Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Problem z wiadomościami

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 darek:p

darek:p

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 23 03 2006 - 08:51

Od czasu do czasu miga na ikonce SoulSeeka żółta karteczka. Wiem co to znaczy, ale nie wiem co z tym zrobić :huh:
Klikam w ikonkę w trayu - karteczka znika, SoulSeek się otwiera i nic. Ani śladu po wiadomości!!! 2 razy na 10 udało mi się uruchomić to i pogadać, a przecież to nie zależy od ułożenia nadgarstka przy klikaniu, prawda?

#2 loge2

loge2

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 318 postów

Napisano 07 05 2006 - 23:36

Wiem co to znaczy

nie do końca :D
żółta karteczka oznacza ogólnie wiadomość od soulseeka dla Ciebie - np. jak zmieni się coś w oknie transfer, jak znajdzie coś z wishlist, jak ktoś napisze coś w pokoju, który masz otwarty, albo jak jak dostaniesz PM-a. a które okno wysłało karteczkę poznasz po zmianie koloru jego nazwy na niebieski

#3 cam_de_leon

cam_de_leon

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 08 05 2006 - 16:55

Wiem co to znaczy

nie do końca ;)
żółta karteczka oznacza ogólnie wiadomość od soulseeka dla Ciebie - np. jak zmieni się coś w oknie transfer, jak znajdzie coś z wishlist, jak ktoś napisze coś w pokoju, który masz otwarty, albo jak jak dostaniesz PM-a. a które okno wysłało karteczkę poznasz po zmianie koloru jego nazwy na niebieski

co ty gadasz nigdy nie bylo czegos takiego ze ktos w pokoju cos napisze i karteczka mruga, to znak ze ktos Ci prywatna wiadomość napisał

#4 darek:p

darek:p

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 05 2006 - 11:27

no cóż, cała koncepcja jest trochę walnięta, bo jedna migająca ikonka mówi że coś tam gdzieś tam, ale dla mnie intuicyjnie to znaczyło po prostu 'masz wiadomość'. ale poza tym soulseek jest ok
nie ma co roztrząsać, proponuję zamknąć temat

#5 loge2

loge2

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 318 postów

Napisano 14 05 2006 - 18:27

co ty gadasz nigdy nie bylo czegos takiego ze ktos w pokoju cos napisze i karteczka mruga, to znak ze ktos Ci prywatna wiadomość napisał

może to zależy od wersji - ja używam 156c i jestem pewien, że karteczka miga również, kiedy znajdzie coś z Wishlist (ok, z tym pokojem to nie jestem pewien :lol: )

@ darek:p - za to jak ktoś Ci przyśle wiadomość, to na pewno pokaże się przycisk z jego nickiem

ale poza tym soulseek jest ok
nie ma co roztrząsać, proponuję zamknąć temat

no i szlus :lol:

#6 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 15 05 2006 - 17:43

Reasumując, żółta karteczka na logo Soulseeka pojawia się TYLKO I WYŁĄCZNIE JEŻELI DOSTAJESZ
WIADOMOŚĆ OD INNEGO USERA BĄDŻ WHISTLIST COŚ ZNAJDZIE
.

Koniec, kropka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych