Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Mini regulamin sekcji
  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 dragon

dragon

    Good Rank

  • Użytkownicy +
  • 508 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 01 2006 - 14:07

Mini regulamin sekcji, czyli co i jak aby nie dostać ostrzeżenia-> 1. Każdy omawiany serial to jeden topic :
- Tytuł Topicu = Polski i angielski tytuł serialu (chyba, ze jest tylko jeden) np: Prison Break (Skazany na śmierć)
- Opis: Schemat: Kraj / Gatunek / Rok

-> 2. W jednym topicu dyskutujemy o każdej serii danego serialu, nie zakładamy odrębnych topiców w stylu Zagubieni sezon I, Zagubieni sezon II.
Oczywiście jeżeli po danym czasie od napisania tematu wyjdzie kolejna seria, to każdy może znów zapostować i opisać wrażenia z kolejnej serii. Można również dyskutować o każdym odcinku serialu w danym temacie.

-> 3. W topicu umieszczamy :
- tytuł (tytuł polski jak i również wskazany jest angielski)
- image (plakat z filmu, lub inny, ściśle powiązany z filmem obrazek).
- można wkleić opis z jakiegoś serwisu filmowego, jednak zawsze proszę o podanie źródła i autora, unikniemy dzięki temu jakichkolwiek pretensji.
- info o seriach
- Najważniejsze: osoba zakładająca temat musi zamieścić także swoją opinie na temat danego filmu i niech nie będzie to "Polecam !!" "super mega serial"

-> 4. Seriale nie mogą się dublować. Zanim zapostujesz skorzystaj z opcji SZUKAJ NA FORUM.
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat jakiegoś serialu, a ten ma już poświęcony sobie temat to piszesz w tym właśnie temacie, a nie zakładasz nowy. Tematyi zdublowane w miarę możliwości będą łączone z istniejącymi już.

-> 5. Każdy user ma prawo postować w dowolnym temacie (wręcz jest zachęcany) i to bez względu na to, czy serial mu się podoba, czy też ma ochotę zmieszać go z błotem, proszę jednak żeby dyskusje przebiegały w sposób kulturalny i bez niepotrzebnego spamu....nad czym stale będę czuwać.

-> 6. Można zamieszczać obrazki z filmów oraz inne powiązane z nim screeny, jednak proszę o nie przesadzanie z wielkością i wagą tychże - pożądane formaty to jpegi, png i gif (nie bmp ) - jeżeli chcecie zhostować obrazek, z pomocą służy m.in ten serwis: ImageShack®

-> 7. W sekcji tej jest miejsce jedynie dla tematów ,których celem jest polecenie / obrzydzenie / zrecenzowanie danego serialu (jak sama nazwa wskazuje "Recenzje") - wątki niezwiązane z recenzjami należy zakładać w Kinomanie - tematy niezgodne z porządkiem sekcji będą przenoszone do Kinomana lub zupełnie innej sekcji (jeśli ich tematyka będzie zupełnie nie serialowa )

-> 8. Spoilery.
[spoiler] text [/spoiler]
Przykład:
Moda na Sukces odc 4027
Spoiler

Proszę używać go przy opisie poszczególnych odcinków seriali.

By dragon.
Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych