Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Udostępnianie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy udostępniasz wszystkie swoje MPtrójki w programach P2P? (91 użytkowników oddało głos)

Czy udostępniasz wszystkie swoje MPtrójki w programach P2P?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16 NeoAngel

NeoAngel

First Rank

• Na emeryturze
  • 48 postów

Napisano 01 04 2006 - 15:46

Witam..
Niepowiem tu nic nowego..JA poprostu szanuje idee P2P czyli jak sciągam to inni też mają to prawo..
Dziele sie tym co mam ze wszstkimi , zadnych list "mp3" tylko dla znajomych , banuje tylko pijawy(no niepowie mi gość ze niema bo niema , uważam ze jak ma 10mp3 to jest ok..ale jak nic to nara..
Tylko tyle można powiedzieć w ultra skrócie P2P i wsio...

PS: jak ktos ma coś czego potrzebuje na slsk i niechce dać bo mam mało, to h... mu w d..pe :( poszukam na torrencie i mam , (bedzie mi tu wymyślał ze coś tam a ma w uj piratow i jeszcze coś za to chce)

!!SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE!!
POZDARAWIAM ALL :(

#17 Archive

Archive

First Rank

• Użytkownicy
  • 37 postów

Napisano 04 10 2006 - 23:55

heh. lekko sie zmieniło. szeruje 36000 pliczków. jakies 400GB. to jest część muzyki którą mam. udostepniam tylko tę która jest perfekcyjnie ułożona i otagowana. i dalej dla listy :P
CPU:Intel Core 2 Duo E4400@3.06GHz + Scythe Infinity
RAM: DDR3 2x2GB Patriot
MBO: Asus P5KC
Grafa: Gigabyte Radeon HD4870X2
HDD: 2 x Seagate 1,5 TB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II) + 2 x Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ) + 2 x Samsung SpinPoint 250 GB (SATA/300, 8MB, 7200, NCQ) SP2504C + Seagate 200 GB Barracuda (ATA/100, 8MB, 7200) ST3200826A + IBM 40 GB (chyba się spalił:-))
Obudowa : Thermaltake Armor VA8000BWS
Zasilacz: Bequiet Dark Power Pro 850 W

#18 the libertine

the libertine

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 12 2006 - 21:08

czy jeśli ktoś nie udostępnia żadnego katalogu to nie udostępnia też fragmentów plików w trakcie ściągania? z góry dzięki za odp.

#19 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 10 12 2006 - 17:50

czy jeśli ktoś nie udostępnia żadnego katalogu to nie udostępnia też fragmentów plików w trakcie ściągania?

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, folder do którego ściągasz (save folder) jest innym o tego z którego
udostepniasz muze (shared folder).Oczywiście możesz wskazać save folder i go udostepnić.
Tylko po co komu incomplete mp3. ;)

#20 Kyoden

Kyoden

First Rank

• Na emeryturze
  • 4 postów

Napisano 28 12 2006 - 16:32

Nieraz zastanawiałem się na tym czy przypadkiem niektórzy nie zmieniają ilości swoich zasobów dla innych. Na pytanie "nie" powinno być jeszcze jedno "dlaczego" .

Na pytanie "dlaczego nie" odpowiem: "z powodu małej pojemności HDD" ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych