Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

NFS series

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Która część serii jest najlepsza : (18 użytkowników oddało głos)

Która część serii jest najlepsza :

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#1 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 02 12 2005 - 23:15

No właśnie, seria liczy sobie już 10 lat i 9 odsłon, co daje w sumie miliony, miliony graczy na całym świecie i miliony, miliony baksów na końcie kierownictwa EA ;D
Sam doskonale pamiętam, jak na swojej świeżutkiej, drogiej jak diabli PlayStacji, odpalałem pierwszą część NFS i zostałem wciągnięty w serię na długie lata ---- jedynie Undergroundy po mnie spłyneły, więc miałem dwa lata przerwy .... chociaż często miałem na kompie Hot Pursuit 2 :]
Tak czy siak, to najlepsza seria arcadowych ścigałek na wszelkie platformy, a w związku z 10cio leciem istnienia serii, czas na małą ankietę :
Która część cyklu jest wg. was najlepsza ?
Jeśli trudno wam się zdecydować, to może wytypujcie pierwszą trójkę :blink: ---- oczywiście uzasadnijcie swoje wybory, w końcu nie wszyscy pamiętają epizody z poprzedniego stulecia ;D
Na koniec możecie skrobnąć co nieco na temat NFS 10 --- bo na pewno będzie ;] ---- jak myślicie, co tym razem będzie motywem przewodnim gry ?
Ja wcale bym się nie obraził, gdyby gra pozwalała na zasiądnięcie za kółkiem jednego z (wielu B) ) bolidów Wydziału Pościgowego .... może nawet Wydziału sgt. Crossa :(

P0_ozdrawiam i zachęcam do postowania :]

#2 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 02 12 2005 - 23:37

Jak dla mnie to III (HP)
bądź co bądź, ale ta odsłona była dla mnie najlepsza. Wciągnęła mnie i tak mam do dzisiaj. Klepie w nią gdy tylko mam czas. Jak na tamte czasy grafika, dźwięk i grywalność rzucała mną o ścianę. To dla mnie historia. Wtedy akurat zaczynałem przygodę z "rajdówkami".
Potem różne Colliny, NFS:U czy NFS:U2 się pykało. Ale Trójka jest dla mnie tą naj...
Wspomnienie, gdy za małolata grało sie w HP... to były czasy

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
..................................
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#3 Michal51

Michal51

First Rank

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 03 12 2005 - 19:18

Z tych w które grałem to Hot Pursuit 2.. Niedługo wyprobuje ta nowa ;)
http://tgfansite.info - Forum Miłośników Top Gear i Motoryzacji
Dołączona grafika

#4 laska20

laska20

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 104 postów

Napisano 03 12 2005 - 20:19

Moja 2 gra jaka grałem na moim kompie był NFS Porsche 2000 i bardzo mi sie podobała nastepne czesci tak mnie nie przyciagły do kompa i sa jakes takie sztuczne nie maja tego czegos (NFS U i U2) w hot pursuit 2 brakowało mi tylko mozliwosci tunningu W NFS MW jeszcze nie grałem ale nie sadze zeby sie cos zmieniło ;)

#5 Bee!

Bee!

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 348 postów

Napisano 04 12 2005 - 10:54

No właśnie, seria liczy sobie już 10 lat i 9 odsłon,

Zapomniałeś o NFS II SE, które na tyle dużo rózniło się od zwykłej 2, że można je zaliczyć i oceniać jako osobną grę.
Co zaś naj, to wg mnie Porsche 2000 tudzież Porsche Unleashed, bo tak ta gra nazywała się w oryginalnym wydaniu amerykańskim. Za klimat, wierność historyczną i jest bodaj jedyną grą serii w której bardziej liczy się "serce" gry niż fajerwerki. Dodam, że skończyłem ją kilka razy i tak mnie nachodz znowu ;)
Ktoś powiedział,
Ktoś usłyszał,
Kogoś zamknęli,
i cisza.

#6 mortoss

mortoss

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 919 postów

Napisano 10 12 2005 - 21:13

Mnie najbardziej odpowiadało NFS I SE - muzyka,grywalność - best
...Pamięci Jana Pawła II (1920-2005)...

#7 tyraeel

tyraeel

Second Rank

• Użytkownicy
  • 82 postów

Napisano 12 12 2005 - 07:07

jak dla mnie to NFS II pewnie dlatego ze by to "moj pierwszy raz" jezeli chodzi o stycznosc z ta seria. No i wrazenia byly co najmniej niebianskie :) Podobno pierwszy raz nie jest tym najlepszym ale tutuaj to sie akurat nie sprawdzilo

#8 adrtom

adrtom

First Rank

• Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 17 12 2005 - 18:23

Mi wydaje sie ze najlepszy byl Need For Speed porshe mozna bylo kupowac nowe samochody tuningowac je sciagac si eo kase i wedlug mnie wieksza realistycznosc niz w pozostalych czesciach i samochody bardziej rzeczywiste

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych