Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

MoH: Spearhead - Problem z instalacja dodatku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 blackraven

blackraven

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 523 postów

Napisano 05 12 2005 - 08:07

Otoz...chac zaibnstalowac dodatek do mohaa (Spearhead) pisze ze nie gra jest "out of date" i zaczyna instalowac patch (1.11 wersja ang.) i zaraz po tym info,ze nie mozna odnalezc wersji angielskiej gry mohaa (czy jakos tak). Ale przeciez mam wersje mohaa 1.00 i nie jest ona po polsku tylko angielsku..wiec jak?

Użytkownik kambo edytował ten post 09 12 2005 - 09:21

"...not all vampires suck blood
not all of them die for love..."

#2 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 05 12 2005 - 09:54

witam
możliwe, że potzrebujesz właśnie tego patcha by zainstalować dodatek. Czasami programy wymagają "tuningu" by coś dodać.
Ja tak miałem z Earth2160. Trzeba było podbudować podstawową wersję by dodać mapki
pozdrawiam

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
..................................
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 05 12 2005 - 10:20

Dzień dobry.

@blackraven:
Czy gra jest (MOHAA) oryginalna, czy "oryginalna inaczej"
Jeśli jest "oryginalna inaczej" i była cracnięta to nie zainstalujesz patcha.
Trzeba zainstalować jeszcze raz MOHAA na niej tak aby był oryginalny plik *.exe gry, dopiero potem patch, a następnie MOHAA-Spearhead.
Jeśli masz legalną, to:
Czy podałeś prawidłową ścieżkę do zainstalowanej gry MOHAA, normalnie patch może szukać gry na dysku C, jak zainstalowałeś na innym to jej sam nie znajdzie.

Pozdrawiam.
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#4 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 05 12 2005 - 11:16

dlatego zawsze robimy kopie zapasowe oryginalnych plików exe, pamietajmy o tym a życie będzie łatwiejsze :(
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#5 blackraven

blackraven

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 523 postów

Napisano 05 12 2005 - 14:45

Oooo...wlasnie...gra jest orginalan inaczej..a orginalnych nie zapisalem...i...gra nie jest zainstaowana domyslnie na c;program files. Szkoda,ze instalator patcha nie pyta o sciezke zaqinstalowania gry...

Ma ktos moze orginalny plik od mohaa.Tak na juz.

#6 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 05 12 2005 - 14:55

Cześć.

@blackraven:

Looknij na tematy o MOHAA i szrajbnij do ludzi co tam się o coś pytali lub mieli problemy z grą, może bedą mieli oryginalnego *.exe do gry.
Na PM lub maila jak jest.

Pozdrawiam.
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#7 blackraven

blackraven

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 523 postów

Napisano 12 12 2005 - 09:16

@watermark
Tak czytam ponownie Twego posta i czegos nie rozumiem,piszesz:

Trzeba zainstalować jeszcze raz MOHAA na niej tak aby był oryginalny plik *.exe gry, dopiero potem patch, a następnie MOHAA-Spearhead.

..no tak wlasnie robilem..najpierw instal z plyty,potem podmiana orginalnego mohaa.exe (z orginalnym chce plyty by wystartowac) na scrackowany (wtedy wszystko gra) i dalej instaluje dodatek. Chyba ze cracka dograc po instalacji dodatku.

#8 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 12 12 2005 - 09:25

1.instalujesz grę
2.nie podmieniasz niczego(nie mozesz grać bo chce plyte...ale tak ma byc)
3.instalujesz oryginalnego patcha
4. instalujesz dodatek i dopiero cracka na samym koncu(zarówno do MOHAA, jak i MOH Spearhead)
oczywiście cracki muszą być w wersjach odpowiadajacych wersjom spatchowanego AA i wersji Spearheda

proponuje jeszcze przed podmiana poszukac też patcha do Spearhead(nie kojażę czy wyszedł) i odpowiedniego cracka, zawsze to więcej poprawek w grze sie ma, i oczywoiscie zachowaaj oryginalne exeki

powodzenia

Użytkownik montek edytował ten post 12 12 2005 - 09:28

!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#9 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 12 12 2005 - 12:02

Witam.

Zasada jest taka, jak opisał to @montek.

Wszelkie patche, dodatki i extension packi instaluje się na grę przed jej crackowaniem.
Warto przed tymi zabiegami zrobić kopię oryginalnego pliku gry. (np. mohaa.exe)

Przykład (teoretyczny) instalacji:

1. instalujemy MOHAA v1.0, po, robimy kopię głównego oryginalnego pliku gry i dopiero crackujemy. Możemy już grać.
2. chcemy zainstalować MOHAA:Spearhead, wymaga MOHAA v1.1, wstawiamy na swoje miejsce kopię głównego pliku gry MOHAA v1.0 i dopiero wtedy instalujemy patcha by nam zrobił MOHAA v1.1, po tej operacji, możemy instalować MOHAA: Spearhead.
3. robimy kopię głównych oryginalnych plików MOHAA v1.1 i MOHAA: Spearhead.
4. crackujemy, crackami odpowiednimi do wersji obecnie zainstalowanych gier. Możemy już grać.

Pozdrawiam.

#10 cztery

cztery

First Rank

• Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 27 03 2014 - 10:45

mam zainstalowane medal of honor allied assault spearhead ale pisze coś takiego '' Przed procesem instalacji zaleca się utworzyć kopię bezpieczeństwa pliku configure_spearhead.exe - np. skopiować go do innego folderu. Aby zainstalować dodatek, należy uruchomić plik instalatora - 'spearheadpl_0.4.exe'. Dodatek należy zainstalować do katalogu, w którym znajduje się gra Medal of Honor - np. c:\program files\ea games\mohaa\.,,a  ja niewiem o jaką kopie bezpieczenstwa chodzi pomogl by mi ktos

#11 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 27 03 2014 - 16:54

np. skopiować go do innego folderu

To chyba dość jasno opisana procedura wykonania kopii pliku configure_spearhead.exe

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#12 cztery

cztery

First Rank

• Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 28 03 2014 - 15:15

To chyba dość jasno opisana procedura wykonania kopii pliku configure_spearhead.exe

HA HA HA BARDZO ŚMIESZNE ALE WIEM JAK SKOPIOWAĆ TYLKO NIEWIEM JAK ZROBIĆ TĄ KOPIĘ BEZPIECZEŃSTWA TAK JAK TAM PISZE I NIE MAM POJECIE JAK ZROBIĆ TAKĄ KOPIĘ BEZPIECZEŃSTWA

#13 cztery

cztery

First Rank

• Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 28 03 2014 - 15:18

HA HA HA BARDZO ŚMIESZNE ALE WIEM JAK SKOPIOWAĆ TYLKO NIEWIEM JAK ZROBIĆ TĄ KOPIĘ BEZPIECZEŃSTWA TAK JAK TAM PISZE I NIE MAM POJECIE JAK ZROBIĆ TAKĄ KOPIĘ BEZPIECZEŃSTWA

AHA DOBRA DZIENKI DALESZ MI DO ZROZUMIENIA ZE TA KOPIE BEZPIECZENSTWA TO O TO CHODZI ZEBY SKOPIOWAĆ TO DO INNEGO FOLDERU

#14 cztery

cztery

First Rank

• Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 28 03 2014 - 15:23

AHA DOBRA DZIENKI DALESZ MI DO ZROZUMIENIA ZE TA KOPIE BEZPIECZENSTWA TO O TO CHODZI ZEBY SKOPIOWAĆ TO DO INNEGO FOLDERU

TYLKO CZEGOŚ NIE ROZUMIEM NO BO MAM SKOPIOWANE DO INNEGO FOLDERU ALE CO URUCHOMIĆ ŻĘBY POKAZAŁO DALSZĄ INSTALACJĘ ????????

#15 cztery

cztery

First Rank

• Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 28 03 2014 - 15:26

To chyba dość jasno opisana procedura wykonania kopii pliku rhead.configupeaex

TYLKO CZEGOŚ NIE ROZUMIEM NO BO MAM SKOPIOWANE DO INNEGO FOLDERU ALE CO URUCHOMIĆ ŻĘBY POKAZAŁO DALSZĄ INSTALACJĘ ????????

I JUŻ ZROBIŁEM COŚ TAKIEGO WZIELEM KOPIUJ configure_spearhead.exe I NIEWIEM CO DALEJ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych