Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Horrory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#106 kamil1111

kamil1111

First Rank

• Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 05 01 2007 - 01:47

ee tam. trzeba to pozbierac do kupy. pila to zaden horror pozatym. egzorcyzmy emilki tez nie. ja szczegolnie polecam asian terror. to wszystkie filmy z pierwszej i drugiej fali azjatyckich horrorow. maja swoj klimat. czesto pojawia sie studnia, zreszta ja kw calej kulturze japonskiej. dobrze tez jak jest to polaczone z gore i ogolnie tworzy transgresje. co do wampirow to jak ogladacie jakikolwiek film to pamietajcie ze wampiry i strzygi wywodza sie tylko z polski, rusi i wegier. a tak a propos nazwa frankensztain wziela sie z polski rownierz. to nazwa miasteczka na slasku teraz noszacego miano ząbkowice:D

#107 mmaciek

mmaciek

First Rank

• Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 29 01 2007 - 17:37

dom woskowych ciał jest warty obejżenia na prawdę niezły horror
aż zachciało mi się obejżeć jakiś klimatyczny horror a tu nie ma nic
Lista oszustów:
Masz FT* i szukasz czegoś to pisz na PW.

#108 lopez

lopez

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2052 postów

Napisano 29 01 2007 - 18:08

dom woskowych ciał jest warty obejżenia na prawdę niezły horror
aż zachciało mi się obejżeć jakiś klimatyczny horror a tu nie ma nic

Który dokładnie "Dom woskowych ciał" masz na myśli? O ile się nie mylę było ich co najmniej 3... Domniemam, że chodzi o ten z Hiltonówną... niby kwestia gustu, aczkolwiek ja radziłbym przed napisaniem czegoś o filmie obejrzeć go. ;)

Naprawdę stasznym filmem jest One Missed Call jedynka i dwójka. Polecam

Również polecam, głównie "1". "3" nie oglądałem, choć gdzieś tam na dysku leży (obejrzę, choć po poczytaniu trochę nt. filmu będę podchodził do niego z niepewnością). :)

#109 arek 75

arek 75

First Rank

• Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 28 02 2007 - 09:55

a czy ktoś oglądał "Mroczną plażę"? jeśli tak, to czy znacie filmy w podobnym klimacie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych