Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Okna User i Rooms obok siebie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 smakubaku

smakubaku

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 119 postów

Napisano 01 12 2005 - 12:09

nie wiem jak to sie stalo ale zmienilo mi sie ustawienie okien user list i rooms. sa jedno kolo drugiego, a chcialbym, zeby bylo jedno pod drugim. poza tym, zmienilo mi sie ustawienie zakladek. nie mam dwoch najbardziej mi potrzebnych kolo siebie: search i transfers. jest tylko jedna, a druga moge wybrac tylko z zakladki windows. jakis pomysl? dzieki

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 02 12 2005 - 01:47

nie wiem jak to sie stalo ale zmienilo mi sie ustawienie okien user list i rooms. sa jedno kolo drugiego, a chcialbym, zeby bylo jedno pod drugim. poza tym, zmienilo mi sie ustawienie zakladek. nie mam dwoch najbardziej mi potrzebnych kolo siebie: search i transfers. jest tylko jedna, a druga moge wybrac tylko z zakladki windows. jakis pomysl? dzieki

Próbowałeś oczywiście tego arsenału (?):

- Window >>> wybrać sortowanie Tile lub Cascade >>> a po zrobieniu "kaszanki" w postaci osobnych okien jedno z nich zmaksymalizować
- Zresetować Soulseeka

Może pokaż zrzut ekranu jak to wygląda. Oczywiście Twoich kumpli i transfery może dyskretnie zamazać, by unieczytelnić podgląd tych "tajnych danych". :blink:

.

#3 sulg

sulg

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 30 10 2007 - 20:21

cwicze z okienkami juz dluzsza chwile i nie osiagam satysfakcji....
chcialbym miec ziomow po lewej pod nimi pokoje z pieterkiem a transy wiadomo. jak wiedzialbym jak po ludzku dolaczyc tu screeny dolaczylbym co mi sie posklejalo z czym hehe i jak mi to "nie wyszlo" pzdr.

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 30 10 2007 - 20:44

chcialbym miec ziomow po lewej pod nimi pokoje z pieterkiem a transy wiadomo.

Da się to zrobić przez zwykłe przeciągnij i upuść. Robi się to przez uchwycenie skrajnej prawej krawędzi:

Dołączona grafika

Tylko sobie trzeba ręką dobrze wycelować. Czasem ta skrajna kwawędź jakby nie reaguje - wtedy uchwyć lewą i lekko przesuń, a prawa też jakby "odżyje" do operacji. Upuścić to można jako osobne okno lub dokładnie przesunąć na lewą stronę jako "mirror".

.

#5 loge2

loge2

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 318 postów

Napisano 15 11 2007 - 23:56

mi też się czasem z niewiadomych przyczyn tak robi, ale po ponownym uruchomieniu wraca do normy. trochę wkurzające, ale w sumie nie przeszkadza w użytkowaniu, a soulseeka tak polubiłem, że kupuję z "dobrodziejstwem inwentarza" :ph34r:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych