Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

NFS MOST WANTED

• Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sith_Lord

Sith_Lord

First Rank

• Na emeryturze
  • 56 postów

Napisano 24 11 2005 - 17:04

pewnie znalazło by się kilka osób które zechciały by się pochwalić lub zobaczyć innych fury jakie stwozyliście w tej grze i przydało by się kilka wrarzeń opisów i cieawych tricków więc proszę o zamieszczanie takowych

ja swojej fury niepokażę gdyz będę grał w tą grę na PS2 (mim to coś wykombinuję) ale z tego co wiem i widziałem to tuning jest znacznie uproszczony jak dla mnie maniaka samochodowego to niezbyt przypadło do gustu chodzi mi o tuningu silnika i innych podzespołów ale co do tuningu zewnętrzengo (optycznego) to pomimo że jest mniej akcesoriuw to jesttem bardzie zadowolony niż z U2 tam były niektóre bardzo dziwaczne i badziewne wręcz cłotniki lusterka i inne cuda choć znajdowało się tam kilka fajowych zestawów tutaj jest wszystko bardzo ładnie i konkretnie zrobione poprostu tak jak to powinno być miło że nieograniczyli się do kompaktów czy małych japońskich i amerykńskich coupe tylko dali np audi A4 lub lamborghini czy porsche

MAŁA PORADA jeśli ktos nie jest wprawnym kierowcą i niejest w stanie utrzymać auta na wodzy to podczas pośclizgu niech użyje podtlenku azotu (NITRO) zauważyłem to podczas startowania w demo viperem jak startowałem bez nitro dopiero jak osiągnełem 100 km/h to jechał prosto a jak z nitro to bez żadnego machania tyłem auto ruszało do przodu to się najbardzie przyda dla aut z tylnym napędem niewiem jak jest z 4x4 ale cyba podobnie więc powodzenia w łamaniu prawa i czekam na zdjęcia waszych aut (nietylko ja zapewne)

#2 pre_zes

pre_zes

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1127 postów

Napisano 24 11 2005 - 19:40

...to zaczne :D
tu

pozdro

EDIT: wozek przy stanie 36% gry. jak wroce z roboty to wrzuce aktualizacje, bo furka sie zmienila (gliny juz za dobrze mnie znały :D )
Athlon 2600+@2350MHz
ASUS A7N8X-E Deluxe
1 GB RAM GEIL433 2-6-3-3
Radeon 9800XT Sapphire 421/740

#3 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 26 11 2005 - 23:06

Moje trzy cacuszka, jeżdżę nimi na zmianę, bo szybko osiągam Wanted Level na poziomie IV ;D ....
Na początek Porsche
*Dołączona grafika*Dołączona grafika*Dołączona grafika*
*Dołączona grafika*Dołączona grafika*

Eclipse .... nie jest tak wydajna jak Porszak, ale to wypasione auto, więc pozostanie w moim (niestety wirtualnym) garażu ....

Na koniec mój ulubieniec ..... Mustang .... ryk jego silnika to balsam dla mych uszu ;D

Prawda, że ślicznoty, co nie ??? ;D ....

Pozdrawiam!!!!

#4 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 27 11 2005 - 01:23

na razie takie mam :), postęp w karierze 25% i ciagle kupowanie i zmiana samochodów, spowodowaly ze jest to ubogie, przed chwila zdjalem z niej spoiler zeby mnie mniej policji dażyło zainteresowaniem, i kupiłem mustanga i bede na niego teraz wszystko łozył, a tą maszynką wygrywam jak narazie wszystko(*tylko się strasznie ślizga po trawie

BTW: co daje opcja "tunning" :P klawisze są czulsze czy co bo ja raczej róznicy nie widze a jak mam dziesięciostopniową skalę ustawienia :) aerodynamiki :) to ja juz nie kumam

Dołączona grafika

MAŁA PORADA jeśli ktos nie jest wprawnym kierowcą i nie jest w stanie utrzymać auta na wodzy to podczas pośclizgu niech użyje podtlenku azotu (NITRO)

tak jak i na zakrętach, podstawowa zasada przy braniu zakrętow na lekcjach nauki jazdy, zwolnij przed i dodaj gazu jak jestes mniej więcej w połowie zakrętu, wyrzuca ładnie na prosto.... kurde za duzo gram boje się wsiasc czasem po graniu do Primerki :)

Użytkownik montek edytował ten post 27 11 2005 - 01:35

!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#5 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 29 11 2005 - 00:15

Lamborghini Gallardo

Demon prędkości ---- z jego speedem, przyspieszeniem i zwrotnością, żaden Wanted Level, ani Kamień Milowy nie straszny ;D .....

Pozdrawiam!!!!

#6 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 29 11 2005 - 22:22

ja nie wiedzialem ze w trybie zwyklym, nie kariery mozna juz takie wozy brac, przeszedlem 30% kariry wchodze do zwyklego(pierwszy raz) a tal odblokowane lamborgini i jakies inne fury, wszystko zmienia sie za darmo, fajnie , ale... nie ma to jak cięzko wyjeżdżone pieniądze wydać na dobry vinyl, tymczasem cos wrzuce z tych"szybkich darmówek" , ale nie dzis
Dołączona grafika

#7 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 29 11 2005 - 23:47

No tak, ale niektóre bryki są dostępne dopiero po zakończeniu Kariery, więc warto przejść całą Blackliste :]
No i zawsze jest satysfakcja, oraz unikalne modyfikacje montowane na "zapleczu", których nie zdobędziemy w żaden, inny sposób :]
A swoją drogą, odnoszę wrażenie, że tylko my, w trzech gramy na tym forum w Most Wanted ;D .... galeria aż pęka w szwach :( ;D ....

Pozdrawiam!!!!

#8 pre_zes

pre_zes

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1127 postów

Napisano 30 11 2005 - 06:22

... jeszcze 2 na liscie... :( , ktos juz przeszedł?
zaraz kupuje SLR albo Carrere GT :D troszke kosztowne zabawki
Athlon 2600+@2350MHz
ASUS A7N8X-E Deluxe
1 GB RAM GEIL433 2-6-3-3

#9 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 30 11 2005 - 06:29

to chyba musielibysmy siedziec nonstop, ja dopiero na ósmym, ale git bo wygralem dowód rejestracyjny jednej panny i mam drugiego mustanga, nieźle jak czytam wymiatasz
Dołączona grafika

#10 kevinscott

kevinscott

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1143 postów

Napisano 30 11 2005 - 07:03

A swoją drogą, odnoszę wrażenie, że tylko my, w trzech gramy na tym forum w Most Wanted ;D .... galeria aż pęka w szwach

ja juz dawno chcialem zamirescic screena ale moja grafa wyglada blado w porównaniu np z Frog-a wiec doszedłem do wniosku ze dam sobie spokoj.a wiec tak:53% i porsche carrera 911(fajnie chodzi :( ).jestem przy 6 z listy.wózki sprzedalem i zostawilem tylko 2(wspomniana carrere) i mercedesa SL500(dobry do rozbijania blokad :D ).gra jest super tylko mój komp nadaje się na smietnik(athlon 2000+,GF4).podkrecanie grafy niewiele daje a procka nie ruszam bo boję sie skopcic :D .ale jestem wytrwały i czekam do lata.mam nadzieje ze nowy komp da sobie rade z gierka.
pozdrawiam

#11 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 30 11 2005 - 13:06

.... ja juz dawno chcialem zamiescic screena ale moja grafa wyglada blado w porównaniu np z Frog-a wiec doszedłem do wniosku ze dam sobie spokoj ....

Wyświetl post

Nie przesadzaj :( żadnego potwora nie mam w domu, więc dawaj screena ;D ---- poza tym fotki walnij w garażu, a tam możesz podnieść rozdziałkę i inne detale i na pewno nie będzie klatkować :]
Ja jestem na liście nr.3 , wciąż starczy mi Gallardo --- w sumie skończyłbym już Blackliste, ale równolegle do niej męcze Serię Prób (45 zaliczonych), no i Quick Race sobie zapodaję dla odprężenia :]

Pozdrawiam!!!!

#12 kevinscott

kevinscott

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1143 postów

Napisano 30 11 2005 - 14:49

Nie przesadzaj  żadnego potwora nie mam w domu, więc dawaj screena ;D ---- poza tym fotki walnij w garażu, a tam możesz podnieść rozdziałkę i inne detale i na pewno nie będzie klatkować :]

sam popatrz jak to wyglada.jak dla mnie katastrofa.miałem jeszcze Lotusa ale na zakretach jak sie zablokował przy scianie to cięzko go było ruszyc.najchetniej jeżdżę mercem.zresztą najwiecej kasy w niego włozyłem :D no i duzo idzie na mandaty :D :D :D .ta policja jest bezlitosna.najlepiej jak rzuca do akcji wszystkie siły ze śmigłowcem włącznie :(
Dołączona grafika Dołączona grafika
a to znacie? :D :D efekty udanych pościgów hehe
Dołączona grafika Dołączona grafika

wkurza mnie takie granie ale cóż zrobić,trzeba kupic lepszego kompa.
pozdrawiam

edit:to ja dorzuce jeszcze tego"demona prędkości"jak go nazwał Frog(nic się nie pomyliłeś :D ).oczywiście wygrany :D skoro jest w garazu to po co kupowac takiego samego :D .zmodyfikowany troche pod wzgledem predkości i wyglądu.muszę dodać ze nie trudno go było wygrac(sl500 nie dał mu szans :D )
Dołączona grafika
dziś dodam drugiego "demona prędkości" :D
Dołączona grafika

#13 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 30 11 2005 - 16:13

widze ze ci w dzierżawe dwa wozy wzieli :D, ładne skubane, ciekawe czy dałoby sie podmienic grafiki winylów na własne, jakos wejsc w pliki to dopiero by jazda była, powinni zrobic cos takiego w EA, wtedy kazdy wóz byłby niepowtarzalny(mimo tego ze samych danychnam mozliwosci konfiguracji wygladu wozu -są miliony :()
Dołączona grafika

#14 pre_zes

pre_zes

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1127 postów

Napisano 30 11 2005 - 17:12

jak obiecywałem uaktualniam liste bryczek :D

...Porsche 911 Carrera leci na pierwszy ogień...

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

...Mercedes SL 500...

...Lambo Gallardo nie trzeba nikomu przedstawiać... :(

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

...Aston Martin DB9 "kupiony"...

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

...Aston Martin DB9 "wygrany"...

... to tyle :D...sliczne no nie? :D :D

pozdro
Athlon 2600+@2350MHz
ASUS A7N8X-E Deluxe
1 GB RAM GEIL433 2-6-3-3

#15 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 05 12 2005 - 12:41

A ja mam taki problem ze nie wiem jak zrobic screena i gdzie go potem znalesc.
Powiem tyle ze mam Vipera i jezdzi to calkiem niezle, ale wczesniej mialem wygranego Porszaka Caayman S (chyba tak) i nie wiem ale to chyba lepiej jezdzilo, bo teraz gdy jestem 6 na liscie i mam tego vipera to nie moge zaliczyc pulapek predkosci.
Podrawiam - Kuba_inc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych