Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jakie gatunki filmowe lubicie najbardziej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki gatunek filmowy lubisz najbardziej ?

Jaki gatunek filmowy lubisz najbardziej ?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 pcuser

pcuser

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 554 postów

Napisano 11 10 2003 - 21:35

Ja uwielbiam np. Filmy sensacyjne (akcja) / thrillery / dobre komedie / horror'y ale tylko takie co zrobia na mnie wrazenie :( (Krąg, Wrong Turn...)

a najbardziej lubie filmy WOJENNE
typu : Byliśmy żołnierzami, Helikopter w ogniu, Wróg u Bram, ....
jezeli znacie jeszcze jakies wojenne to prosze podac :( (wszystkich co ogladalem tez nie wymienilem) moga byc takze stare klasyki, ....

pozdrawiam :D

<<< PcUSer >>>
...

#2 Muminek

Muminek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3702 postów

Napisano 11 10 2003 - 21:41

Wybrałem horror, ale lubię więcej rodzai, horroro - komedie (Martwica Mózgu, Evil Dead 3 - chociaż nie śmiałem się :() , wojenne też lubię, dramaty, sensacyjne, oraz dobre, ale to dobre (!!) komedie, takie które potrafią rozśmieszyć człowieka :D Niestety już coraz mniej jest takich :(
"What we've got here is failure to communicate. Some men you just can't reach ...
So, you get what we had here last week, which is the way he wants it! Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."

The owles are not what they seem.

#3 Thiago

Thiago

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 154 postów

Napisano 11 10 2003 - 21:55

Nie moge podac jednego konkretnego gatunku, ponieważ nie mam jednego faworyta. :(

Bardzo lubię komedie, sensację, czasem jakis triller, horror lub dramat ( najchętniej psychologiczny )

Nie lubię filmów przesłodzynych, gdzie z góry wiadomo, że będzie happy end. Lubie takie filmy, które daja do myślenia, nie pozostawiają człowieka obojętnym.
...::: Impossible is Nothing :::...

#4 dragon

dragon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 508 postów

Napisano 11 10 2003 - 22:11

Podobnie jak Thiago nie potrafie podac jednego gatunku....Najbardziej lubie komedie, sensacje, fantastyke ,czasami lubie obejrzec dokument lub dramat.Ciekawe sa tez filmy historyczne.Nie przepadam tylko za romansem.(chociaż i tak nie ma go w ankiecie)

Pozdrawiam :(
Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl

#5 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 12 10 2003 - 13:04

Hmmm.. ja głównie gustuję w psychodeli.....demonice i różnych wariacjach gier na umyśle ludzkim. Thrillery, o ile że nie należą do klasy B......Dramat psychologiczny jak najbardziej. I jasne że wyluzowuję się extra na extra przegiętej komedii (im większy absurd tym lepiej).

Podoba mi się kino eksperymentalne. Niejako popieram ewolucję gatunku "dziwnego fimu" od "Psa Andaluzyjskiego", "Dyskretnego Uroku Burżuazji" i "Wielkiego żarcia" po dzień dzisiejszy. Lubię dwuznaczność, zagadkę i film którego endu nie da się przewidzieć.

#6 Gość_waza_*

Gość_waza_*
  • Goście

Napisano 12 10 2003 - 14:22

Ja uwielbiam dokumenty (za wyjątkiem historycznych).

Jeśli chodzi o kino to nie cierpie tampych filmów akcji i kretyńskich komedi. Uwielbiam kino w stylu Kubrica ("Lśnienie", "Odysjeja 2001"). Jego filmy faktycznie dają do myślenia. Jednocześnie nie pogardze dobrymi horrorami (w stylu "nawiedzony dom" a nie "resident evil", krew lejąca się potokami jakoś mnie ie kręci). Nie pogardzę także specyficznym humorem Rowana Atkinsona i klasyki już Mmonty Pythona (latającego cyrku znaczy się)

#7 Cypress

Cypress

First Rank

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 12 10 2003 - 15:30

ja polecam filmy wojenne so one po prostu WOW.................... :angry:
Wojna Harta,Platoon,....duzo by tu wymieniac aha no i jeszcze troche horrory typu
Freddy Krueger,Klown,Hallowen i hehe to jest dobre Txanska Masakra Pila Mechaniczna-polecam(klasyk)hehe :D

#8 katrol

katrol

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 239 postów

Napisano 13 10 2003 - 14:52

jezeli znacie jeszcze jakies wojenne to prosze podac :D (wszystkich co ogladalem tez nie wymienilem) moga byc takze stare klasyki, ....

Na początek zajrzyj tutaj i tutaj.

A w ankiecie nie głosuję. :angry:

#9 pcuser

pcuser

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 554 postów

Napisano 13 10 2003 - 17:37

Na początek zajrzyj tutaj i tutaj.

Spisałeś sie na medal - dzieki bardzo :angry:

zaraz cos zaczne sciagac hehehe
...

#10 Benny

Benny

First Rank

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisano 23 10 2003 - 15:20

Ja uwielbiam Komedie takie jak 100 Dziewczyn, 40 Dni i 40 Nocy....itp ale nie gardze rowniez dobra sensacja czy horrorkiem jak Telefon czy Ring

#11 ash_22

ash_22

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 976 postów

Napisano 24 10 2003 - 10:00

Horrory-poświęcam im najwięcej czasu,po prostu się w nich lubuje aż do samozatracenia.Oczywiście trzeba przyznać że więcej niż 4 na 5 to kichy ale zdarzają się perełki które mógłbym oglądać codziennie.Ostatnio troche takich filmików wyszło ale IMO starsze były lepsze.Nie będe podawał najbardziej chorych filmów bo trzeba samemu oglądać i oceniać.Last house on the Left-chory film Wesa Cravena,rozwalanie dłutem zębów i tym podobne.
Dołączona grafika
Stop Uwe Boll
"Każdy kto powie że islam jest religią przemocy,zostanie ścięty"

#12 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 25 10 2003 - 08:15

Ja na pierwszym miejscu stawiam thrillery! Podoba mi sie to, gdy akcja jest tak zbudowana ze do ostatnich minut nie wiadomo jak sie wszystko skonczy. A zakonczenia potrafia wgniesc w fotel.......
Szosty zmysl, Siedem, Inni, Reka Boga to moje ulubione pozycje.

Godzinami moglbym ogladac Monty Pythona! Swiety Graal, Sens zycia, wszystkie skecze........goscie sa poprostu bezbledni!!!! Uwielbiam ich absurdalny humor!

#13 LSD

LSD

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 27 10 2003 - 20:04

U mnie jest to różnie, jeżeli film jest dobry (recenzjie, opinie znajomych) to nawet może to być horror, za którymi nie przepadam.

Pozatym nie znoszę filmów w stylu 'Koszar Minionego Lata', takie filmy doprowadzają mnie do do szewskiej pasji ... jakiś gostek (w filmie) pcha się gdzie wiadomo, że zaraz zostanie 'zaciukany'.
Chyba wiekszość miała takie odczucia oglądając tego typu filmy, mówiąc sobie k.. gdzie on się pcha ja bym już dawno z tamtąd zwiewał :P

#14 ash_22

ash_22

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 976 postów

Napisano 30 10 2003 - 21:23

Pozatym nie znoszę filmów w stylu 'Koszar Minionego Lata', takie filmy doprowadzają mnie do do szewskiej pasji ... jakiś gostek (w filmie) pcha się gdzie wiadomo, że zaraz zostanie 'zaciukany'.
Chyba wiekszość miała takie odczucia oglądając tego typu filmy, mówiąc sobie k.. gdzie on się pcha ja bym już dawno z tamtąd zwiewał

Slaughtery-tak się zwą te filmy;nastolatkowie,morderca,załatwia ich pojedynczo,sztampa.Mam nadzieje że obejrzałeś Cannibala Feroxa I Cannibal Hollocaust 1,2.Można przy tym filmie zwymiotować,polecam.
Dołączona grafika
Stop Uwe Boll
"Każdy kto powie że islam jest religią przemocy,zostanie ścięty"

#15 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 26 05 2004 - 11:43

Ja najbardziej lubie komedie :ph34r: :ph34r: :blink: bo można sie pośmiać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych