Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Hitman: Blood Money

• Zamknięty Temat jest zamknięty
257 odpowiedzi w tym temacie

#16 Ricky 47

Ricky 47

First Rank

• Użytkownicy
  • 35 postów

Napisano 25 05 2006 - 09:52

Więc tak : Odpalamy dxdiag , wybieramy zakładkę dźwięk. tam jest taki pasek "Poziom sprzętowego przyspieszenia dżwięku" jeśli mamy pełne przyspieszenie to zmniejszamy o 2 poziomy w strone w lewo potem urchamiamy gre wchodzimy do opcji graficznych dajemy zaawansowane , powinno byc "the post filter" dajemy na low i akceptujemy od teraz możemy sobie spokojnie pograć
Pozdro

#17 czyzyko

czyzyko

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 05 2006 - 18:44

.......Witam !! ja mam taki problem,po jakiem czasie gry wywala mne do windowsa ...i pokazuje się taki error :

Runtime Error!

Program: F:\Hitman Bloodmoney\HitmanBloodMoney.exe

R6025
- pure virtual function call

..........ktoś mi poradził żeby wylaczyć usluge indeksowania ale nic to niedało ........
....niemam pojęcia co dalej z tym fantem zrobić ...na tą gierkę sporo czekałem a tu taka niespodzianka ;)

mój komp to :

Athlon XP 3000+ Barton 2200 mhz
Epox 8RDA3 + PRO NFORCE 2
Gigabyte Geforce 6600GT 128mb 128bit
1gb DDRAM

mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i direct X 9c

#18 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 30 05 2006 - 19:19

@czyzyko kliknij na link REGULAMIN w mojej sygnaturce, poczytaj i dopisz wszystkie ważne informacje. Jaki system operacyjny? czy masz service packi i w ogóle wszystko co tam jest.

Edit:
Na razie moge polecić tylko aktualizację gry patchem v1.1. Do pobrania np. TUTAJ

Edit2:
Czy ten błąd R6025 nie występuje czasami na planszy Curtains Down (czy jakoś tak) ? ;)

Rozwiązanie problemu:
Start >>> Uruchom >>> dxdiag >>> zakładka Dzwięk >>> sekcja Funkcje DirectX >>> zmniejszyć (lub wyłączyć) Poziom sprzętowego przyspieszenia dźwięku (przesunąć suwak w lewo)

Pozdrawiam

Użytkownik driven edytował ten post 30 05 2006 - 20:29

Dołączona grafika

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#19 czyzyko

czyzyko

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 31 05 2006 - 17:40

>>> driven <<< ....dzięki ..!!!!!!! ;) pomgło te rozwiązanie ( Start >>> Uruchom >>> dxdiag >>> zakładka Dzwięk >>> sekcja Funkcje DirectX >>> zmniejszyć (lub wyłączyć) Poziom sprzętowego przyspieszenia dźwięku (przesunąć suwak w lewo) ) ................a wywalało mnie w planszy Curtains Down .............jeszcze raz wielkie dzięki :D ...........wreszcie sobie w nią pogram :o

#20 Ricky 47

Ricky 47

First Rank

• Użytkownicy
  • 35 postów

Napisano 31 05 2006 - 20:08

Do @czyzyko te podziękowania to chyba dla mnie ??Ponieważ ja znalazłem sposób na rozwiązanie problemu :angry: Sory za OT

#21 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 31 05 2006 - 23:28

Tak dla ścisłości to podziekujmy twórcom gry bo to na ich forum jest podane rozwiązanie problemu R6025. Z tamtąd je zaczerpnełem. Dlatego pojawiło się moje pytanie czy to dotyczny tej konkretnej planszy w grze (Curtains Down).

- CTD on opera house mission (Curtains Down). Turn your sound hardware acceleration down
(basic acceleration) or off (no acceleration). Down works for some, others need it off entirely.
To do this, go to Start > Run > Type dxdiag > The 'Sound' tab, and take the hardware sound acceleration
down to the bottom.

CTD - Crash to Desktop

Pozdrawiam

Użytkownik driven edytował ten post 01 06 2006 - 15:49

Dołączona grafika

Copyright © 2006-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#22 Piotrygas

Piotrygas

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 04 06 2006 - 19:14

witam ja mam zas inny problem z ta gierka mianowicie zainstalowałem wszystko pieknie i ładnie właczam gre wyskakuje logo nvidia nastepnie jakis filmik , filmik sie konczy i gra sie wyąłcza o co tu chodzi?? mam 512 ramu i gf 3 titanium kombinowałem i nic z tego nei rozumiem co moze byc przyczyna tego problemu?? z góry dzieki za pomoc :]

#23 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 04 06 2006 - 19:27

Dobry wieczór.

@Piotrygas:

WYMAGANIA GRY minimalne:
GRAPHICS:
Direct3D 9 compliant cards supporting pixel shader 2.0 (nVidia GeForce FX or ATi Radeon 9500)

TWOJA KARTA któras z serii 3/Ti:
GeForce 3 Titanium 200 (AGP 4x, DirectX v8) Pamięć 200 MHz DDR/128 bit
GPU: NV 20 (175 MHz)
silnik graficzny: nFiniteFX (programowalny Vertex Shader wersja 1.1, programowalny Pixel Shader w wersji 1.1)

GeForce 3 Titanium 500 (AGP 4x, DirectX v8) Pamięć 250 MHz DDR/128 bit
GPU: NV 20 (240 MHz)
silnik graficzny: nFiniteFX (programowalny Vertex Shader wersja 1.1, programowalny Pixel Shader w wersji 1.1)

Nie spełnia minimalnych wymogów gry co do grafiki.
Możesz jeszcze skontaktować się z @pompon86 str.2 tego topiku, twierdził, że uruchomił grę, ale nie zdradził na forum jak.
Napisz do niego na PW, może Ci zdradzi.

Pozdrawiam.
>watermark<
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#24 Katusza

Katusza

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 06 2006 - 20:42

Mam wersje Hitmana Blood Money ściągniętą z Torrenta (unleashed).
Mój sprzęt to :

AMD Athlon XP 2000+ (~1,7 GHz)
GeForceFX 5600 128MB (Force Ware 84.21)
512 MB RAM

Kiedy uruchamiam gre intra chodzą ładnie (nie mam problemu z dźwiękiem), ale później w całym menu mi tnie chociaż nie mam ustawionych wysokich detali. Nawet na low mi wszystko tnie!! Wydawało mi się, że na moim sprzęcie powinno chodzić normalnie bo słyszałem, że nie zmieniony został silnik graficzyny. Może to wina mojego sprzętu ? Poradźcie mi coś :D

#25 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 04 06 2006 - 21:01

Dobry wieczór.

@Katusza:

The minimum system requirements :

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported. CPU:
Pentium 4 1.5GHz or Athlon XP equivalent
RAM:
512MB system Memory
GRAPHICS:
Direct3D 9 compliant cards supporting pixel shader 2.0 (nVidia GeForce FX or ATi Radeon 9500)

SOUND:
Direct X compatible sound card
DVD-ROM:
DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
5GB Free Space
INPUT DEVICES:
Keyboard and mouse
Gra się zainstaluje, ale granie przypomina oglądanie filmu w zwolnionym tempie i jeszcze przycinającego się.
-------------
The recommended system requirements :

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported.
CPU:
Pentium 4 2.4GHz or Athlon XP/64bit Equivalent
RAM:
1GB system Memory
GRAPHICS:
ATI X800 series, nVidia GeForce 6800 series, or higher video card

SOUND:
Direct X compatible sound card
DVD-ROM:
DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
5GB
INPUT DEVICES:
Keyboard and 3 button mouse
Przy takich spełnionych parametrach gra się przyjemnie i normalnie.

Więc jeśli nie spełnia się tych założeń w jakimś punkcie to gra będzie działała na ile jej te parametry pozwolą.
Wyłączenie programów zbędnych pracujących w tle, defragmentyzacja dysku, odpowiedniej wielkości plik wymiany, mogą pomóc.

Pozdrawiam.
>watermark<
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#26 Katusza

Katusza

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 04 06 2006 - 21:16

Dzięki za odp watermark. Teraz wiem w co zainwestować w najbliższym czasie.

BTW to graficznie gra wcale nie wymiata i nie powinna mieć takich wymagań. Kiedy pojawił się HL2 to myślałem, że na moim sprzęcie nie pójdzie - przeszedłem go na średnich detalach. No, ale to już tak bywa :D

#27 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 04 06 2006 - 21:24

@Katusza:

Podobno trochę pomaga oficjalny patch v1.1, oczywiście jak się ma grę z netu, można go zainstalować tylko z oryginalnym plikiem głównym gry (exe) dopiero potem zamieniać odpowiednim crackiem do wersji 1.1.
Ile w tym prawdy nie wiem, jeszcze nie pobierałem patcha. Jak zainstaluję to napiszę w tym topiku.

Pozdrawiam.
>watermark<

Zainstalowałem patcha 1.1 no i rewelacji to on, jeśli idzie o polepszenie, płynności gry na słabszych kartach, nie robi. Pewnie poprawia błędy w grze jakie wyszły już po publikacji.

Użytkownik watermark edytował ten post 07 06 2006 - 22:35

#28 Katusza

Katusza

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 05 06 2006 - 14:25

Zaraz ściągne cukier do patcha 1.1 i sam przetestuje. :D

#29 Śmieszny

Śmieszny

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 05 06 2006 - 22:26

Witam.

Po poczytaniu tego tematu wszystko fajnie. Gra urychamia sie za pomocą ASR. do tego miejsca jest super. Obejzalem filmik (nawet w miare). Włącza mi sie plansza treningowa ruszam myszka a tu morda kolesia z kodem kreskowym z tesko na bani jest ZIELONA!!!!!!!! Pozatym zacina sie jak nie wiem co. Czuje sie jak bym mial atari czy Comodore 64.
Moj konfig budy to
AMD 1700+ XP
Pł ABIT NF7s ver 2.0
512ddr
Ati 9550 kręcone na 9600 pro
DX z kwietnia
Win XP SP2

pomóżcie jakoś

aha na tej stronce http://www.systemreq..._option_id=2529 pokazuje mi ze gerka na minimum powinna dzialac

#30 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 05 06 2006 - 22:55

@Śmieszny jakbyś przeczytał temat to byś już dawno ściągnoł patcha v1.1 i sprawdził czy nie ma poprawy wydajności. Proponuje czytać każdy temat dwa razy, może za drugim razem doczytasz to co za pierwszym razem umkneło :D (żart)

Mam nadzieję, że jak wykryło, że gra powinna działać na minimum to na minimum masz ją ustawioną i nie porywasz się na większe detale i rozdzielczości. Zresztą w poście @watermarka jasno widać czego ta gra wymaga. Chcesz komfortowo pograć i cieszyć się naprawde fajną grafiką to niestety bez wydatków się nie obejdzie.

Nie napisałeś jakie masz sterowniki, zalecam zainstalowanie najnowszych.

Pozdrawiam
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych