Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Prince Of Persia The Two Thrones

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 03 12 2005 - 09:45

POP:T2T już w sieci !!!! ---- nie wiadomo jakie gra ma wymagania, ale po screenach to chyba ten sam silnik co w WW, zobaczymy jaka bedzie muza, piszcie co wiecie o tej grze

Edit: W tym topicu znajdziecie instrukcję instalacji gry, tam też proszę wstawiać posty dotyczące technikali :]
Frog*

Użytkownik Frog* edytował ten post 04 12 2005 - 21:49

!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#2 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 03 12 2005 - 11:58

Dołączona grafikaDołączona grafika
Biorąc pod uwagę prace "elektryczne" w moim domu, grę będę miał pod wieczór i wtedy ją odpalę ---- osobiście mam nadzieję na dobrą zabawe ---- zresztą oba poprzednie epizody były wyśmienite i co najwyżej może być lepiej ;D

Książę Persji, doświadczony wojownik, powraca z Wyspy Czasu do Babilonu wraz ze swoją ukochaną Kaileeną. Zamiast pokoju, którego tak bardzo pragnie, zastaje swe rodzinne strony toczone przez wojnę, a jego własnych dworzan - zwróconych przeciwko niemu samemu. Książę szybko zostaje schwytany, a Kaileena nie ma innego wyjścia, jak poświęcić samą siebie i uwolnić moc Piasków Czasu, aby uratować ukochanego. Samotny na ulicach miasta i ścigany jako zbieg, Książę wkrótce odkrywa, że jego przeszłe boje spowodowały narodzenie się zabójczego Mrocznego Księcia, którego moc chce nim zawładnąć....
Charakterystyczne cechy :
---- Kontynuacja bestsellerowej serii Prince of Persia.
---- Graj jako dwie odmienne postacie.
---- Każdy Książę posiada własne rodzaje broni, style walki i... przeszłość.
---- Sam zdecyduj o tym jak walczyć, korzystając z systemu Free-Form Fighting.
---- Walcz na ulicach Babilonu - zastawiaj pułapki, korzystaj z podziemnych przejść i umykaj wrogom na zatłoczonych ulicach.
---- Daj się ponieść wspaniałej fabule - Dwa Trony to niepowtarzalna historia, pełna adrenaliny, napięcia i nieoczekiwanych odkryć.
---- Manipuluj czasem by zaskoczyć wroga - wykonuj potężne ataki przeciwko całym grupom wrogów, spowalniaj i cofaj czas oraz korzystaj z nowych właściwości Piasków Czasu.
---- Unikatowe połączenie dynamicznej walki, elementów zręcznościowych i zagadek misternie wplecionych w fabułę.
Opis dystrybutora.

Pierwsze wrażenia --- wersja PS2
Oficjalny sajt
Galeria

Pozdrawiam!!!!

#3 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 03 12 2005 - 17:49

tak się teraz zastanawialem bo zostalo mi 14 godzin oczekiwania , skoro trzeba odłaczyć fizyczne napędy, zeby sie udalo te gre odpalic, to niestety nie bede mógł emulowac obrazu z nikąd inąd tylko z twardziela, chcialem nagrać plik obrazu na dvd(jako plik iso a nie nagrać obraz) ale nie bede mógł go emulować bo bede musial odlaczyc napedy, więc jedyne co mi zostaje to zwolnic w cholerkę miejsca albo czekać na mini image :(, czy moze widzicie jakies inne rozwiazanie ;)

edit: dziwnie kamera pracuje, strasznie skacze, poza tym gites

Użytkownik montek edytował ten post 04 12 2005 - 13:50

Dołączona grafika

#4 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 04 12 2005 - 18:54

Stary, dobry książe wciąż trzyma formę :] ----- gra od razu wciąga i ciężko mi było się oderwać ;) Przy każdej, kolejnej fontannie mówiłem już sobie :
--- Dobra, to koniec .... ale jeszcze lookne co dalej ....
I tak przez kilka godzin ;D, w końcu do pokoju weszła moja dziewczyna i rozwiała wszelkie nadzieje :
--- Myślisz, że ta sterta statorów w zlewie sama się zmyje!!!!????? Nie? to dobrze, bo już masz gąbke w ręce i jedziesz z garami!!!!!!!!! ;DDDD
Uratowała mnie, bo pewnie do teraz bym siedział przed POP3 :] .... moja żabcia, co bym ja biedny bez Niej zrobił ....
Tak czy siak gra ma nadal wspaniałą oprawę graficzną ---- na szczęście nie ma tu wymagań z Q4 ---- chodzi płynnie, do tego wachlarz możliwości motorycznych księcia jest nader szeroki i gdyby widział to Morfeusz, to dałby Neo co najwyżej tabletkę na przeczyszczenie ;D
Na razie doszedłem do etapu, w którym są już pułapki ---- czyli niedaleko ;] ---- i muszę przyznać, że przydałby się pad analogowy z dwoma analami ;D, więc chyba w tym tygodniu zerknę na Allegro :] bo pełną swobodę można uzyskać jeno poprzez analoga, zresztą sam instalator już to sugeruje, chodzi o kontrolowanie tempa poruszania się księcia (czy choćby kontrol balansowania na wąskich belkach, itd.), a cyfrowy pad nie pozwala na takie bajery ---- oczywiście można grać na klawiaturze i brak pada nie przeszkodzi w grze, ja gram padem cyfrowym, a kamerkę obsługuję myszką :( jak nie nadąża za mną ofkozzzz ;]

Na razie to wszystko, idę szukać dalej księżniczki, bo gdzieś się szlaja łajza jedna ;D

Pozdrawiam!!!!

#5 xpek

xpek

First Rank

• Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 08 12 2005 - 22:53

Hej spece, może wytłumaczylibyście laikowi jak pokonać tego pierwszego, nie wiem jak to nazwać, bossa :) , no w każdym razie pierwszy taki nienatrualnych rozmiarów kumpel z którym przychodzi nam walczyć na czymś przypominającym arenę. Mam nadzieje, że wiecie o kogo chodzi, tylko prosił bym o dogłębne wytłumaczenie, bo coś w stylu wdrap się na górę i zabij dziada to mnie nie rusza. :)

#6 Dymon

Dymon

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 848 postów

Napisano 17 12 2005 - 19:43

Hej spece, może wytłumaczylibyście laikowi jak pokonać tego pierwszego, nie wiem jak to nazwać, bossa tongue.gif , no w każdym razie pierwszy taki nienatrualnych rozmiarów kumpel z którym przychodzi nam walczyć na czymś przypominającym arenę. Mam nadzieje, że wiecie o kogo chodzi, tylko prosił bym o dogłębne wytłumaczenie, bo coś w stylu wdrap się na górę i zabij dziada to mnie nie rusza. tongue.gif

No wlasnie mam ten sam problem. Chodzi dokladnie o ta walke.

Wchodze sobie na ten daszek, skacze na niego, czasami nawet raz go dzgne, ale potem odrazu mnie zrzuca :P Czy wie ktos co zrobic, zeby go pokonac. Domyslam sie, ze trzeba mu wejsc na glowe, ale nie wiem jak...
"Honto...Zuru zuru zuru zuru...Ne...Mo yurushite agetara?"
Dołączona grafika

#7 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 20 12 2005 - 23:57

pozwole sobie nie tuamczyc

STRATEGY:
Once the battle starts, move upwards to find the first walkway with the
stab squares. Access the stab squares and jump your way to the top.

Cross the ledge and make the long jump towards the boss. Just like the
Quick/Speed Kills, the dagger will shimmer each time for maximum
damage. Press the button for each shimmer to blind the boss's eye. Once
the Prince blinds the first eye, he jumps down and it's time for the
second eye. Find the second walkway and head up to the top ledge.

Jump the beam towards the boss and use the Speed Kills to blind him
permanently. Now that it's blind, you can start doing some damage!

--BOSS BATTLE: THE BUTCHER PART 2
Slash away at his legs like crazy! Use evasive rolls and keep slashing
until he finally keels over. After he keels, press the Quick Kill
buttons to finally destroy the boss. See how easy that was!

jak ja robilem najpierw Q a potem lewoklik to ksiaze go dzgal zawsze w ramie, czy to lewe czy prawe (zalezy z ktorej polki sie skacze), nie sprawdzilem natomiast co zrobi srodkowy klawisz,

jesli chodzi o Q + prawoklik to robilem piec razy pod rzad , za kazdym razem konczylo sie to dla mnie flyawayem az wyczerpala mi sie energia i zginalem, ktos to przeszedl, interesuje mnie zwlaszcza metoda na klawe i mysz
Dołączona grafika

#8 Dymon

Dymon

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 848 postów

Napisano 21 12 2005 - 14:39

No niestety, nie ma to jak moj pech. Ostatno zjebalem sobie monitor(nie chce mi sie pisac czemu, za dlugo by to trwalo). Dosc to dziwne bo po jak mi sie wtedy wydawalo pelnej naprawie pop mi dzial a po resecie juz nie :) Tzn wczytuje sie te wszytskie starforce'y i jak wlacza sie gra to ekran robie sie ciemny i mruga tylko dioda, ale dzwiek jest i gra dziala :)

A wlasnie wtedy po naprawie, gdy sprawdzalem czy wszystko dziala, i gdy jeszce po sie wlaczal, skapowalem jak pokonac to wielkie g***o. Trzeba na niego skoczyc i nic nie naciskac w trakcie lotu, dopiero gdy sie zblizasz naciskasz klawisz, ktorym ksiaze dzga szytletem. Potem chwile czekasz, nic nie naciskasz i dopiero gdy nadejdzie dobry moment dzgasz go ponownie, i tak do trzech razy sztuka az wbijesz mu sztylet w leb :)

Tylko trzeba pamietac zeby nie naciskac klawisza dzgniecia miedzy dzgnieciami, bo to wszystko zepsuje. :)

Zabralem mu juz w ten sposob pol zycia, ale bylo juz pozno i postanowilem, ze pokonam go jutro, ale niestety nie mam jak :) :)

PS. Sciagnalem najnowsze sterowniki i juz wszystko smiga :)
"Honto...Zuru zuru zuru zuru...Ne...Mo yurushite agetara?"
Dołączona grafika

#9 Matik_chorzow

Matik_chorzow

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 174 postów

Napisano 21 12 2005 - 18:41

a jest jakas stronka z ktorej to mozna sciągnąc?

pzdr.

#10 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 23 12 2005 - 21:14

Tydzień temu spaliła mi się płyta główna i dopiero od dziś jestem znów online :P ---- w związku z tym postawiłem nowy sys i chyba już nie zagram w tą grę .... w sumie gra jest super, skończyłem ponad połowę, ale już mi się znudziła <_< .... w końcu to wciąż POP i nic więcej :|
Tak czy siak dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa, ja zainstaluję sobie na święta jakąś fajną przygodówkę :]

Pozdrawiam!!!!

#11 Przemas111

Przemas111

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 01 2006 - 12:58

Nom ja mam inny problemik.Zainstalowałem sobie gre na dysk z płyty DVD no i uruchomiłem oczywiscie i grałem do pozna.A na drugi dzien uruchamiam i mi wyskakuje ze nieprawidłowy klucz,a wczesniej go zapodawałem i było git.O co chodzi?
Wiec zrobiłem obraz na dysk alcoholem i próbowałem z obrazu przez DT4,odłączałem cdromy,instalowałem Star[FILTR - brzydkie słowa],SFcure,S4hide i nic.
Ma ktos jakąs inną koncepcję na ten problem bo gra jest warta pomeczenia.

A co do pierwszego bossa to wchodzisz na samą góre tych skał,skaczecie na niego i najpierw dzgacie w pierwsze ramie a pozniej przechodzicie na drugie ramie i znow az do skutku,potem on was zrzuci,więc szybko znów na góre i powtórka tylko wtedy juz w innym miejscu sie go dzga i tak az do skutku.A na samym koncu bezproblemowo jedzie sie go po nogach jak juz jest slepy :).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych