Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

FIM Speedway Grand Prix 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16 cezarro

cezarro

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 17 08 2006 - 19:36

witam, mam taki problem ze zastosowalem sie do wszystkich wczesniejszych wskazowek a gra dalej nie dziala chodzi mi o fim speedway gp2 oczywiscie.Nie wiem od czego to zalezy czy moze od cd-romu ale nagralem ta gre na plyte poprzez otworzenie pliku MDS i niby fajnie sie nagralo ale nic na tej plycie nie ma.Czy to moze wina cd-romu???jest to pioneer DVD-RW-K16RA.Czy moze cos innego zdupilem prosze o kontakt zgory dzieki za pomoc

#17 Sharks

Sharks

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 08 2006 - 15:41

@Sharks:

A ja mam następujący problem. Gierka chodzi elegancko na pojedynczym trybie gry, ale kiedy wlącze gre wieloosobową jak chce sobie pograc w więcej osób to np. zawodnicy stają na starcie a gra się wyłącza i komp się restartuje. Mam orginał, a mój komputer spełnia wymagania minimalne gry jak i zalecane.
Moj komp:
Procek: AMD Sempron 2800+
DD Ram: 1024
Garficzna: ATI Radeon 9600
Muzyczna: Zintegrowana z Prockiem

BARDZO PROSZE O POMOC

Jaki pokazuje się błąd, jeśli nie widać "BSOD (akronim ang. Blue Screen Of Death, dosł.: "Niebieski ekran śmierci")" to trzeba zrobić tak:

Dołączona grafika

wtedy się pojawi i trzeba podać od słowa "STOP" np.:

STOP: 0x000000E2 (0x00000000, 0x00000000, 0x00000000, 0x00000000)

* watermark *

Zrobiłem tak jak napisałes i komp się nie zrestartował, ale pojawił się CZARNY ekran i nic nie dało się zrobic i musiałem dac restart, tak więc problem nie zniknął ;)

#18 lolas1989

lolas1989

First Rank

• Na emeryturze
  • 21 postów

Napisano 20 08 2006 - 18:29

ja mam tak samo nagrałem plytke za pomoca najnowszego Alcohola i nic...
za kazdym razem wyskakuje mi blad. chociaz przed instalacja usunolem biblioteke StarForce`a i nic. postepowałem wedlug Waszych pomocy i nic. PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 kossi

kossi

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 22 08 2006 - 07:43

ja mam tak samo nagrałem plytke za pomoca najnowszego Alcohola i nic...
za kazdym razem wyskakuje mi blad. chociaz przed instalacja usunolem biblioteke StarForce`a i nic. postepowałem wedlug Waszych pomocy i nic. PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak napisałem, mi chodzi za każdym razem, uzyłem do tego płytki platinium cd-rw nagrywałem wczesniej na zwykłych płytach i mi nie poszło, natomiast u niktórych działa... Ja w każdym razie polecam CD-RW, jak sie gra znudzi to zawsze płyta sie może przydac ;)

#20 mateuszhc

mateuszhc

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 09 2006 - 06:32

Mi tez ta gra nie dziala chociaz probowalem na cd i cd-rw tak jak pisza w instrukcjach. Czy moze moglny ktos napisac bardzo szczegolowy tutorial?? Naprawde zalezy mi na tej gierce ale nie moge jej odpalic chociaz robie wszystko tak jak jes napisane!! PROSZE O POMOC!! :lol: <_<

#21 kecyrf

kecyrf

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 09 2006 - 10:44

witam
a ja proszę byś napisał posta zgognie zregulaminem. Masz go w przyklejonych :) Z treści nic nie wynika więc odpowieź może być np. taka: zmień stery do grafiki ;)

Z treści wynika wszystko :) Gra jest zabezpieczona SF4 i podczas uruchomienia sprawdza płyte, po czym wyskakuje komunikat aby włożyć oryginalną płyte do napędu...

@kossi

Jaką masz nagrywarke? U mnie na BENQ DW1650 nie poszło, a nagrywałem na 4 różnych płytach... wszystko zależy wydaje mi się od napędu optycznego jaki posiadamy :)

Tutaj masz opis uruchomienia, może u Ciebie pójdzie

Programy ktore beda nam potrzebne do pracy:
* Daemon Tools V4.03HE - LINK
* Alcohol 120% wersja 1.9.5.4212 - LINK

Oto instrukcja do uruchomienia gry, razem ze screenami (obrazkami), nalezy ją pobrac na swoj dysk LINK

UWAGA!!! Przed rozpoczeciem "zabawy" z uruchomieniem gry, nalezy odinstalowac gre, jezeli macie ją zainstalowana i nalezy wyczyscic biblioteki StarForce, aby usunac te biblioteki, nalezy sciagnac program StarForce Protection - LINK Aby wyczyscic biblioteki, nalezy wypakowac plik, ktory sciagniecie, odpalic i pojawi sie informacja czy chcemy uruchomic ponowie komputer, klikamy OK i nastepuje reset komputera. Po powtornym włączeniu sie naszego sprzetu nalezy zainstalowac gre wedlug intstrukcji do ktorej podalem link powyzej. Aby gra sie uruchomila nalezy zrobic wszystko tak samo jak jest pokazane w intrukcji!! Aby prawidlowo wypalic gre Alcoholem 120% nalezy posiadac czysta plyte CD-R (ja nagrywalem na Verbatima 52x z maxymalna predkoscia) i nalezy nagrac plik MDS!!! (czyli ten, ktory wazy 486 bajtów) natomiast do instalacji gry potrzebny jest plik MDF (waga tego pliku to 792MB) nalezy go zamonotwac w Daemon Tools i uruchomi sie instalacja. Zreszta to wszystko jest w wyzej podanej instrukcji. Poprostu tutaj to wyszczegolnilem, poniewaz jezeli zrobicie jakis błąd gra sie nie uruchomic!! Jezeli wszystko zrobicie tak jak opisalem, to po zainstalowaniu gry i StarForce nie bedzie trzeba robic resetu komputera i gra bardzo szybko sie odpali, bez mielenia plyty. Pamietajcie zeby po wypaleniu na plyte obrazu MDS odmonotwac obraz z Daemon Tools'a. Mam nadzieje ze napisalem to jasno i kazdy z was uruchomi ta gre. Zycze powodzenia. Pozdrawiam.

Podziekowania za gre dla bzychola

pazi lub ktoś inny mam tylko jedno pytanie odnośnie tego wszystkiego:
w alcoholu który podałeś w ostatnim oknie gdzie zaznaczamy "profil własny" jest jeszcze opcja "włącz system ochrony zapisu" i jest ona zaznaczona ptaszkie, czy tak ma pozostać?? z góry dziękuję za poradę.

#22 ************

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 05 01 2007 - 14:57

MOŻE KTOŚ PODAC JESZCZE RAZ TEN LINK Z INSTRUKCJĄ BO TEN CO JEST TO NIEDZIAŁA :) z GÓRY DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#23 shoguninho10

shoguninho10

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 17 02 2007 - 07:35

Oto instrukcja do uruchomienia gry, razem ze screenami (obrazkami), nalezy ją pobrac na swoj dysk LINK

UWAGA!!! Przed rozpoczeciem "zabawy" z uruchomieniem gry, nalezy odinstalowac gre, jezeli macie ją zainstalowana i nalezy wyczyscic biblioteki StarForce, aby usunac te biblioteki, nalezy sciagnac program StarForce Protection - LINK Aby wyczyscic biblioteki, nalezy wypakowac plik, ktory sciagniecie, odpalic i pojawi sie informacja czy chcemy uruchomic ponowie komputer, klikamy OK i nastepuje reset komputera. Po powtornym włączeniu sie naszego sprzetu nalezy zainstalowac gre wedlug intstrukcji do ktorej podalem link powyzej. Aby gra sie uruchomila nalezy zrobic wszystko tak samo jak jest pokazane w intrukcji!! Aby prawidlowo wypalic gre Alcoholem 120% nalezy posiadac czysta plyte CD-R (ja nagrywalem na Verbatima 52x z maxymalna predkoscia) i nalezy nagrac plik MDS!!! (czyli ten, ktory wazy 486 bajtów) natomiast do instalacji gry potrzebny jest plik MDF (waga tego pliku to 792MB) nalezy go zamonotwac w Daemon Tools i uruchomi sie instalacja. Zreszta to wszystko jest w wyzej podanej instrukcji. Poprostu tutaj to wyszczegolnilem, poniewaz jezeli zrobicie jakis błąd gra sie nie uruchomic!! Jezeli wszystko zrobicie tak jak opisalem, to po zainstalowaniu gry i StarForce nie bedzie trzeba robic resetu komputera i gra bardzo szybko sie odpali, bez mielenia plyty. Pamietajcie zeby po wypaleniu na plyte obrazu MDS odmonotwac obraz z Daemon Tools'a. Mam nadzieje ze napisalem to jasno i kazdy z was uruchomi ta gre. Zycze powodzenia. Pozdrawiam.

Proszę o odswieżenie linków o:
-instrukcji do uruchomienia gry, razem ze screenami (obrazkami)

#24 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 17 02 2007 - 10:31

@hoguninho10

Do Daemona Tools i Alcohol, ich nowych wersji - LINK
Do StarForce Protection - LINK
Natomiast:

Oto instrukcja do uruchomienia gry, razem ze screenami (obrazkami), nalezy ją pobrac na swoj dysk

To trzeba zgłosić się do @pazi by odnowił linka na RapidShare

* watermark *
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#25 Naesti

Naesti

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 12 2012 - 00:51

Wiem że stary temat ale nie chciałam zakładać nowego. Mam Win 7. I wszystko elegancko tylko podczas ładowania gry na samym początku wyskakuje błąd "Aplikacja nie została poprawnie uruchomiona (0xc0000142)" Co robić?? Błagam o pomoc! Dwa dni już próbuję to zainstalować.

#26 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 21 12 2012 - 23:22

Masz zainstalowany .Net Framework 4?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych