Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Opróżnianie całej zawartości okna Transfers

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 zuki

zuki

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 03 2004 - 19:05

a to bylo tak
z czytej glupoty uzylam polecenia download containting folder i w ten oto calkowicie debilny sposob zaladowalam sobie do scigniecia cala zawartosc kompa jakiegos nieszczesnika
zrobilam disconecta i juz mniej wiecej od godziny siedze i wywalam kawalek po kawalku
i tu pytanie czy jest mozliwosc wywalenia od razu chociazby calego folderu
bo albo jestem glupia albo mocno niedoinformowana
pozdrowienia dla wszystkich barankow na swiecie :D

#2 frantyk

frantyk

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 28 03 2004 - 19:55

Problem pewnie już rozwiązany, ale tak na przyszłość to polecam:
1. Najechać myszą/klawiaturą na pierwszy plik nieszczęśliwej kolejki
2.Nacisnąć i przytrzymać SHIFT i dotatkowo nacisnąć END - wtedy nie trzeba żadnych scrolli :-)
3. Nacisąć DELETE

#3 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 28 03 2004 - 20:28

Hurtowa kasacja takiej ilości plików może zawiesić Soulseek i proces kasacji się nie dopełni. Problem już rozwiązany, za pomocą triku z queue2.cfg.

#4 mrgumby

mrgumby

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 20 12 2005 - 19:17

Witam.Otóż przydażyła mi sie taka rzecz.W okienku wyszukiwania,chcąc ściagnąc sobie
wymarzoną płytę zaznaczyłem "download containing folder" i tak sie nieszczęsliwie
złozyło,że tym samym załadowałem wszystkie pliki tego usera(wiem,że w "przyklejonych"
było przed tym ostrzeżenie,ale zadziałałem mechanicznie,reka była szybsza niz głowa:)
No i teraz mam problem.W zasadzie nie moge uruchomić programu,bo najpierw sprawia
wrażenie jak by sie "ładował" a potem zawiesza.
Czy da sie jakos pozbyć tej niechcianej listy plików tego użytkownika ??Myślałem nawetżeby go zainstalować
jeszcze raz,ale zalezy mi na rozpoczętych dwnl-ach a jak zrobie sobie backup tej listy
to chyba razem z tym ok. 1000 zbędnych plików.
Jest jakies wyjście,czy raczej powininem sie pożegnać z bierząca listą transferów.
Pozdrawiam. :)

#5 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 21 12 2005 - 10:09

Możesz poczekać aż się koleś zorientuje ile mu szarpnąłeś plików, a wtedy z pewnością
dostaniesz bana :)
A tak naprawde to taka akcja jaką zrobiłeś może zabić Soulseeka, i pewnie tak się stało,
nie masz niestety możliwości wyeliminowania jego, a pozostawienia tych plików na których ci tak zależy.

W zasadzie nie moge uruchomić programu,bo najpierw sprawia
wrażenie jak by sie "ładował" a potem zawiesza.

Poczekaj może dłuższą chwile, czasami tak jest że wygląda jakby się zawiesił,a tak naprawde pracuje sobie w tle, daj mu więcej czasu.

#6 dsfa5

dsfa5

First Rank

• Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 21 12 2005 - 10:42

hey
co prawda moja rada to przyslowiowa"musztarda po obiedzie" ale jesli kiedykolwiek jeszcze ci sie to zdarzy to po prostu wcisnij reset w kompie :) sslk po zresetowaniu juz ich nie bedzie pamietal.metoda troche brutalna ale i skuteczna.co prawda mozna uszkodzic pilki cfg ale ja juz kilka razy te metode zastasowalem i bylo ok.
co do chwili obecnej to radze:poczekaj az Ci sie pliki zaladuja, napisz do tego goscia , przepros i po prostu mozolna i czasochlonna metoda kasuj recznie :)

#7 rysielec

rysielec

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 12 2005 - 23:48

Otworz w notatniku [ja bym radzil w EditPlusie - latwiej bedzie kasowac ;) ) plik queue2.cfg [znajduje sie on w katalogu Soulseeka] i skasuj z niego wszystkie sciezki do plikow, ktore zostaly dodane do downloadu przez przypadek :)

#8 Szafa99

Szafa99

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 02 2006 - 19:09

A ja mam prostszą metode ;)

Wyłączasz kompa... odpinasz kabel od neta :o włączasz i czyścisz liste :D (oczywiście przy odłączonym necie ) :D :D :(

Powodzenia :D

#9 simm

simm

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 06 03 2006 - 01:17

Program wygląda jakby się zawiesił bo musi wczytać mnóstwo plików, które załadowałeś. Sposób na pozbycie sie ich jest b.prosty. Trzeba zaznaczyć pierwszy plik niechcianej listy, a później Z WCIŚNIĘTYM SHIFTEM ostatni. I już mamy zaznaczoną całą listę niechcianych plików. ''Delete'' i po sprawie. :rolleyes:
Pozdrawiam

#10 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 19 05 2006 - 20:58

Nie popieram metod typu: brutalne resetowanie komputera (to może uszkodzić również inne CFG), bezpośrednia edycja CFG via edytor tekstowy (to może prowadzić do uszkodzenia tego pliku). Metodą pewną, lecz skutkującą utratą również innych transferów, jest: zamknięcie Soulseeka, usunięcie z folderu C:\Program Files\Soulseek pliku queue2.cfg, po zrestartowaniu programu okno transferów jest kompletnie puste.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych