Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

MoH: Spearhead - Problem z instalacja dodatku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 28 03 2014 - 20:07

Jeszcze jeden takli flood jak wyżej, i skasuję temat bez mrugnięcia okiem. :angry:

Nie umiesz edytować własnego postu? Szybko się nauczysz właściwego zachowania na forum -> vide regulamin: Część II a w szczególności punkty 6, 8, 16.

Masz napisane jak byk: aby plik configure_spearhead.exe skopiować do innego folderu - w ten sposób wykonujesz jego kopię - dla bezpieczeństwa, na wypadek gdyby dodatek coś popsuł z oryginalnym plikiem i tym samym uszkodził grę jako taką. A jeśli już coś się popsuje, przywracasz plik z kopii do oryginalnego folderu i grasz dalej - bez dodatku, ale za to oszczędzasz czas na ponownym instalowaniu gry.

Po wykonaniu kopii pliku uruchamiasz instalator dodatku i reszta robi się już automatycznie.

I wyłącz caps lock pisząc. "Krzykiem" niczego nie zyskasz, a możesz stracić.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#17 cztery

cztery

First Rank

• Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 31 03 2014 - 18:32

Jeszcze jeden takli flood jak wyżej, i skasuję temat bez mrugnięcia okiem. :angry:

Nie umiesz edytować własnego postu? Szybko się nauczysz właściwego zachowania na forum -> vide regulamin: Część II a w szczególności punkty 6, 8, 16.

Masz napisane jak byk: aby plik configure_spearhead.exe skopiować do innego folderu - w ten sposób wykonujesz jego kopię - dla bezpieczeństwa, na wypadek gdyby dodatek coś popsuł z oryginalnym plikiem i tym samym uszkodził grę jako taką. A jeśli już coś się popsuje, przywracasz plik z kopii do oryginalnego folderu i grasz dalej - bez dodatku, ale za to oszczędzasz czas na ponownym instalowaniu gry.

Po wykonaniu kopii pliku uruchamiasz instalator dodatku i reszt

tylko  że ja to już zrobiłem i nie pobierałem z torentta tylko z instalki.pl i to nie działa a to wersja taka:medal of honor allied assault wersja polska

#18 cztery

cztery

First Rank

• Zbanowani
  • 7 postów

Napisano 31 03 2014 - 18:36

Po wykonaniu kopii pliku uruchamiasz instalator dodatku i reszt

tylko  że ja to już zrobiłem i nie pobierałem z torentta tylko z instalki.pl i to nie działa a to wersja taka:medal of honor allied assault wersja polska

aha to ty jesteś administratorem tego forum

bo ja tak napisałem bo naprawde nie moge zainstalować a ten użytkownik to pisze jakieś rady które nie pomagają w instalacji moh spearhead

#19 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 31 03 2014 - 20:26

Na głupotę wrodzoną jest tylko jedna rada...

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych