Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

[solucje]resident evil 4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mira1977

mira1977

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 07 12 2005 - 18:55

RATUNKU!!!!
Czy ma ktoś kody i solucje na ps2 do gry resident evil 4?
Pomóżcie! Z góry dziękuje :rolleyes:

#2 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 08 12 2005 - 10:08

Ja niezmordowanie na jedno kopyto...LINK.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#3 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 08 12 2005 - 13:06

O ile mnie pamięć nie myli, to w serii Resident Evil (a także w Dino Crisis) nie szło cheatować ---- żeby odblokować jakieś dodatkowe tryby, broń z unlimited ammo, czy nowe fatałaszki, trzeba było skończyć kilkukrotnie grę, często w ramach limitu czasowego ....
Natomiast jeśli chodzi o solucję, to proponuję podejść do tematu po "japońsku" ;D i pokombinować troszku, bo po co ograbiać się z radochy grania .... no chyba, że sytuacja jest naprawdę krytyczna :] Tak czy siak, polskiej solucji nie widziałem ---- może jest na gry-online, ale tam trzeba bulić za cokolwiek :rolleyes: .... a nie ma, sprawdzałem, może wkrótce się pojawi ---- przez 14 dni będzie za free :]

Pozdrawiam!!!!

#4 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 10 12 2005 - 00:23

Masz calkowita racje *Frog, jedynym wyjatkiem byla versja residenta 2 na pieca, gdzie mozna bylo odblokowac nieskonczona amunicje, a gra tego nie 'wykrywala'. Ogolnie w resiedntach, aby dostac jakies bonus trzeba gre skonczyc z ocena 'A', bez 'bonusowych' broni oraz w neiktorych wypadkach bez sejwowania. Podejrzewam, ze podobnie jest w RE 4, ale ja sie nadal przyzwyczajam do odmiennego stylu sterowania w stosunku do poprzednich czesci.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#5 ogryzek1989

ogryzek1989

First Rank

• Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 05 08 2007 - 12:12

http://www.gamefaqs.com/ polecam, jedyny minus to to ze trzeba znac angielski w stopniu dobrym

#6 woras328

woras328

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 03 2008 - 16:18

witam wie ktos jak przejśc tego potworka w zamku rzodział 4 wieza? najpierw trzeba nawalac w te oko potworka czy odrazu w tego kolesia?

#7 Mimic

Mimic

First Rank

• Użytkownicy
  • 79 postów

Napisano 23 03 2008 - 04:14

jak dobrze pamiętam należy w gościa nawalać jak nie będzie miał ochrony,czy pewnie nawalamy w oko aby przestał mieć ochronę i wtedy w niego ładujemy z giwery i tak kilka razy jak będzie tracił ochronę należy w niego strzelać,no jak się ma mocną giwerę to raz może wystarczy ,mnie kilka razy zeżarła bestia

#8 woras328

woras328

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 03 2008 - 06:19

jak dobrze pamiętam należy w gościa nawalać jak nie będzie miał ochrony,czy pewnie nawalamy w oko aby przestał mieć ochronę i wtedy w niego ładujemy z giwery i tak kilka razy jak będzie tracił ochronę należy w niego strzelać,no jak się ma mocną giwerę to raz może wystarczy ,mnie kilka razy zeżarła bestia

mnie własnie tez a z jakiej giwery ładowałes? ja w oko z pistoletu z Handguna a w kolesia z uzjego dwie serie władowałem i nie do zdarcia jest

#9 jarzombeg

jarzombeg

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 21 07 2008 - 22:04

rakietnica bardzo szybko to idzie

#10 Kapic

Kapic

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 22 07 2008 - 21:43

dokladnie najpierw w oko a pozniej w karzelka :P powinno ci zniknac jedno odnóże a pozniej drugi raz i koniec najlepiej zawalic z rakietnicy raz a dobrze a potem to juz tylko strzelba albo jakis dobry pistolet podrasowany. Powodzenia
Ja w takiej sprawie jeszcze jak moglibyscie nakierowac gdzie mozna wyczytac jak zdobyc wszystkie skarby (zaznaczone gwiazdkami) najbardziej chodzi mi o ten skarb gdy sie walczy z tym potworem na jeziorze, skarb jest za kratami tylko nie wiem jak go mozna zdobyc. Z gory dziekuje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych