Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Wybór współdzielonego katalogu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 sambuca

sambuca

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 11 12 2005 - 02:27

mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiazac

padl moj komp i niestety jestem zmuszona pracowac na zastepczym,ktory ma win98(wczesniej pracowalam na xp).problem jest nastepujacy:
1.w momencie zaznaczanie folderow udostepnianych i tych do ktorych mam sciagac pojawia sie komunikat ze z pewnych wzgledow lepiej wybrac inny folder,no i nie moge nic dodac.
2.no i jeszcze jedno:na tym zastepczym kompie zrobilam instalke slska bo nie bylo,zalogowalam sie ale...no wlasnie-czy moge w jakis sposob wprowadzic tu swoja user list,upload list itd.ktore mialam na swoim kompie?
z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam :)

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 11 12 2005 - 04:45

1.w momencie zaznaczanie folderow udostepnianych i tych do ktorych mam sciagac pojawia sie komunikat ze z pewnych wzgledow lepiej wybrac inny folder,no i nie moge nic dodac.

Wydaje mi się iż ty chcesz zaznaczyć folder Soulseeka w Program Files jako współdzielony i jako ten do którego ma się ściągać. A to nie dobrze. Tego się nie robi bo ktoś to świśnie (np. pliki CFG z hasłem Soulseeka i d.u.p.a nie zalogujesz się więcej).... Proszę mi powiedzieć jaka jest ścieżka dostępu do folderu który wskazujesz jako współdzielony.

NIE DZIELIMY SIĘ TEŻ FOLDERAMI TYPU C:\WINDOWS, C:\Program Files.... bo raz że śmietnik, dwa względy bezpieczeństwa.

2.no i jeszcze jedno:na tym zastepczym kompie zrobilam instalke slska bo nie bylo,zalogowalam sie ale...no wlasnie-czy moge w jakis sposob wprowadzic tu swoja user list,upload list itd.ktore mialam na swoim kompie?

Trzeba skopiować wszystkie pliki CFG z C:\Program Files\Soulseek kompa 1 do C:\Program Files\Soulseek kompa 2..... Jeśli nie ma możliwości kopiowania między komputerami z dyskietki (lub ftp etc) to i czeka cię ręczne wpisywanie wszystkiego od nowa.

.

#3 sambuca

sambuca

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 11 12 2005 - 14:42

foldery,ktore chce udostepnic są na zewnetrznym dysku F:/mp3

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 11 12 2005 - 15:45

foldery,ktore chce udostepnic są na zewnetrznym dysku F:/mp3

Może pokaż mi ten "komunikat" co ci wyskakuje. Czyli zrób screenshota (lub przepisz dokładnie jak to jest sformułowane).

#5 sambuca

sambuca

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 11 12 2005 - 17:20

"to avoid potential security problems,a root folder may not be sharedfiles,please select a different folder"

#6 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 11 12 2005 - 19:09

"to avoid potential security problems,a root folder may not be sharedfiles,please select a different folder"

Czy ty aby nie zaznaczasz po prostu dysku "F"? Wskaż TYLKO folder "mp3" na F. A jeśli i to jest problematyczne to wydłuż ścieżkę do postaci:

F:\mp3\Soulseek

... lub czegoś brzmiącego podobnie i wskaż TYLKO folder ostatni w ścieżce.

.

#7 sambuca

sambuca

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 11 12 2005 - 21:37

udało się
dzięki za pomoc :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych