Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Alien vs Predator 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 31 01 2006 - 15:34

Dołączona grafika

Swego czasu było głośno o kontynuacji tej serii, jednak z czasem entuzjazm twórców opadł poniżej dolnej pachwiny i twórcy położyli na tym swoje .. ____ .. innymi słowy projekt umarł i kropka :|
Na szczęście gra ma swoich wiernych wyznawców, którzy nie zapomnieli triumfów, jakie święciła w świecie PC i postanowili sami wskrzesić AvP, a dokładnie AvP_3 :)
Pod tym linkiem znajdziecie tytułową petycję, po której wypełnieniu będziecie mogli z satysfakcją stwierdzić, że oto przyłożyliście ręke do powrotu na Ziemię, dwóch najgroźniejszych Obcych we Wszechświecie :)
Jeden drapieżnik, drugi łowca ..... nie wiadomo który gorszy :), tak czy siak razem w komplecie tworzą niepowtarzalny duecik, ociekający nie tylko zielonkawą posoką i kwasem, ale i litrami czystego miodu, bo seria należy do najbardziej grywalnych w historii i żadna inna gra nie posiadała takiego klimatu i ładunku strachu, szczególnie jak grało się trzecią stroną konfliktu .... malućkim, cienko przez naturę wyposażonym, człowieczkiem ;D , dodatkowo i nerwowo wsłuchującym się w dźwięki dochodzące z detektora ruchu ..... brrrrr, zawsze byłem oszrany po pachy ;D
Mam nadzieję, że i wy znajdziecie minutkę i przyczynicie się, do wskrzeszenia tej genialnej gry :)

Poza tym ciekaw jestem, jak sobie wyobrażacie trzecią odsłonę AvP ? Jakieś życzenia ? ;D ....

Dołączona grafika

Wojna wciąż trwa, tylko Nas na niej nie ma :[ ........

Pozdrawiam!!!!

#2 ash_22

ash_22

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 976 postów

Napisano 04 02 2006 - 12:12

Niedawno zastanawiałem się co się dzieje w obozie Monolith,i zastanawiałem się czy dłubią już przy AvP 3;dziwne jest to że pozbyli się tak łatwo kury znoszącej złote jaja,po kapitalnej drugiej części i jej sukcesie światowym,świetny tryb MP,grafika i dźwięki prosto z filmu,no i ciekawa fabuła w single-palyer.I właśnie w tej ostatniej widzę najwięcej możliwości zaskoczenia graczy-można podbijać grafikę i dźwięk,ale to już nie wystarczy.Tak więc tutaj mamy nieograniczone pole do popisu.Broni Predatorowi nie dorobimy,bo i tak jest już mocarny,Obcemu też(ciekawe byłoby wcielanie się w królową),Marines-może działania w grupach,wydawanie rozkazów.
Dołączona grafika
Stop Uwe Boll
"Każdy kto powie że islam jest religią przemocy,zostanie ścięty"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych