Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Pomocy - konfiguracja strong DC++

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 janu82

janu82

First Rank

• Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 11 06 2006 - 13:11

Hej mam problem ze skonfigurowaniem klienta Strong DC++ tak żeby z niego wycisnąć co się da :D
Mam wersje 1.00 RC9f2 próbowałem coś pozmieniać w ustawieniach ale tylko na poziomie tego coi wiedziałem albo domyślałem się bazując niejako na zwykłym DC++ ale wydaje mi się że to jest za mało z resztą dziwnie mi sie zachowuje. Czasami jest tak, że nic nie zassam bo co chwile mi jakiś błąd http://img204.images...5/b322ad9xg.jpg wyskakuje i musze klikać kilkanaście razy aż w końcu się rozłączy.
Mam system operacyjny Windows XP SP2 antywirus NOD32 i firewall Outpost. Dodatkowo jestem Pasiv niestety bo mam łącze radiowe.
Jakoś nigdzie nie moge znależć żadnych konfiguracji do Stronga a do zwykłych DC++ jest ich kilka
Już sam nie wiem co jeszcze napisać prosze o pomoc :D

#2 patrol

patrol

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 101 postów

Napisano 23 06 2006 - 11:45

zatem tak, prosze o przekopiowanie zawartości CAŁEGO tego okienka :P
po drugie, stanowczo odradzam używanie RC9f2 skoro można używac RC10 :]]

#3 janu82

janu82

First Rank

• Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 01 07 2006 - 07:46

Bardzo fajnie tylko że Strong RC10 jakoś mi nie działa, po pierwsze nie może połączyć się z zadnym hubem nawet listy nie pobierze. A jak mu zapodam szybkie połaćzenie i wpise adres to wywala mnie tzn. pisze że połączenie odrzucone, a i gdzie ten model ma emulator zeby był maskowany jako zwykły DC++
I jeszcze jedna sprawa bo tak jakby z ta pierwszą sobie poradziłem :( nie całkiem ale jednak otóż co zrobić zeby nie byc wykrywanym że właśnie ten modelik uzywam i nie być banowanym a na dodatek uzywać net limitera żeby o tym fakcie nikt nie wiedział bo jak na razie to dostaje po "łapach" za netLimiterka :(( a może jest jakiś inny programik do limitowania ale zeby był niewykrywalny :]

#4 patrol

patrol

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 101 postów

Napisano 11 07 2006 - 11:02

limitowanie nie jest zabronione, bo przecież DC może zabierać całe łącze !!

ale jeśli dajesz limit typu 1-2 kB/s to się nie dziw :}

#5 fordoh

fordoh

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 26 10 2006 - 22:56

ktoś łaskaw napisać jak z tą emulacją oryginalnego dc++? mianowicie: howto?!

#6 patrol

patrol

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 101 postów

Napisano 13 11 2006 - 21:34

już podaję howto :(

otwierasz Ulubione Huby, wybierasz właściwości jednego z nich i pyk :( (patrz obrazek)

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych