Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Need For Speed: Most Wanted

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 30 11 2005 - 00:11

Witam.
W tym temacie bedziemy zamieszczac nasze opinie na tena tej wspanialej gry, pytania oraz moze jakies excytujace screeny :(
Ja o tej grze powiem tyle:
Jak dla mnie gra jest superowa, mam ja od dzis i nie moge sie od niej oderwac, jest o niebo lepsza od swojej poprzedniczki, lepsza grafika, a mniejsze wymagania, poscigi policyjne, lepiej sie prowadzi autko(nie wiem czy realistyczniej ale moim zdaniem tak jest lepiej dla gracza), zwolnione tempo gry no i wogole same wyscigi wzbudzaja duzo emocji, podczas jazdy po miescie mozna sie wszedzie "wbic"-w kazdy plot, deski itd, rozwalic przystanek. Raczej nie dostrzegam duzych minusow, moze brak przechodniow, ale to przeciez nie gta no i moze drobne bledy graficzne, ale mi to raczej nie przeszkadza.
Moja ocena: 9,5/10

I kilka pytan:
-Gdzie sie sprawdza wanted level?
-Obok mapki mam taki jakby plomyczek, on sie swieci i pulsuje - co to znaczy?
-Czy da sie wymienic auto na inne z doplata? Jak tak, to jak?
-No i czy zawsze na poczatku gry tracisz ten samochodzi i łapią cie gliny?
Podrawiam - Kuba_inc

#2 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 30 11 2005 - 00:30

I kilka pytan:
-Gdzie sie sprawdza wanted level?
-Obok mapki mam taki jakby plomyczek, on sie swieci i pulsuje - co to znaczy?
-Czy da sie wymienic auto na inne z doplata? Jak tak, to jak?
-No i czy zawsze na poczatku gry tracisz ten samochodzi i łapią cie gliny?

Wyświetl post

--- ten płomyczek, to właśnie Poziom Wanted, z czasem (w trakcie postępów w karierze) osiąga się coraz większy poziom, w wyścigu 69 (Seria Prób ) poziom ten wynosi x7 ;D
--- nie da się wymienić auta, możesz je jedynie sprzedać (w garażu) i zawsze dostaniesz jedynie 50% ceny dealera, nie zapłaci ci on jednak za zmodyfikowane podzespoły, ani za spoilery i inne elementy tunningu wizualnego .... po prostu zdzierstwo :(
--- początek zawsze jest taki sam, Buła przepada ;D

Pozdrawiam!!!!

#3 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 30 11 2005 - 17:02

I jeszcze jedno pytanie:
Jak zmienic to zeby licznik zamisat mil na godzine pokazywal kilometry na godzine? Bo w opcjach tego nie ma!
Podrawiam - Kuba_inc

#4 Dymon

Dymon

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 848 postów

Napisano 30 11 2005 - 17:05

I jeszcze jedno pytanie:
Jak zmienic to zeby licznik zamisat mil na godzine pokazywal kilometry na godzine? Bo w opcjach tego nie ma!

Opcje=>gra=>jednostki=>metryczne:]

A co do samej gierki to jendym slowem rewelacja :(
"Honto...Zuru zuru zuru zuru...Ne...Mo yurushite agetara?"
Dołączona grafika

#5 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 01 12 2005 - 21:37

No i jeszcze jedno pytanie :( :
Jak jestem w sklepie z czesciami i wybieram np. spoilery to tam u dolu jest do wybrania model i teraz tam pisze sport ale jak zmienic tą kategorie oile sie da?
Bo troche mnie to denerwuje :blink:
Podrawiam - Kuba_inc

#6 kevinscott

kevinscott

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1143 postów

Napisano 01 12 2005 - 22:00

Jak jestem w sklepie z czesciami i wybieram np. spoilery to tam u dolu jest do wybrania model i teraz tam pisze sport ale jak zmienic tą kategorie oile sie da?

nie czaję o co chodzi.jaki sport?może cos przeoczyłem?sprawdzę póżniej co to takiego.
co do gry to dla mnie super.jedynie kilka mankamentów które mogły by być poprawione.a mianowicie:
miasto jest trochę za małe,po dojsciu np do 5 z black listy znasz je na pamięć.
wozy spoko ale wolał bym kilka-kilkanaście więcej
atmosfera gry jest spoko.
nie ma efektywnych skoków(np przez rzekę jak w nfsu2 czy 1 już nie pamiętam).wiem ze są ale nie tak efektywne.
ja sie nie czepiam gry,nie zrozumcie mnie żle :blink:
chodzi mi tylko o to że jak by wprowadzili małe poprawki to gierka była by nie do przebicia.
co do fabuły to smieszą mnie sms-y Mia która zazwyczaj zaczyna"Hi its Me" lub "Hi its Mia" :( i wkurzają sms-y Razor-a który(tego nie umieszczono w tekście B) )wyzywa cię od palantów :D
a tak bardziej ogólnie to dawno się tak dobrze nie bawiłem.nobla dla AE Games.
pozdrawiam

#7 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 01 12 2005 - 22:40

No i jeszcze jedno pytanie :( :
Bo troche mnie to denerwuje  :blink:

Wyświetl post

Dołączona grafika
Strzałeczkami zmieniasz kategorie spoilerów, w jakich możesz wybierać poszczególne modele :
---- sportowe
---- regulowane
---- regulowane węglowe
---- sportowe węglowe

Pozdrawiam!!!!

#8 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 01 12 2005 - 22:45

Tylko wlasnie ja nie wiem jak zmienic to zeby wybrac zamiast spoilera kategorie bo jak naciskam strzaleczki to sie zmieniaja tylko spoilery!

edit: a najgorsze jest to ze u mnie w sklepie nie widac myszki

btw skad masz spolszczenie? :blink:
Podrawiam - Kuba_inc

#9 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 02 12 2005 - 12:13

Dzień dobry.

@kuba_inc:
http://searchengines...ndpost&p=234472
lub google.

Pozdrawiam.
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#10 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 02 12 2005 - 21:54

Wiem ze mozna poszukac na googlach ale chcialem jakas sprawdzoną wersje i takową dostalem. Tak naprawde teraz wiem o co w tej grze chodzi i wiadomosci zaczely miec sens :(
Wyczailem błąd ktory caly czas sie powtarza: a mianowicie gdy goni cie policja i ty np zwalisz jakas kolumne i sufit na nich spadnie to nawet jesli oni beda stac obok to i tak ich zniszczy.
Wracajac jeszcze do wypowiedzi @kevinscott to faktycznie miasto jest troche male i wozy takie sobie, ale co do skokow to sie nie zgodze.
Owszem, moze i nie ma takich efektownych jak w NFS:U ale zato jest ich wiecej. Osobiscie podoba mi sie skok w 3-cim miasteczku, obok zsationy gdy wskakujesz na autostrade :blink:
A jeszcze dodam tyle, ze miasto jest bardziej oryginalne, nie tak jak w poprzednich wersjach, podoba mi sie to ze mozna rozwalic kazdy plot, szybe no i podobaja mi sie obiekty sportowe oraz ta muszla klozetowa tfu toznaczy koncertowa B)
Malym mankamentem jest to ze nie mozna wymieniac swiatel oraz rur wydechowych, ale trudno.
Jeszcze jedno. Bardzo podoba mi sie to ze mozna przejechac pod ciezarowka(tylko ciezko trafic)-latwo tak policje zgubic no i bardzo efektownie mozna sie przebic przez blokade. Dziwi mnie tylko to jakim cudem moje malutkie porsze ilestam S moze staranowac jepa policyjnego do tego sponia ze ten wylatuje na 10 w gore i robi 15 fikolkow, ale superowe to jest aczkolwiek malo realistyczne.
Na koniec pytanie: Jak jest z kolczatkami? Bo jeszcze nie mialem. Jak wpadniesz na nią to cie lapią czy jak jest?
Podrawiam - Kuba_inc

#11 Dymon

Dymon

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 848 postów

Napisano 02 12 2005 - 22:15

Na koniec pytanie: Jak jest z kolczatkami? Bo jeszcze nie mialem. Jak wpadniesz na nią to cie lapią czy jak jest?

Wyglada to mniej wiecej tak: po jednej soornie drogi stoja 3 radiowozy a po drugiej stronie jest rozlozona kolczatka. Jedynym rozsadnym wyjsciem jest zawrocic, albo przebic sie przez radiowozy. Po przejechaniu przez kolaczatke opony w naszym wozie sie przebijaja i jest on bezuzyteczny...
"Honto...Zuru zuru zuru zuru...Ne...Mo yurushite agetara?"
Dołączona grafika

#12 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 02 12 2005 - 22:22

Jeszcze jedno. Bardzo podoba mi sie to ze mozna przejechac pod ciezarowka(tylko ciezko trafic)-latwo tak policje zgubic no i bardzo efektownie mozna sie przebic przez blokade. Dziwi mnie tylko to jakim cudem moje malutkie porsze ilestam S moze staranowac jepa policyjnego do tego sponia ze ten wylatuje na 10 w gore i robi 15 fikolkow, ale superowe to jest aczkolwiek malo realistyczne.

Wyświetl post

Żeby przejechać pod ciężarówka nie potrzebny jest wcale refleks Agenta Smitha ;] ---- użyj speedbreakera (spowalniacz czasu) i praktycznie możesz przejechać pod ciężarówka w każdej możliwej pozycji, nawet jeśli jedziesz do niej równolegle :(
Co do przebijania się przez blokaday, to jak trafisz na blokadę złożoną z samych ciężkich SUV'ów, to już raczej się nie przebijesz :], lekkie Suv'y to inna sprawa :]
A kolczatki unikaj, bo jeśli przebijesz więcej niż jedno koło, to już możesz szykować kasę na mandaty :blink: .... auto zatrzyma sie po 10 metrach (Pi X oko ;D) i dalej na lawecie ;D

Pozdrawiam!!!!

#13 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 04 12 2005 - 22:37

No faktycznie dobry pomysl, ale i tak z tym trudno trafic ale latwiej jest.
Z tymi kolczatkami to jest tak ze jak trafisz tylko polowa auta to wogole sie opony nie przebiją :( Narazie tylko tak mialem
Szkoda tylko ze jak gliny przez to przejadą to im sie oponki nie przebijają.
A na koniec pytanie:
Jak zrobic screena z gry i gdzie go potem znaleść?
Podrawiam - Kuba_inc

#14 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 07 12 2005 - 18:36

siemka
Tak tu czytam i zauważyłem, że często przewija sie tu temat kolczatek. Otóż tak mówicie co robić by ominąć. Ja przeważnie wale w radiowóz (osobówka i lekki SUV) a jak stoi coś cieższego to... omijam ;) Chyba, że należy zrobić Kamień milowy to spowalniam i kombinuję.

Wrażenia z gry...
Bardzo fajna. Nawet dobrze, że nie ma tam tylu możliwości tuningu jak w U2. Lusterka, światła i te wyloty na nitro były niepotrzebne. Takie moje zdanie :)
Co mnie zaskoczyło na minusa to ceny :rolleyes: trochu duże, no ale zarobić też można
Życzę szybkiego dostania się na pierwsze miejsce w BL :)

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
..................................
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#15 kuba_inc

kuba_inc

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 255 postów

Napisano 17 12 2005 - 21:30

E cos dziwny koniec tej gry jest. O co chodzi na koncu? Niech ktos powie

[ciach!]

edit: no skonczylem wreszcie, znalazlem most(czemu wczesniej go nie widzialem???)
Koniec nawet fajny, tylko szkoda ze taki krotki.

I nawet zrobilem takiego screena :P

Dołączona grafika

Użytkownik Natsuki Kuga edytował ten post 10 09 2011 - 09:25
Przekleństwa.

Podrawiam - Kuba_inc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych