Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie

Przygodówki godne polecenia.
 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 flying_juseppe

flying_juseppe

  Second Rank

 • Użytkownicy
 • 84 postów
 • Lokalizacja:KRAKóW

Napisano 11 08 2006 - 16:00

Ja polecam Fahrenheit - Indigo Propercy.
Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w roku 2005. Miastem wstrząsa nagle fala brutalnych morderstw. Zwykli, prawi obywatele zabijają nieznanych sobie ludzi w miejscach publicznych, sami nie wiedząc czemu to robią i co ich do tego skłoniło. Policja jest bezradna – zarówno ofiar jak i sprawców nie łączy ze sobą nic, poza samym rytualnym morderstwem. Lucas Kane jest kolejną osobą, która dokonała bestialskiego mordu. Kane nie wiedząc czemu, zabija obcego sobie mężczyznę w restauracji, a teraz nawiedzany przez dziwne wizje ucieka przed policją i usiłuje dowiedzieć się co się stało – dlaczego zabił... Gracz może rozwikłać tą zagadkę wcielając się zarówno w Kane’a jak i inspektor Carlę Valenti, która wraz ze swoim partnerem Tylerem Milesem zajmuje się sprawą owych morderstw. Indigo Prophecy to mroczna i zarazem bardzo wciągająca produkcja z rozbudowaną fabułą. Gracz stopniowo odkrywa tajemnice stojące za mordami, rozmawia z napotkanymi postaciami, eksploruje nowe lokacje, a nawet walczy. Niezaprzeczalną zaletą gry jest możliwość odkrywania kolejnych kart zagadki z perspektywy „łowcy” (Carla) jak i „zwierzyny” (Kane).

Polecam równierz niesamowitą serie MYST. Nie będe się tutaj rozpisywał na temat fabuły tej serii, bo do jutra bym pisał. Gwarantuję Wam, że wciągniecie się w ten świat i długo będziecie w nim żyli. Dodam jeszcze, że zagadki w tej grze nie są typu "przynieś, podaj, pozamiataj".

Mogę jeszcze polecić serie CSI opartą na popularnym serialu o tym samym tytule. We wszystich częściach gry zajmujemy się łapaniem przestępców. Na szczęście nie jest łapanie z bronią w ręku lecz cierpliwe poszukiwanie dowodów na miejscach zbrodni i przesłuchiwanie podejżanych i świadków.

#2 Hellvenom

Hellvenom

  Good Rank

 • Użytkownicy +
 • 497 postów
 • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano 11 08 2006 - 19:42

Temat o grach przygodowych już istnieje: Tutaj..
Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych