał muzykę jakby nie było slsk (drum and bass), na torrentach i na emule jest tego trochę, ale jak ktoś chce sobie sciągnąć ładny kawał porządnych wytwórni, starszych, to slsk jest niezastąpiony, społeczość slsk nigdy nie była duża i nie wydaje mi się że odchodzi w zapomnienie, może właśnie dlatego to świadczyło o tak bogatym doborze muzyki, nie byli to przypadkowi ludzie chcący ściągnąć pare mp3, tylko ludzie którzy siedzieli w swoim rodzaju muzyki po uszy. Cały czas można znaleźć stare wydania jak i również te najnowsze, i jeszcze raz:
SLSK NIE ODCHODZI W ZAPOMNIENIE

#35 Razor

Razor

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 350 postów

Napisano 12 06 2007 - 10:32

Choć nigdy nie używałem tego programu,postanowiłem zagłosować.Zagłosowałem na Nie,bo zgadzam się z tym co powiedział @d-t-x.

#36 asterix004

asterix004

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 30 04 2008 - 11:50

Dla czego w zapomnienie , jest to chyba najlepszy program do wymiany plikow miedzi 2 komputerami ,uzywam go tylko ze znajomymi i nie wchodze w jakies dziwne zaproszenia do wymiany z nieznajomymi , program jest rewelacyjny lepszego niema i nie znam.

#37 albin89

albin89

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 01 02 2009 - 10:27

Zacząłem używać slska w momencie, gdy upadła sieć audiogalaxy. Od tamtej pory jestem wiernym użytkownikiem soula. Pomimo udoskonalenia metod pobierania plików z sieci poprzez torrenty, rapidy itepe, slsk ma wciąż to "coś", tą duszę - która chyba nie przypadkowo kryje się w nazwie.
(((:death rides a pale cow:)))

#38 Zoppot

Zoppot

Second Rank

• Użytkownicy
  • 82 postów

Napisano 20 02 2009 - 22:32

Oczywiscie ze nie odchodzi w zapomnienie. Nie wiem co bym zrobil bez soulseeka, (nie znalazl bym tego czego szukam <_<). Korzystam z niego co najmniej 5 lat, jest niezastapiony. Bezkonkurencyjny pod wzgledem pozyskiwania rzadkich nagran, ktore sa nie do znalezienia innym sposobem w internecie.
WIELKI SZACUN!

#39 sledzik

sledzik

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 02 2009 - 01:21

Kiedy wszystkie źródła zawiodą na soulseeku to jest. Może czasem mała dostępność i prędkość, ale wtedy ciągne do oporu i wtedy człowiek cieszy się jak dziecko. Tutaj zbiera się sama śmietanka towarzyska muzyka jest konkretna.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych