Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

windows 2000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 doman009

doman009

First Rank

• Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 27 11 2005 - 20:12

witam wszystkich!
mozecie mi opisac ten system? od ponad 3 lat uzywam tylko xp'ka i chcialbym sie przezucic na win2000 i nie wiem jak bardzo sie rozni od XP. chcialbym sie dowiedziec czy trzeba jakies dodatkowe oprogramowanie instalowac itp.
bardzo prosze ODPISZCIE :lol:
z gory dzieki
pozdro 4 all

#2 damiano-jot

damiano-jot

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 281 postów

Napisano 27 11 2005 - 20:49

[quote name='doman009' date='27/11/2005, 20:12']
wystarczy poszukać na forum. Temat był poruszny wielokrotnie, ale poczytaj sobie np. TO i TO... :lol:
Dlaczego chcesz się przerzucić na Windows2000?

#3 doman009

doman009

First Rank

• Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 30 11 2005 - 07:16

chcem sie przezucic na win2000 bo mam male problemy z XP :D instalowalem 2 razy od niedzieli ten @*&%(@* system i strasznie mi zamula kompa :D dlugo sie wlancza, sam sie restartuje :D nie wiem co to moze byc :D i dlatego chcem sie przezucic na 2000 (moze on bedzie dzialal normalnie :( )

#4 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 30 11 2005 - 08:12

że tak wtrące
jakiego masz kompa? Głównie chodzi o procek i ramy

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
..................................
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#5 Bee!

Bee!

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 348 postów

Napisano 30 11 2005 - 08:48

@doman009 a nie przyszło Ci do głowy, że te systemy są oparte na tej samej architekturze NT i skoro jeden źle działa to i drugi pewnie będzie miał podobnie. A w ogóle, skoro po reinstalacji system nadal źle działa to może by tak poszukać faktycznej przyczyny problemu a nie kombinować.
Ktoś powiedział,
Ktoś usłyszał,
Kogoś zamknęli,
i cisza.

#6 doman009

doman009

First Rank

• Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 30 11 2005 - 16:42

@Haghi procek Duron 900Mhz ram 390 sdr
@Bee! szukalelem faktycznej przyczyni i nic nie znalazlem :D pytalem sie kumpli i tez nie wiedzieli co jest :D
Przeskanowalem 3 razy system (za kazdym razem innym natywirem) a mimo to wyskakuje mi powiadomienie z systemu ze mam wirusa :( i jeszcze jakies smieszne powiadomienia z windows mi wyskakuja typu: "system wykryl 64 krytyczne bledy". Juz nie wiem kompletnie co robic :D POMOCY!!!

#7 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 01 12 2005 - 09:46

Witam.
Ja również chętnie bym się cofnął z XP na 2000, mimo że długo już pracuje na XP i raczej bez problemów ale jednak wolałem 2000 z tym nie miałem żadnych ani sprzętowych ani systemowych co często się spotyka w XP, można to odczuć nawet czytając posty na tym forum. Miałem z nim tylko jeden problem niechciał mi chodzić na nim MS Acces, ale przypuszczam że to była wina scrackowania systemu bo nie znalazłem żadnej innej, no i zmieniłem system bo curka chciała mieć ładniejszy, to i teraz muszę się z nim męczyć, ale myślę o 2003, myślę że jest trochę przyzwoitszy.
Pozdrawiam

#8 blackraven

blackraven

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 523 postów

Napisano 01 12 2005 - 13:22

Skoro piszesz ze system cie informuje ze masz wirusa to go masz (sam komunikat moze byc wirem). Daj loagi z tego LINKU (hijackthis i silentrunner) i wklej na forum o wirusach.Pamietaj by dokladnie opisac problem...bledy,komunikaty,jakie pliki,itd..to pomoze szybciej dzialac.
"...not all vampires suck blood
not all of them die for love..."

#9 picasso

picasso

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 36724 postów

Napisano 02 12 2005 - 07:25

Blackraven bardzo dobrze tu zauważył:

Skoro piszesz ze system cie informuje ze masz wirusa to go masz (sam komunikat moze byc wirem).

bo:

i jeszcze jakies smieszne powiadomienia z windows mi wyskakuja typu: "system wykryl 64 krytyczne bledy".

To wygląda na ściemę trojańską bo Windows nigdy takich komunikatów nie daje a już na pewno błędów liczbowo NIE podlicza.

Przeskanowalem 3 razy system (za kazdym razem innym natywirem) a mimo to wyskakuje mi powiadomienie z systemu ze mam wirusa

To zupełnie o niczym nie świadczy. Teraz są takie trojan w obiegu że by ci oko stanęło bo spokojnie mogą egzystować na kompie razem z AV który będzie milczał jak zaklęty. Dział Wirusów ma pełno takich przypadków....

Proszę o podanie dwóch logów: HijackThis + Silent Runners.

.

#10 doman009

doman009

First Rank

• Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 11 12 2005 - 20:35

wybaczcie ze nie odpisywalem ale walczylem wciaz z systemem :D zainstalowalem po tych smiesznych bledach XP'ka ze skompilowanym SP2 wmiare dobrze chodzilo :) dzisiaj znowusz system przeinstalowalem (bo mi sie wlaczyc nie chcial :) ale to juz dluzsza historia) i zainstalowalem zwyklego XP bez zadnych dodoatkow i dalej system byl niestabilny :) obecznie zainstalowalem windowsa 2000 i narazie wszystko dziala poprawnie :D i co do tego windowsa 2000 byscie mi napisali czy jaks latke mam wgrac i wogole co zrobic zeby system byl stabilny
z gory dzieki :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych