Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z][r][d]Half Life 2: episodes [z][r][d]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 13 10 2007 - 19:09

Episod 2 duzo lepszy niz poprzedni. Grafika niewiele sie poprawila i znaczaco odstaje od COD4 czy UT3, ale lokacje sa bardzo ladnie zrobione, fabula wciaga i jest interesujaca. Jak wspomnial Montek, muzyka jest mila dla ucha. Ogolnie rzecz biorac, bardzo udana gierka, swietny klimat i duzo strzelania i biegania z lomem :ph34r:

edit...

Rzeczywiscie gra jest bardzo krotka, ale poziom ze Striderami wymiata.
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#17 patryk83

patryk83

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 570 postów

Napisano 19 10 2007 - 09:52

Fajna, ładna, wciągająca i stanowczo za krótka ;/
Ledwo zacząłem sie rozkręcać i już miałem nadzieje na polatanie helikopterem to musiała się skończyć :/
Jak zepsuje Ci się windows nie naprawiaj go bo i tak mu nie pomożesz. Czeka Cię reinstalka.

Być może nie wiesz ale na forum istnieje chat.
Chat forumowy - wystarczy kliknąc i zaraz znajdziesz sie u nas na IRCu

#18 kalet

kalet

Good Rank

• Na emeryturze
  • 729 postów

Napisano 23 10 2007 - 20:10

No i jestem po ukończeniu Epizodu Drugiego!

Gra zachwyca! Grafika jest wspaniała, dodano kilka smaczków do Sourca, co sprawia, ze gra jednak ciągle powala! Silnik jest jak zwykle dobrze zoptymalizowany, gdyż na a64 3000+, 512 DDR RAM, gf 6600 gra działa na wysokich detalach.

Oprawa audio, jak zwykle...klimatyczna, i po prostu typowo half - lifowa.

Fabuła ciekawa, nie wiem czemu narzekacie. Byłem dotychczas przekonany, że to Alyx zginie a tutaj taka niepodzianka :D

Powalił mnie moment walki w obronie White Forest, takie momenty się zapamięta na dłużej, zwłaszcza, że grałem na wyższym poziomie trudności.

Jak dla mnie 9+ na 10 pkt.
You rise, you fall, you're down, then you rise again !

#19 ash_22

ash_22

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 976 postów

Napisano 27 06 2008 - 14:59

Valve pokaże podczas targów E3 grę Half-Life 2: Episode 3.

Fani pierwszoosobowej strzelanki zatytułowanej Half-Life 2, która w momencie swojej premiery nieźle namieszała w gatunku FPS, mogą zacierać ręce na produkowane obecnie rozszerzenie nazwane trzecim epizodem. Jak zapowiedziała firma Valve, na tegorocznej edycji targów E3 pokazana zostanie zwiedzającym gra Half-Life 2: Episode 3. Będzie to pierwsza prezentacja dodatku zwieńczającego wszystkie rozpoczęte wątki dotyczące pary głównych bohaterów – Freemana oraz Alyx.

Half-Life 2: Episode 3 na E3 zaprezentowane będzie w wersji na komputery klasy PC oraz konsolę Xbox 360. Niestety posiadacze PS3 nadal czekają na poprawioną edycję pakietu The Orange Box.

Źródło

http://www.e3.net/games/?game_id=68

Data E3 została już oficjalnie wyznaczona - 15-17 lipca, jestem ciekaw co panowie z Valve dla nas szykują. Czując pewien niedosyt po dwóch częściach mam nadzieję że trzecia część będzie dłuższa, choć to tylko wishful thinking ;).

Tutaj mamy spekulacje co do Half Life 3. Niepotwierdzone, ale nie zaszkodzi przeczytać.
Dołączona grafika
Stop Uwe Boll
"Każdy kto powie że islam jest religią przemocy,zostanie ścięty"

#20 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 03 07 2008 - 09:56

według mnie niczym nas nie zaskoczą. Seria jak i twórcy wypaliła się - teraz jest już tylko wykorzystywanie marki, jaką wykreowano.
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych