Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Dwa Soule równolegle

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 amk64

amk64

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 26 09 2005 - 20:19

Postanowiłem zaryzykować - tyle było dyskusji o tym, że wersja 157 pracuje z innym serwerem i o "znikających" userach, że postanowiłem zaryzykować i zainstalować obok siebie dwie wersje Soula 156 i 157. (157 w innym katalogu oczywiście - zresztą on sam się instaluje do innego - Soulseek-test) Jak dotąd się sprawdza.
Jeśli ktos ma doświadczenia z takim eksperymentem, to może napisze coś?

#2 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 26 09 2005 - 20:33

Można zainstalować i ze cztery wersje Soula ;) ,tylko po co? skoro oficjalna działa
bez zarzutu.

#3 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 26 09 2005 - 21:29

Jeśli ktos ma doświadczenia z takim eksperymentem, to może napisze coś?

Jeśli chcesz by działały równocześnie i nic o sobie nie wiedziały możesz utworzyć nowy profil usera na Windows 2000/XP/2003 i zamontować Soulseeki dla każdego profilu z osobna. Za pomocą funkcji Windy "Szybkie przełączanie użytkowników" możesz sobie po kolei między nimi skakać.

No właśnie... Tylko po co? Skoro 156c jest oficjalna i stabilna a 157 to testowy serwer to naturalnym jest iż zostaje się tam gdzie więcej userów i mniej problemów.

#4 amk64

amk64

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 26 09 2005 - 21:32

Na 157 są inni ludzie - próbowałem wpisywać tam na listę nicki ze 156 i nie widział - więc jesli ktos zmienił wersję na 157, to starą już się go nie "złapie"

#5 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 27 09 2005 - 02:36

Na 157 są inni ludzie - próbowałem wpisywać tam na listę nicki ze 156 i nie widział - więc jesli ktos zmienił wersję na 157, to starą już się go nie "złapie"

No to jest oczywiste. Przecież inne serwery. Na dzień dzisiejszy wybierasz ten serwer, na którym masz najwięcej kontaktów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych