Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

pliki sfv i prog sfv checker

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 muranox

muranox

First Rank

• Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 13 09 2005 - 17:31

witam.
czy ktoś może mi to wytłumaczyć, jak w temacie.
rozumiem ze jesli nie mam albumu mp3 z plikiem sfv to jak wrzuce te mp3 do sfv checkera to i tak nic to nie da? ok juz nie modzę , tylko czekam na jakieś wytłumaczenie zastosowania w/w.
pozdro

#2 Blaugrana

Blaugrana

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 226 postów

Napisano 13 09 2005 - 18:21

o *.sfv czytaj TUTU

#3 muranox

muranox

First Rank

• Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 13 09 2005 - 18:50

o *.sfv czytaj TUTU

Wyświetl post

no ok, ale nadal nie wiem jak moge to wykorzystać..:)

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 13 09 2005 - 20:51

Muranox ... dostałeś linka w którym SZCZEGÓŁOWO wyjaśniłam co to jest sfv. To TYLKO plik pomocniczy. Tylko i wyłącznie. Za jego pomocą się sprawdza czy ściągnięta paczka plików jest poprawna, czy coś się nie uszkodziło czy nie dociągnęło.

rozumiem ze jesli nie mam albumu mp3 z plikiem sfv to jak wrzuce te mp3 do sfv checkera to i tak nic to nie da?

Nie no ... tu już nie kumam czaczy. PO CO TY CHCESZ WRZUCASZ MP3 DO SFV CHECKERA? :) Nie, nie i jeszcze raz nie. Do Sfv checkera wrzuca się tylko plik sfv z danej paczki z rozpakowanymi plikami mp3. Tylko plik sfv. Jeśli tego pliku nie ma to znaczy że nic nie sprawdzisz, sfv checker zbędny, a brak pliku sprawdzającego bo ten kto releasował paczkę nie zrobił takiego pliku lub user od którego ściągasz ten plik po prostu skasował.

Podsumujmy: jeśli nie ma pliku sfv to żadnego sfv checkera nie wykorzystasz.

.

#5 muranox

muranox

First Rank

• Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 13 09 2005 - 22:09

oooo. i o to mi chodziło. wielkie dzięki za to.pozdrawiam

ps. a pytam bo taki jeden fu***n british dał mi bana na slsku za to że moje pliki nie były "CRC OK" :] (i bądź tu mądry..)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych