Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Błąd w Soulseeku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cleveland

Cleveland

First Rank

• Na emeryturze
  • 4 postów

Napisano 24 12 2005 - 12:22

Witam!
Mój problem polega na tym, że w momencie kiedy chce wyłączyć Slska, wyskakuje komunikat o błędzie: "Program wykonał nieprawidłową operację..... gdy problem bedzie się powtarzał skontaktuj się ze sprzedawcą ble ble ble"
Nie byłoby w tym nic złego gdyby ten błąd nie powodował zawieszenia Windowsa <_< Więc wygląda to tak, ze za kazdym razem kiedy zamykam SoulSeeka to wiesza mi się komp.
Mój system to Win'98 wczesniej wszystko działało w porządku. Próbowałem instaliować inne wersje Slska, przeinstalowywac starą, ale nic to nie daje i błąd wyskakuje za każdym razem bez względu na wersje programu. Jesli ktoś może mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny!

Z góry dzięki

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 27 12 2005 - 07:06

Proszę mi podać czy nie masz aby NetLimitera (lub innego miernika łącza), jaki AV i firewall są na komputerze oraz jaką masz kartę graficzną.

#3 Cleveland

Cleveland

First Rank

• Na emeryturze
  • 4 postów

Napisano 28 12 2005 - 09:36

Witam i dzięki za odzew!
Właśnie jakiś czas temu zainstalowałem Netlimiter-a i używam go - czy może to mieć jakieś negatywne skutki? . Co do firewalla to na komputerze nie ma zainstalowanego. Moja karta graficzna to RIVA TNT2 M64, Anti Virus Norton 2002

Pozdrawiam

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 29 12 2005 - 04:04

Właśnie jakiś czas temu zainstalowałem Netlimiter-a i używam go - czy może to mieć jakieś negatywne skutki?

No i to JEST PROBLEM! NetLimiter jest szkodliwy dla Soulseeka i z nim nie pracuje wcale! Jest to punktowane jako jedna z głównych niekompatybilności! Wybieraj: albo Soulseek albo NetLimiter. Nie ma innej "opcji"....

#5 Cleveland

Cleveland

First Rank

• Na emeryturze
  • 4 postów

Napisano 30 12 2005 - 17:50

No to nie wiedziałem, że ma taki negatywny wpływ na niego NetLimiter, dlatego dzięki za informacje.
Więc teraz mam dylemat, bo używam NetLimitera do DC++

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych