Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Policjanci z Miami (Miami Vice)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 doman

doman

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1167 postów

Napisano 25 02 2006 - 12:08

Policjanci z Miami (Miami Vice)

Dołączona grafika

Detektyw Crockett mieszka na łodzi ochranianej przez jego aligatora Elvisa. Jego partner, Tubus jest czarnoskórym gliniarzem z Nowego Yorku, szukającym mordercy swojego brata. Razem walczą ze światem narkotykowym Florydy...
Serial już od samego początku zdobył ogromną popularność na całym świecie, a dzięki niemu Don Johnson stał się super-gwiazdą!

Klasyka, na długo zapada w pamięć :P
policjanci "z jajami" - czyli szybki samochód, giwery, letnie garnitury i mokasyny ;)
Chyba pierwszy serial, który wprowadzał takie kryminalne zagadki połaczone ze strzelaninami, pewną dawką przemocy i sporą ilością napięcia
Ba! jest to pierwszy serial jaki zacząłem w życiu oglądać (były to początki podstawówki) i dlatego mam do niego jeszcze większy sentyment:)

Polecam !

Użytkownik kambo edytował ten post 16 07 2008 - 21:08

Życie jest koszmarem ... a do tego jeszcze trwa tak krótko :-(
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 Muminek

Muminek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3702 postów

Napisano 03 03 2006 - 06:49

Jeden z moich ulubionych seriali. W żadnym innym nie było takiego klimatu. No i tak muzyka na początku .... :D
"What we've got here is failure to communicate. Some men you just can't reach ...
So, you get what we had here last week, which is the way he wants it! Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."

The owles are not what they seem.

#3 Gutek-Pablo

Gutek-Pablo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3357 postów

Napisano 03 03 2006 - 07:07

Stare czasy i muzy serial był Ok, ale nie wiem teraz obecnie mnie już nudzi, może dlatego że nieraz 3 albo 4 raz oglądam odcinek :D

#4 Colder

Colder

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4164 postów

Napisano 05 03 2006 - 15:21

Przyznam sie ze zaczołem go ogladać niedawno ( odcinki leca w TVN7) ale słyszałem o nich fiu fiu ... dawno. Naprawde dobry serial, klimacik sie udziela mimo to ze obraz do najnowszych nie nalezy. Dotychczas głownego bohatekra (Dona Johnson'a) kojarzyłem bardziej z Nash Bridges niz z tym serialem. Teraz mój światopoglad uległ zmienie.
Scenerie przypomina mi bardzo też stary serial (ale młodszy od Miami Vice) Żar tropików, akcja też na słonecznej Florydy, palmy, przestępcy i laseczki :rolleyes:

Polecam...
SERWERY PORT SZYBKOŚĆ FIREWALL
W wiadomosciach prywatnych i e-mailach, nie odpowiadam na problemy związane z eMulem. Jesli masz z nim jakiś kłopot, napisz na forum...

#5 Crockett

Crockett

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 379 postów

Napisano 24 08 2006 - 12:39

Miami Vice to klasyka, mój ulubiony serial, chyba najlepszy serial kryminalny mam wszystkie jego odcinki i wszystkie soundtracki ;) Muminek ta muzyczka z czołowki to Miami Vice Theme moge ci przeslac :D muza jest znakomita + kompozycje Jana Hammera, ja nawet ubieram się tak jak Crockett ;) po prostu suuuuuuper serial który trzeba obejrzec :)

--------------------------------
To Co Dobre To Miami Vice !!!!!!!!

#6 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 24 09 2006 - 09:53

Don Johnson zawsze przejawiał klasę, jeśli chodzi o sposób ubierania się :]
Jeśli chodzi o serial, to też klasa sama w sobie, klimat Vice City z lat 80-tych powala i jest całkowicie niepowtarzalny ..... do tego dochodzi świetna muza, ładne lachony w ilościach przekraczających ludzkie (męskie) pojęcie, no i ładnie konstruowane, ciekawe fabuły poszczególnych odcinków (choć schemat był prosty niczym cep)
Ogólnie sumując, to klasyk, obok którego nie można przejść obojętnie i żal du@ę ściska, jak widzi się niemrawą podróbę w kinie ..... ale to już inny temat ;D

Pozdrawiam!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych