Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Neostrada TP, DynDNS, oraz przekierowanie portow?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepil

pepil

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 10 2005 - 22:37

Posiadam Modem SpeedTouch 510 ktory jest ustawiony na IP (192.168.19.77 Port 80) i chcialbym uruchomic na nim funkcje DynDns, czy tez no-ip oraz przekierowanie portów (port forwarding), tak abym mogl przekierowywac cały ruch przychodzący na dany port routera na określony adres w sieci lokalnej np. 192.168.19.78 Port 1085 pod ktorym bedzie kamera sieciowa.
Przegladajac cale menu tego routera nigdzie nie zauwazylem ww. funkcji, jest jakis nowy firmenware do tego sprzetu ktory by to umozliwil? :)

Jesli ktokowliek wie jak sie z tym uporac i moze cos napisac, napewno wielu osoba sie tym posluzy. Uprzedzajac wszelkie posty typu "juz o tym bylo pisane" hmm, z żadnego postu nic konkretnego nie udalo mi sie dowiedziec :-(

#2 SkWaRa

SkWaRa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 791 postów

Napisano 23 10 2005 - 22:52

A jaki to router? Masz na forum przyklejony temat odnosnie przekierowania. co do no-ip to nie ustawisz raczej tego w routerze. no-ip konfiguruje sie na stronie badz sciagajac ze strony malutki programik ktory zrobi to za ciebie.

#3 pepil

pepil

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 10 2005 - 23:11

A jaki to router? Masz na forum przyklejony temat odnosnie przekierowania. co do no-ip to nie ustawisz raczej tego w routerze. no-ip konfiguruje sie na stronie badz sciagajac ze strony malutki programik ktory zrobi to za ciebie.

Wyświetl post

Router to Alcatel SpeedTouch 510, niektore routery maja ta funkcje DynDns w sobie, ale to nie jest problem bo jak pisales mozna sobie na serwerze zainstalowac programik np. DynDNS Updater http://www.dyndns.com/support/clients i bedzie ok, no ale jak zrobic na nim to przekierowanie na określony adres w sieci lokalnej? :)

#4 SkWaRa

SkWaRa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 791 postów

Napisano 25 10 2005 - 22:13

Poszukaj sobie czegos co sie zwie port Forwarding/triggering.... a z reszta to jest temat przyklejony.

#5 !MiTrO!

!MiTrO!

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 31 01 2007 - 13:57

Witam ja wam powiem jak przekirowac porty przynajmniej ja tak robilem jak mialem IP zaczynajace sie na 192. lub cos takiego no to zaczynamy:
1. Wpisujemy w przegladarke http://192.168.1.1.
2. Logujemy sie (nazwa uzytkownika/haslo) admin/admin <<< takia nazwa uzytkownika i haslo.
3. Nastepnie wchodzimy w zakladke Serwery LAN.
4. Klikamy dodaj.
5. Nazwa serwera:(dowolna nazwa.)
6. Dostęp włączony: Tak
7. Protokół: TCP
8. Port od: (taki na jaki chcesz przekierowac czyli np 80)
9. Port do: (tutaj wpisujemy to co wpisalismy ^^ tam :) czyli np 80)
10.Lokalny adres IP: zazwyczaj uzupełnia się automatycznie <<< zawsze sie uzupelnia a jak nie wpisujemy nasz IP zew.
Puzniej jak uzywasz web servera to poprostu dajesz komus linka z twoim zew IP albo robisz domene no-ip w tym celu wchodzimy
www.no-ip.com <<< jezeli ktos potrzebuje wiecej info niech napisze do mnie moj nr gg [CIACH] jak cos wiem pomoge.

Cya

Jezeli nie chodzi o to to sorka :) mysle ze pomoglem. Bo nie trzeba bawic sie na zadnych ruterach zeby przekierowac porty

-----------------------------------
Niech nie bedzie niczego <<<KONONOWICZ panem :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych