Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Kryminalni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dragon

dragon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 508 postów

Napisano 16 02 2006 - 10:42

Kryminalni

Dołączona grafika

Powstały 3 sezony tego serialu. (4 właśnie kręcony)

Serial opowiada o najlepszych w swoim fachu, bezkompromisowych w dochodzeniu do prawdy gliniarzach rozwiązujących kolejne zagadki kryminalne. To właśnie tytułowi Kryminalni - komisarz Adam Zawada (Marek Włodarczyk), podkomisarz Marek Brodecki (Maciej Zakościelny), podkomisarz Basia Storosz (Magdalena Schejbal) oraz reszta zespołu. Główny bohater to komisarz Adam Zawada - policjant z wieloletnim doświadczeniem i niezwykłym detektywistycznym talentem. razem z dwójką młodych policjantów tworzy znakomity zespół do zwalczania przestępczości.

[filmweb.pl]
--------------------------

Niby prosty schemat, tak jak w serialch kryminalnych zagranicznych: Starszy doświadoczny komisarz i dwójka młodych pomocników, razem zwalczają świat przestępczy. A mimo to przynajmniej dla mnie coś w tym serialu jest ;) Jedne odcinki są gorsze drugie lepsze, ale serial zachowuja pewną "formę", która pzowala mi co tydzień zasiadać i oglądać zmagania policjantów. Oczywiście wiadomo, że to co pokazane na ekranie nie odpowiada rzeczywistości w policji, ale serial jest po to aby się odstresować i dobrze się bawić przez 45 minut.
No i świetny fajtłapowaty Szczepan Żałoda (Tomasz Karolak) :P No i oczywiście doskonała muzyka.

Użytkownik kambo edytował ten post 16 07 2008 - 20:51

Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl

#2 Colder

Colder

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4164 postów

Napisano 05 03 2006 - 15:11

Przyznam ze jest to najlepszy polski serial kryminalny (Ekstradycja jeszcze była dobra). Tak jak mówisz fabuła taka sama, zakończenie też, czyli zwycięża dobro. Niestety w TV nie moge tego ogladać bo nie mam czasu, ale sciągam sobie odcineczki na dysk i jak przychodzi odpowiedni moment to włączam.
Duzy plus tego filmu to aktorzy zarówno Włodarczyk jak i Zakościelny tworzą bardzo specyficzny klimat który mi sie podoba.
Nie wspominajac o Szczepanie ktory bardziej mi przypomina żula spad monopolowego niż policjana. Ale może własnie tutaj jest ten paradoks :rolleyes:

Polecam, gdyż jest to chyba jedyny serial polski jaki teraz ogladam.
SERWERY PORT SZYBKOŚĆ FIREWALL
W wiadomosciach prywatnych i e-mailach, nie odpowiadam na problemy związane z eMulem. Jesli masz z nim jakiś kłopot, napisz na forum...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych