Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

call of duty 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 08 11 2005 - 22:53

"no cow was harmed in making this game"
PRZESZEDŁEM na veteranie oczywiście

i mam kilka wskazówek, o ile te moździeże które opisywałem wcześniej
http://searchengines...20
są ledwo do przejscia(trzeba celować strzelać ładować i szukać kolejnych celi jednocześnie) to juz moździeże na hill400 mozna na spokojnie walić(ale też sie namęczyłem z piechota i tygrysami), gdybym policzył ile razy zginąłem tochyba tak własnie gineli ludzie w pewnych miejscach poprostu nie dało wytrzymać

kolejna uwaga dla graczy: trzeba przec na przód (nie wiem jak jest na innych poziomach trudności) inaczej posiłki niemieckie cały czas bedą przybywać, bardzo dobrze w tym parciu pomagają dymne granaty-rzucasz biegniesz na ślepo, widzisz przed sobą kontur postaci -patrzysz na kompas to nie zielony trójkąt, walisz w łeb i chowasz się , zaraz przybiegną twoi i zrobią resztę

pewien niedosyt pozostawia koniec gry, zobaczycie, myslisz - "co już- tak poprostu, koniec" taka kolejna kampania, których można zrobić setki a i tak takim jak my bedzie ich mało,

ja tam nie mam zastrzeżen że wtórna, fakt mógłby to być równie dobrze dodatek(tak jak to robią twórcy MoHa), najważniejsze że jest.

czekam teraz kiedy ktoś(może własnie polacy, chociaż w to wątpię) zrobi taką grę o polskich partyzantach, albo o wojnie polsko rosyjskiej z 1919 roku

:lol: "hajda na konia lance w dłoń bolszewika goń goń goń " :(
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych