Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Flash - Szablony galerii www

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 siwyyy

siwyyy

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 10 09 2005 - 08:34

Chcę założyć galerię foto na stronce www.
zarejestrowałem się już na dwóch serwisach, friko.pl i rocafella.pl
I mam zamair założyć sobie u nich galerie flash... znalazłem na allegro taki szablon http://www.allegro.p...p?item=62536678
Czy spotkaliście się może z podobnym szablonem ale darmowym???
Jakieś strony z darmowymi szablonami(najlepiej PL)???
I najważniejsze jak wgrać taki szablon, mam zainstalowanego totalcomandera i łącząc się z ftp. mam wpisać friko.pl czy mój_nick.friko.pl
Może ktoś mi to łopatologicznie wyjaśnić, może jest gdzieś jakis manual, wyjaśnienie...

Dla wiekszości to trywialne pytania ale chyba każdy kiedyś stawiał pierwsze kroki, byłbym wdzięczny gdyby ktoś wytłumaczył mi jak krok po kroku, zmajstrować taką stronkę od momentu łączenia się z ftp do oglądania gotowej.

Pozdrawiam Wojtek.

#2 qncept

qncept

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 163 postów

Napisano 14 09 2005 - 21:41

Hmm szablon powiadasz. Jak jest w pliku Fla to masz szansę zrobić niezłą galeryjkę edytując to we Flashu ... powodzenia życzę :)
Co do ftp to najlepiej robić to za pomocą Total Commandera.
... noi wyjaśniłem :P

#3 kamiluskm

kamiluskm

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 02 2011 - 00:15

Chcę założyć galerię foto na stronce www.
zarejestrowałem się już na dwóch serwisach, friko.pl i rocafella.pl
I mam zamair założyć sobie u nich galerie flash... znalazłem na allegro taki szablon http://www.allegro.p...p?item=62536678
Czy spotkaliście się może z podobnym szablonem ale darmowym???
Jakieś strony z darmowymi szablonami(najlepiej PL)???
I najważniejsze jak wgrać taki szablon, mam zainstalowanego totalcomandera i łącząc się z ftp. mam wpisać friko.pl czy mój_nick.friko.pl
Może ktoś mi to łopatologicznie wyjaśnić, może jest gdzieś jakis manual, wyjaśnienie...

Dla wiekszości to trywialne pytania ale chyba każdy kiedyś stawiał pierwsze kroki, byłbym wdzięczny gdyby ktoś wytłumaczył mi jak krok po kroku, zmajstrować taką stronkę od momentu łączenia się z ftp do oglądania gotowej.

Pozdrawiam Wojtek.

Ja Urzywam Do wysylania Plikow na serwer programu FileZilla darmowy najprostszy program FTP .... odpowiadajac na Post , jesli jet to serwer friko.pl to nastepujaco wpisujemy ftp.friko.pl i port 21 nazwa urzytkownika i haslo i polacz i wrzucamy przykladowy szablon z galeria Flash wszelkie pytania prosze kierowac na tej stronie mazan.dl.pl

#4 kondi169

kondi169

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 231 postów

Napisano 24 02 2011 - 10:42

Z pewnością mu pomożesz ;) spóźniłeś się z odpowiedzią tylko jakieś ponad 5 lat ;) Pozdrawiam
Jeżeli pomogłem oceń post pozytywnie, kliknij na zielony plusik ;)

"Jeżeli nie możesz sprawić by działało dobrze - spraw chociaż by dobrze wyglądało" - Bill Gates

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych