Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Magda M.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 dragon

dragon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 508 postów

Napisano 19 08 2006 - 14:48

Magda M.

Dołączona grafika

Bohaterowie "Magdy M." są prawnikami i z racji wykonywanego zawodu spotykają się z bardzo różnymi ludźmi. Serial pokazuje szeroką panoramę spraw, postaci i problemów społecznych, czasem śmiesznych, czasem poważnych, ale zawsze opowiadanych z sympatią i zrozumieniem. Na pierwszy plan wybijają się jednak losy dwojga głównych bohaterów - Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego.

Oboje są wziętymi prawnikami. Kiedyś razem studiowali, dziś pracują w różnych kancelariach adwokackich. To sprawia, że ich drogi raz po raz się przecinają. Historia Magdy i Piotra to opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy na pozór stworzeni dla siebie, w żaden sposób nie mogą się "zejść", dopasować, pogodzić, a w końcu pokochać. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie bardzo potrafią sobie z tym poradzić. W dodatku dzieli ich zarówno odmienność charakterów, jak i przekora i potrzeba stawiania na swoim. Magda i Piotr czują wzajemne przyciąganie, ale jako ludzie ambitni i niezależni nie chcą mu się poddać.

[filmweb.pl]

Sezony: Do tej pory wyemitowano 2 sezony (trwające pól roku). Trzeci sezon zobaczymy na antenie TVN jesienią.

Emisja:
Emisja: środa, czwartek, ok.22.00
niedziela, 15.30

-----------------------------

Fajny serialik. Wprawdzie oglądąłem go wyrywkowo, ale to co widziałem odcinki były ciekawe. Zacząłęm go oglądać gdyż chciałem być na bieżąco o tym o czym gadają moje koleżanki. Serial jest moim zdaniem mocno przerysowany. Ogladając go można się spokojnie zrelaksować. Na plus zasługuję tez dobrze dobrana muzyka. Od jesieni tvn szykuję nam 3 sezon, nie będę miał niestety czasu aby ani go oglądac ani ściągać, ale zaserwuje sobie potem wakacyjne powtórki tak jak teraz <_<

Użytkownik kambo edytował ten post 16 07 2008 - 21:12

Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych