Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Problem z Hitmanem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 V.S.O.P

V.S.O.P

First Rank

• Na emeryturze
  • 50 postów

Napisano 19 08 2006 - 19:43

Mam problem z grą Hitman : Blood Money. Nie chodzi mi o powszechnie znany problem z płynnoscią gry, czy problem z uruchomieniem. W sumie uruchomieniem, ale konsoli. Zainstalowałem patcha v!.2 (na poprzednich gra tnie się niemiłosiernie), i nie mogę uruchomić konsoli(tak, chodzi mi o kody, chce sie pobawić w Terminatora:). Wiem jak to się robi (dodać w HitmanBloodMoney.ini linijkę EnableCheats).
Próbowałem ściagąć trainery, ale ten Pizzadox który ma uruchomić konsolę nie działa, inny z 10 opcjami wyrzuca mi grę na pulpit. Ponieważ z tego co wiem, jeszcze nie ma cracka do wersji 1.2 z wykarczowanym SecuROM'em, grę uruchamia się przez zamontowanie miniobrazu płyty w Daemonie 4.03 HE i odpalenie HitmanBloodMoney.exe poprzez AlkiSecuROM (program "omamiający" zabezpieczenie SecuROM. Mam wesje Reloaded, Alcohola 120% v 1.9.2 (bez wirtualnych napędów, jest tylko 1 w Daemonie). Na poczatku miałem wrażenie ze ten cały AlkiSecuROM uniemożliwia właczenie konsoli, lecz gdy odpaliłem tymże programem grę na patchu 1.1 (bez cracka) konsola działała (ale z płynnoscia był kłopot). Proszę o pomoc, czy w ogóle na patchu 1.2 można uruchomić konsolę, a jeśli tak to jak. (chodzi mi tylko o nieśmiertelność lub/i nieskończoną amunicję, jeżeli ktoś ma link do trainera to proszę o podanie go).
Zanim napiszesz nowy topic klikaj tu
Jak już go napiszesz, to lookaj tu!!!

#2 ivan

ivan

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 242 postów

Napisano 19 08 2006 - 20:12

Mam problem z grą Hitman : Blood Money. Nie chodzi mi o powszechnie znany problem z płynnoscią gry, czy problem z uruchomieniem. W sumie uruchomieniem, ale konsoli. Zainstalowałem patcha v!.2 (na poprzednich gra tnie się niemiłosiernie), i nie mogę uruchomić konsoli(tak, chodzi mi o kody, chce sie pobawić w Terminatora:). Wiem jak to się robi (dodać w HitmanBloodMoney.ini linijkę EnableCheats).
Próbowałem ściagąć trainery, ale ten Pizzadox który ma uruchomić konsolę nie działa, inny z 10 opcjami wyrzuca mi grę na pulpit. Ponieważ z tego co wiem, jeszcze nie ma cracka do wersji 1.2 z wykarczowanym SecuROM'em, grę uruchamia się przez zamontowanie miniobrazu płyty w Daemonie 4.03 HE i odpalenie HitmanBloodMoney.exe poprzez AlkiSecuROM (program "omamiający" zabezpieczenie SecuROM. Mam wesje Reloaded, Alcohola 120% v 1.9.2 (bez wirtualnych napędów, jest tylko 1 w Daemonie). Na poczatku miałem wrażenie ze ten cały AlkiSecuROM uniemożliwia właczenie konsoli, lecz gdy odpaliłem tymże programem grę na patchu 1.1 (bez cracka) konsola działała (ale z płynnoscia był kłopot). Proszę o pomoc, czy w ogóle na patchu 1.2 można uruchomić konsolę, a jeśli tak to jak. (chodzi mi tylko o nieśmiertelność lub/i nieskończoną amunicję, jeżeli ktoś ma link do trainera to proszę o podanie go).

JUŻ SIĘ ROBI :angry:
Nie będę opisywał co wpisać do pliku hitmanbloodmoney, bo już wiesz
W trakcie gry naciśnij [C]
A oto kody:

Invisible Mode 1 lub 0 - włącza/wyłącza Al wroga
God Mode 1 lub 0 - włącza/wyłącza god mode
InfAmmo - niekończąca się amunicja
InfClip - nieskończona pojemność magazynków
Test Cloth - losowo zmienia ubranie bohatera
Complete Level - kończy obecną misję
Teleport - teleportuje losowo bohatera
To tyle, na nieśmiertelność nie znalazłem sposobu <_<
Pozdrawiam ;)
Dołączona grafika

#3 V.S.O.P

V.S.O.P

First Rank

• Na emeryturze
  • 50 postów

Napisano 19 08 2006 - 20:31

[JUŻ SIĘ ROBI :angry:
A oto kody:

To tyle, na nieśmiertelność nie znalazłem sposobu <_<
Pozdrawiam ;)

Wszystko fajnie ale jak wciskam "C" to nic się nie pojawia i tu pies pogrzebany. Dodałem, że trainery też nie chodzą.
Zanim napiszesz nowy topic klikaj tu
Jak już go napiszesz, to lookaj tu!!!

#4 ivan

ivan

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 242 postów

Napisano 19 08 2006 - 20:48

[JUŻ SIĘ ROBI ;)
A oto kody:

To tyle, na nieśmiertelność nie znalazłem sposobu ;)
Pozdrawiam :)

Wszystko fajnie ale jak wciskam "C" to nic się nie pojawia i tu pies pogrzebany. Dodałem, że trainery też nie chodzą.

To niestety dalej już nie pomogę :angry:
Zaznaczam ze tej gry nie posiadam, a cheaty przepisałem z książeczki TipsoManiak 2006 CD-ACTION <_<
P.S.: Znalazłem na stronie internetowej że w tym pliku HitmanBloodMoney.ini muszą być wpisane dwie linijki.
1). EnableCheats 1
2). EnableConsole 1

Zapisz plik i uruchom grę. Teraz gdy podczas gry wciśniesz klawisz [C], otworzy się menu z kodami. Wybierz jeden z kodów z menu za pomocą strzałek góra dół.

Pozdrawiam :)
A oto ta strona:
http://www.gry.funday.pl/
Tylko na tej stronie trzeba się zarejestrować, ale warto bo jest bardzo dużo dobrych rzeczy na temat gier :)
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych