Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Udostępnianie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy udostępniasz wszystkie swoje MPtrójki w programach P2P? (91 użytkowników oddało głos)

Czy udostępniasz wszystkie swoje MPtrójki w programach P2P?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 gregua

gregua

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 292 postów

Napisano 08 08 2003 - 21:46

Nieraz zastanawiałem się na tym czy przypadkiem niektórzy nie zmieniają ilości swoich zasobów dla innych. Na pytanie "nie" powinno być jeszcze jedno "dlaczego" .

#2 lucekSelecta

lucekSelecta

First Rank

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 09 08 2003 - 10:10

powodow jest tyle co osob pewnie ja naprzyklad nie udostepniam wszystkiego bo mi sie wtedy za dlugo slsk odpala.zreszta to zdaje sie brocha kazdego co i w jakich ilosciach udostpepnia. byle nie zerowac w zamian za nic.
jes mi silekta ! wiecej ognia ! ktoras ci sie odda !

#3 albin89

albin89

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 14 08 2003 - 01:33

NIE. Dlaczego? bo mam hardziela mikrusa (tylko bez skojarzeń:ph34r:, więc trzymam muzyczkę na cedekach i choćbym nie wiem jak się wytężał, nie udostępnię naraz wszystkiego... Za to bardzo chętnie dzielę się zbiorami z płyt, gdy ktoś grzecznie poprosi.
(((:death rides a pale cow:)))

#4 Czuz

Czuz

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 521 postów

Napisano 04 09 2003 - 21:34

Ja udostępniam wszystko poza katalogiem do którego ściągam. Na moich listach zasadniczo są jedynie pełne albumy (poza drobnymi wyjątkami, które są wyróżnione). Po ściągnięciu przechodzą kontrolę w T&R oraz odsłuchową. Wtedy dopiero trafiają do folderów z których można je zessać.

#5 lucares

lucares

First Rank

• Użytkownicy
  • 35 postów

Napisano 07 09 2003 - 17:54

Udostepniam tylko pokatalogowane zbiory; muza pochowana w foldery, podpisane tagi etc. Wszystko ujednolicone zeby mozna bylo latwo browsowac. Albumy ktore dopiero zaciagam takze dziele, moze ktos sie znajdzie i po przejrzeniu zaproponuje np lepsza jakosc.
Niestety z braku czasu ostatnio nie dodawalem zadnych albumow wiec szared jest niezmieniony od paru miesiecy.
Co do sprawy udostepniania dla wszystkich; pliki widzac wszyscy, ale sciagaja juz tylko nieliczni. Czesto otwieram sloty dla znajomych. Niektorych banuje ze znanych wszystkim powodow.

#6 dragon

dragon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 508 postów

Napisano 07 09 2003 - 18:20

Ze wzgledu na mały dysk, najwiecej rzeczy mam na CD :) Udostepniam cały czas ulubione piosenki(których mało nie jest B) )a chce miec je także na komputerze oraz ostatnio sciagniete filmy :)
Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl

#7 vega_pl90

vega_pl90

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 07 11 2003 - 03:49

Udostępniam wszystko co mam. Zostawiam wszystko co ściągnąłem nawet jeśli sam tego nie słucham. No ale ideałem nie jestem, miewam bajzel w plikach, niesprawdzoną jakość, a płyty których nie lubię na ogół nie dokończone.
U innych najbardziej wkurza mnie dzielenie tylko do 'buddy' listy - a to jest niestety bardzo powszechne - 70% moich 'similar users' to niestety właśnie tacy tajni agenci - daję im prewencyjnego bana choćby mieli nie wiem jak cudne kolekcje.
- Jeśli ja szukam czegoś co ma taki delikwent - no to miałem pecha
- Jeśli mam coś co jego kręci, no to po prostu bierze. Wpisze mnie na listę, bo taki fajny z niego kumpel (inaczej dostałby bana za "no files sharing") i może być na tyle szlachetny, że przez parę dni pozwoli mi na rewizytę bez negocjacji. Z listy na 99% i tak mnie wywali (żeby jej sobie nie 'zaśmiecać'). Na 'wierność' można liczyć tylko jeśli się ma 30000 plików i piękny transfer.

No i są efekty uboczne. Jeszcze w audiognomie Włoch od którego d/l mi nie chciał ruszyć założył mi konto na swoim ftp i jako totalnie 'zielonego' nauczył czym to się je. Teraz w slsk w jego info można wyczytać, że nie puści niczyjego d/l bez sprawdzenia z innego logu czy chętny dzieli pliki dla WSZYSTKICH. To smutne, ale możemy się dla siebie nawzajem zrobić wredni.

pozdrawiam

#8 Gość_edgar_*

Gość_edgar_*
  • Goście

Napisano 07 11 2003 - 23:21

Jedna z ciekawszych dyskusji jakie czytalem na forum.

Warto chyba jednak zadac pytanie tak: ile masz mp3 i ile z nich udostepniasz? Zgodzicie sie chyba, ze nie jest to to samo:
- gostek ma 5 albumow, udostepnia wszystkie i pisze "udostepniam wszystkie" (100 %)
- drugi pisze "mam 3000 albumow (a sa tacy) i udostepniam 300, bo na wiecej dysk mi nie pozwala" (10%)...

Jesli tylko moga sam banuje gostkow, ktorzy maja "bajzel" na dyskach i udostepnianych 20 plikow z czego 18 "niedociagnietych".

Pozdrowienia dla picasso. Dobrze, ze jestes...

#9 technogirl

technogirl

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 173 postów

Napisano 07 11 2003 - 23:53

Nie mam dużo muzy na dysku, bo dysk mały (tylko 5GB może być na mp3 i filmy) i na bierząco zżucam na CD. To co mam to udostępniam. Nie mam najnowszych hiciorów tylko same sety dla znawców kultury techno, więc i kolejek u mnie nie ma.

Popieram picasso...ktoś kto się zna na tym od "wewnątrz" i dba o siebie oraz innych....

#10 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 12 02 2004 - 11:57

a mnie wkurzyło kilku bylepolaczków, wielkich snobów, takie mendy że to szok. nie dość że soulseek ma nędzny transfer, to te niby polaczki przyczepiły się do mnie ŻE ZA MAŁO UDOSTĘPNIAM I MAM WG NICH ŹLE PLKIKI POSEGREWGOWANE. a co ja mam mieć po dwóch miechach internetu, gdy ściągam przede wszystkim gierki torrentem? a posegregowałem tak, by było mi wygodnie, ale też i czytelnie. Nikt inny się nie skarżył.
Zabanowali mnie jako jedyni na razie w soulseeku - egoiści, jacyś małolaci.
to denerwuje....
Udostępniam około 500 MB MP3, nie jest wiele, ale nie trzymam muzy, która mi śię nie podoba. czy to źle?
Dołączona grafika

#11 mc art

mc art

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 227 postów

Napisano 02 05 2004 - 16:47

udostępniam wszystkie jakie mam na twardzielku
.

#12 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 17 05 2004 - 20:45

Gdybym miał udostępniać wszystkie mp3 jakie mam to musiałbym mieć kilkadziesiąt CD-romów podłączonych do kompa :D wszystko co sciągam zrzucam na CD, bo dysk nie jest zbyt pojemny, ale wszystko co na dysku, jest udostępnione dla innych.. baa... staram sie nawet pomagać tym którzy chcą coś ode mnie sciągnąć, po tym jak zmieniłem folder - wysyłam im info że jest zmieniony, żeby sie nie wkurzali że ciągle FAILED :D
Dołączona grafika

#13 saintek

saintek

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 10 05 2005 - 18:07

ja z kolei nie udostepniam uszkodzonych mp3 (sam sie zawsze wkurzam ze sciagnalem "poszatkowana" mp3) czy tez niekompletnych albumów. ale wszystkie pelne albumy ktore posiadam sa do sciagniecia dla innych, zwlaszcza ze mam w koncu dysk który je wszystkie mieści :(

#14 Archive

Archive

First Rank

• Użytkownicy
  • 37 postów

Napisano 10 05 2005 - 21:56

udostepniam wszystko co mam na hdd z muzyki. łacznie jakies 26000 w tym klipy fsol. łacznie z 200GB. duza czesc to moje ripy w bardzo dobrej jakosci - aac320. udostepniam tez we flac. udostepniam dla listy bo mnie search results zabijaly. a jak ktos zapyta i ma normalny szer to daje na liste, ktora liczy juz ze 100 userów. nie lubie leecherów, bo jakby ich przyrosło to by to zabiło slsk. udostepnianie tylko dla listy i banowanie nfsów dziala mobilizujaco na userów. w ten sposób sa lepsze dostepne zasoby. sam tez musiałem pare wymagan pospełniac, dlatego stawiam wysokie progi innym. czasami szeruje dla wszystkich - trwa to z miesiac. potem widze kolejke na 200 pozycji od jednego usera i pekam. ban. potem znów. no i wracam do listy.
CPU:Intel Core 2 Duo E4400@3.06GHz + Scythe Infinity
RAM: DDR3 2x2GB Patriot
MBO: Asus P5KC
Grafa: Gigabyte Radeon HD4870X2
HDD: 2 x Seagate 1,5 TB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II) + 2 x Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ) + 2 x Samsung SpinPoint 250 GB (SATA/300, 8MB, 7200, NCQ) SP2504C + Seagate 200 GB Barracuda (ATA/100, 8MB, 7200) ST3200826A + IBM 40 GB (chyba się spalił:-))
Obudowa : Thermaltake Armor VA8000BWS
Zasilacz: Bequiet Dark Power Pro 850 W

#15 GORELORD

GORELORD

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 565 postów

Napisano 15 05 2005 - 22:41

udostepniam troche mp3, ale tylko takie ktorych nikt nie ma lub bardzo malo osob. To samo robie z pelnymi albumami. Ripuje i daje rele tylko takie kapele i albumy ktorych nikt przedemna nie udostepnial na emule lub daja te z zaj**** haslami. Ja je robie bez hasel :D
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych