Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Max Payne 2 NADCHODZI !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 komar80

komar80

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 584 postów

Napisano 07 10 2003 - 09:26

My tu gadu gadu a termin wydania najbardziej oczekiwanej gry roku jest niedaleki:

"Firma Rockstar Games podała dziś do wiadomości, iż jej gra Max Payne 2: The Fall of Max Payne przeznaczona na platformę PC uzyskała już status złotej, co oznacza iż ukończono nad nią prace. Gra znajduje się obecnie w tłoczni. Producentem tytułu jest firma Remedy Entertainment, a jest on sequelem znanej gry akcji. Gra trafi do sklepów 15 października, zaś w Europie pojawi się 24 października. Wersje konsolowe zapowiadane są na 3 grudnia.
"
Tak więć za tydzień, tysiące ludzi bedzie męczyć swoje mułki, irce i bittorenty :(

Oficjalna strona:
http://www.rockstarg....com/maxpayne2/

Trailer:
3 Mb WMP9

Pierwsze co rzuca sie w oczy to nowa twarz bohatera.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak myślicie, będzie Hit czy Shit ?
"Pieniądze albo życie - złodziej zostawia nam wybór, żona żąda jednego i drugiego."
Samuel Butler

#2 Thiago

Thiago

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 154 postów

Napisano 07 10 2003 - 09:31

Jak myślicie, będzie Hit czy Shit ?

Wydaje mi sie, że to będzie jeden z hitów tej jesienii, choś sądze, że przebije go Call of Duty ( o Half Life 2 nie wspominając... ) :(

Będzie w co grać w długie, jesienne wieczory :(
...::: Impossible is Nothing :::...

#3 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 07 10 2003 - 09:49

Mysle, ze podobnie jak czesc pierwsza takze i dwojka bedzie hitem! Jedynka bardzo mi sie podobala!! Swietny klimat, miodnosc z grania ocenilbym na 6+ a z tego co widac na screenach i trailerze druga czesc oferuje to samo a nwet wiecej (m.in lepsza grafike)
Moim zdaniem raczej nikt nie powinien byc zawiedziony

#4 komar80

komar80

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 584 postów

Napisano 07 10 2003 - 10:21

Nie zapominajcie, że w 90% przypadków, sequele są do d. :(

Co do Half Life 2 to trudno nazwać hitem gre dla nielicznych :(
"Pieniądze albo życie - złodziej zostawia nam wybór, żona żąda jednego i drugiego."
Samuel Butler

#5 Thiago

Thiago

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 154 postów

Napisano 07 10 2003 - 10:55

Co do Half Life 2 to trudno nazwać hitem gre dla nielicznych :(

Masz na myśli wymagania? Fakt, będą dośc duże:

PIII 1,2GHz, 256 MB RAM, akcelerator 3D 64 MB

To konfiguracja minimalna...

BTW Ja tylko czekam na Fife 2004 :(

#6 Gość_Grzesio777_*

Gość_Grzesio777_*
  • Goście

Napisano 07 10 2003 - 12:51

PIII 1,2GHz, 256 MB RAM, akcelerator 3D 64 MB

To konfiguracja minimalna...

Kolejny przyklad glupoty i niedopracowania programistow. Jestem pewien ze gdyby sie przylozyli i poprawili kod gry wymagania spadly by o polowe.
Pozdrawiam :(

#7 pcuser

pcuser

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 554 postów

Napisano 07 10 2003 - 15:51

Jestem pewien ze nawet sequel nie bedzie do d. :( bedzie to hit jesieni a moze i roku jak pozostawi dobre wrazenie :( premiera 24 pazdziernika w Europie... juz nie moge sie doczekac, ale w US bedzie 15 pazdziernika premiera, wiec za kilka dni powinien juz byc w necie, nie pozostaje tylko szukac ....
juz nie moge sie doczekac heheh

pozdrawiam :D
...

#8 Benny

Benny

First Rank

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 07 10 2003 - 17:17

Mam nadzieje ze przejscie 2 zajmie troche dluzej niz jedna noc ale jestem dobrej mysli !!!! :( Tylko wymagania mi sie nie podobaja. Dla mnie jedynka i tak rzadzi !!

#9 Gość_waza_*

Gość_waza_*
  • Goście

Napisano 09 10 2003 - 08:01

Kolejny przyklad glupoty i niedopracowania programistow. Jestem pewien ze gdyby sie przylozyli i poprawili kod gry wymagania spadly by o polowe.
Pozdrawiam :(

Głupoty?........raczej nie.

Trzeba przyznać przez ostatni rok mamy sporą nadwyższkę mocy obliczeniowej w stosunku do wymagań. W tym roku niewiele wyszło gier kórych nie puścisz na maksa.

Mogli by postarać się o PROSTRZE kody, a z nimi programiści ze WSZYSTKICH FIRM. Ale gdyby tak było to najnowsze podzespoły by się nie sprzedawały. Niestety
RĄCZKA, RĄCZKE MYJE.... :(

#10 Thiago

Thiago

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 154 postów

Napisano 09 10 2003 - 09:07

Waza:

Mogli by postarać się o PROSTRZE kody, a z nimi programiści ze WSZYSTKICH FIRM. Ale gdyby tak było to najnowsze podzespoły by się nie sprzedawały. Niestety

Tak. to prawda:

"ATI potwierdziło właśnie informacje o dodawaniu gry Half-Life 2 do nowych kart tej firmy. Od jakiegoś czasu można było usłyszeć plotki, jakoby każdy kto zakupi najnowszy produkt tej firmy, mianowicie Ati Radeon 9800XT i Radeon 9600XT, otrzyma gratis kopię Half-Life'a 2.
Niestety opóźnienie premiery tej gry aż do gwiazdki tego roku (jak już wiemy premiera została przesuinięta dopiero na kwiecień 2004 :( ) , skomplikowało nieco sprawę.
Dlatego ATI zdecydowało, że każdy kto zakupi teraz kartę, grę otrzyma wtedy, gdy trafi ona na sklepowe półki. Jednak, jako że byłyby spore trudności w realizacji tej promocji, klienci dostaną specjalny kupon, który pozwoli na ściągnięcie gry poprzez Steam.
Dodam jeszcze, że na amerykańskim rynku Radeon 9800XT kosztuje 499USD (ok. 2000zł), zaś Radeon 9600XT 199USD (800zł).

Zródło: wp.pl

#11 komar80

komar80

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 584 postów

Napisano 15 10 2003 - 21:50

Jest już Max Payne 2.

Link do ed2k : http://searchengines...=ST&f=68&t=6630

Link do BitTorrent: http://searchengines...?showtopic=6640
Samuel Butler

#12 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 21 10 2003 - 22:32

Topik ma tytul "MaxPayne 2 nadchodzi" a Wy tu o HalfLife gaworzycie i nawet nikt jeszcze sie nie podzielil wrazeniami z gry........oj nieladnie!!!

wiec chyba bede pierwszy :angry:
Tak wiec dzisiaj skonczylem zasysac gierke! Brak dwoch plikow przyprawil mnie o palpitacje serca ale na szczescie sytuacja zostala opannowana (jeszcze raz thx strzala666) i wreszcie dane mi bylo pograc w MaxPayne 2.

Przyznam, ze nie bylem pewien czy moj nie najnowszej juz generacji sprzet w ogole pociagnie ten hit jesieni. A jednak sie udalo! Athlon 800MHz, 128MB RAM i 32 megowa karta graficzna zupelnie wystarczy aby sobie normalnie pograc!!! Naturalnie trzeba zrezygnowac z niektorych luksusow graficznych ale nic nie klatkuje i wszystko chodzi plynnie!!

Co do samej gry to jest naprawde super! Mroczna muzyczka w tle, jakies szepty, krzyki - wszystko to tworzy naprawde niesamowity klimat. Kto gral w jedynke to wie o czym mowie....

Fabula przedstawiana jest za pomoca komiksow i krotkich animowanych wstawek. Mysle ze NA PEWNO nikt nie bedzie zawiedziony

#13 pcuser

pcuser

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 554 postów

Napisano 21 10 2003 - 22:40

Gierka jest genialna mam tylko takie pytanie :
czy tez wam tak strzela w glosnikach na poczatku (zaraz po filmiku, na menu) ?
poniewaz co bym nie przestawil, kanaly, nie kaznaly, eax itp to nic sie nie zmienia.
Ale w grze jest okej, wiec wydaje mi sie ze to (chyba) normalne ale wole sie upewnic - dzieki za odp. :angry:
...

#14 komar80

komar80

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 584 postów

Napisano 22 10 2003 - 09:33

A jakos nie zwróciłem uwagi, ale chyba nie trzaska.

Na początku nieźle sie zrobiłem. Ustawiłem w opcjach grafiki wszystko na HIGH i jade. Gra chodziła idealnie tylko Bullet Time nie było. Po prawokliku pojawial sie sie błyskający ekran. Mylałem, że moze na początku Bullet Time jest niedostępny i tak grałem z 30 minut :angry: Dopiero potem zacząłem mieszać w opcjach.

Musze powiedzieć ze Bullet Time fajnie im wyszedł. Szczególnie jak się nawala z Igramów.

Chyba Kambo wezme z Ciebie przykład i spróbuje zainstalować ją na swoim wechikule czasu :D
Samuel Butler

#15 pcuser

pcuser

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 554 postów

Napisano 22 10 2003 - 17:47

Qrde to czemu mi tak trzaska... :angry: od czego to moze zalezec, na filmiku jest ok, w menu sie wlasnie pier.... :D a w grze tylko czasami, w niektorych momentach sie pie... :)
Mam music Creative SB Live 5.1. i głośniki też Creative'a 4.1 (te starsze) oraz zrobilem sobie przejsciowke przy wejsiu do musyki i podlaczylem tez wieze takze mam 6.1 . W systemie mam ustawione na 4 glosniki (w rzeczywistosci wszystkie glosniki graja tyle ze mam 4 glosniki front.... bo te 2 od wiezy mam podpiete wlasnie do glosnikow przednich...) I w sumie strasznie mnie to wkurwia, tak jak mowilem wczesniej w opcjach juz wszystko zmienialem multi kanaly, wlaczalem eax wylaczalem i juz nie wiem do cholery co to moze byc......... :D
Moglby ktos sprawdzic czy tez mu tak przeskakuje ? please :)
...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych