Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Nie działa mikrofon i to nie tylko w Skypie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kenaj

Kenaj

Second Rank

• Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 08 04 2006 - 18:41

Witam ponownie, instaluje Skype'a, ale ni cholery nie działa mi mikrofon(media-tech), nie działa tez jako rejestrtor dźwięku w windowsach, ale jest sprawny, bo w sklepie sprawdzili i zadziałał. W czym problem??? Próbowałem obu wejść w komputerze i nic. czy ktos się z czymś takim zetknął

#2 Fauxendt

Fauxendt

First Rank

• Na emeryturze
  • 8 postów

Napisano 09 04 2006 - 07:25

instaluje Skype'a, ale ni cholery nie działa mi mikrofon(media-tech), nie działa tez jako rejestrtor dźwięku w windowsach, ale jest sprawny, bo w sklepie sprawdzili i zadziałał. W czym problem???

Może w ustawieniach głośności jest coś niewłaściwie ? Spróbuj podłączyć do właściwego wtyku (różowy bodajże), a następnie:

Panel Sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> Głośność urządzenia -> klawisz Zaawansowane

Teraz wyszukujesz opcje i ponownie właściwości, zaznaczasz mikrofon, potwierdzasz, po czym zwiększasz suwakiem głośność mikrofonu i zaznaczasz kwadracik przy nim. Powinno zadziałać.

#3 Kenaj

Kenaj

Second Rank

• Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 09 04 2006 - 10:05

Teraz wyszukujesz opcje i ponownie właściwości, zaznaczasz mikrofon, potwierdzasz, po czym zwiększasz suwakiem głośność mikrofonu i zaznaczasz kwadracik przy nim. Powinno zadziałać.
[/quote]

dzieki, ale juz to przerabiale wg. wskazowek na stronie media-tech (cale to odhaczenie itd.) ale bez rezultatu. Nie wiem jak sprawdzic w karcie dziwekowej czy domyslnie nie jest jakos zablokowany mikrofon.

K

#4 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 09 04 2006 - 10:53

Cześć.

To też odznaczyłeś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pytam dla wyeliminowania wszelkich wątpliwości.
Znalazłem jeszcze coś takiego:
Dołączona grafika

Pozdrawiam.
PS. Głupio mi było sie o to pytać :(

Użytkownik watermark edytował ten post 09 04 2006 - 20:54

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#5 Kenaj

Kenaj

Second Rank

• Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 09 04 2006 - 19:58

juz zadzialalo, musialem jeszcze raz wgrac sterowniki plyty glownej,
pozdro.

#6 Chabrosek

Chabrosek

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 09 2006 - 08:33

Ja mam słuchawki z mikrofonem Media-Tech MT377 i niestety mikrofon nie działa <_<

EDIT:

OK poradziłem już sobie w Panel sterowania-->Mowa-->wyjście audio-->zaznaczam "użyj preferowanego użądzenia wyjściowego audio-->klikam na Głośność-->w MIC klikam na zaawansowane-->ODZNACZAM Mic2 Select-->Zastosuj
i wszystko dzała tak jak trzeba:)

#7 wiktor.k

wiktor.k

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 07 2007 - 16:46

Mam ten sam problem co robić.Spotykam sie z tym pierwszy raz(pierwszy raz mam mikrofon :) ).Zrobiłem już wszystko co można było zrobić chyba.

#8 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 27 07 2007 - 17:13

Zrobiłem już wszystko co można było zrobić chyba.

To znaczy co? - pisz dokładniej, im więcej podasz danych tym lepiej.

Najważniejsze: mikrofon domyślnie w Windows jest wyciszony.
Sprawdziłeś mikrofon np. u kolegi czy działa?
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#9 gabi

gabi

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 06 2010 - 16:31

mam podobny problem, tylko że mam menu po angielsku. ale to nie jest wielki kłopot. patrzyłam na dołączone przez kogoś zdjęcia i okazało się że już na samym początku nie mogłam nic zrobić. gdyż po włączeniu właściwości, to w ustawieniach głośności mam zaznaczone playback czyli odtwarzanie. a nagrywanie mam na szaro. I również w sterowników głośności mam mniej niż na tym zdjęciu powyżej. bardzo bym była wdzięczna gdyby ktoś był tak wspaniałomyślny i mi pomógł, bo życie bez używania skype trochę utrudnia mi życie ;) omg niech mi ktoś pomoże, bardzo proszę:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych