Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Najlepsze zespoły metalowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#16 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 17 05 2007 - 23:35

No gatunków trochę jest i wszystkie różnią się od siebie dość znacznie.. wątpię żeby spodobał ci sie black czy death metal.. z tego co piszesz to wolisz raczej klimaty Heavy i Thrash... Z Heavy mogę ci polecić Judas Priest, Monstrum, Chainsaw, Iced Earth czy Grave Digger... z thrashu powinien zainteresować cię Annihilator, Overkill, Testament, Exodus, Anthrax, Virgin Snatch... To tylko kilka bardziej popularnych zespołów.. Jeśli chcesz poznać dużo wartościowych kapel to zapraszam na forum o tej muzyce. Link w sygnaturce.
Dołączona grafika

#17 mattius

mattius

First Rank

• Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 17 05 2007 - 23:53

A mógłbyś poleci ze dwie kapele wg ciebie i większej wiary metalowców uważane najlepsze z tych co wymieniłeś gatunków. Nie chce ściągać wszystkiego bo co za duzo to niezdrowo... a tak jak się spodoba to później polecę dalej...(judas priest i exodus słuchałem kiedyś wię inne poza nimi)
ps. a tak z ciekawości: jaki to gatunek metallica, megadeth i np kiss? bo napisałeś heavy i trash... które to są np heavy a które trash? tak dla orientacji. I czym się różnią poszczególne rodzaje? Bo może by się okazało że inny rodzaj podpasuje mi obecnie bardziej.
Dzięki za odp

#18 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 18 05 2007 - 09:24

Wczesne albumy Metallici i Megadeth to zdecydowanie Thrash - jest dużo szybszy, ostrzejszy i brudniejszy od Heavy. Megadeth gra obecnie coś w stylu heavy, ale wyznacznikiem tego gatunku można uznać Iron Maiden i Black Sabbath.. Kiss z kolei to akurat rock a nie metal :( ... z Thrashu polecam szczególnie Annihilator i Testament, a z Heavy Iced Earth... najpierw te kapele oblukaj i zobacz czy ci podpasują..
Dołączona grafika

#19 Fire Phenix

Fire Phenix

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 110 postów

Napisano 30 09 2007 - 13:04

Fajne ciężkie zepoły których słuchacie......i polecacie
Moje zespoły to:
1.Rammstein,
2.Metallica,
3.Papa Roach,
4.System of a Down,
5.Slipknot
6.Linkin Park
7.Emigrate
8.Disturbed
9.Drowning Pool..
10.Nirvana
E t c

...Założyłem temat bo nie mam juz czego słuchać a nikt ze znajomych nie potrafi mi polecić czegoś ciekawego:)
Więc zwracam się o to z prośbą do was:):

PZDR
I push my fingers into my eyes
It's the only thing
That slowly stops the ache
But it's made of all
The things I have to take
Jesus it never ends
It pushed it's way inside
If the pain goes on

#20 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 30 09 2007 - 21:10

Ciężkie bardzo czy tylko "ciężkie"? :ph34r:
Kovenant, Paradise Lost, Atrocity, Penumbra- a la Therion ;) Skoro Disturbed to i Killswitch Engage.
Pantera, Korn, Fear Factory, Tower, Children of Bodom, Crematory...

#21 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 01 10 2007 - 08:00

jest takie forum

http://brutalland.webd.pl/ osobowo powiązane z tym :ph34r:
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#22 bonq

bonq

First Rank

• Użytkownicy
  • 79 postów

Napisano 01 10 2007 - 15:03

Nie trzeba szukać daleko, nasze polskie podwórko jest bardzo bogate w wiele ciekawych kapel. Widzę że na Twojej liście górują ligthowe gatunki :ph34r: Radzę Ci się bardziej wgłębić w muzykę metalową i skminić coś z death metalu, skoro ma być ciężar i przebojowość jak tam w tych Twoich kapelach to polecam: Hate, Decapitated, Crionics (wszystkie 3 kapele są z Polski), dodatkowo może coś z melodeath np, Dark Tranquillity lub też nowomodne ostatnimi czasy Illdisposed czy też Koldborn no i jeden z moich ulubionych zespołów death metalowych - Panzerchrist (ostatnie 3 kapele pochodzą z Danii).
Po szczegóły zapraszam na Brutal Land ;)
Dołączona grafika

#23 Robsonek

Robsonek

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 02 04 2008 - 21:03

czemu nikt niewymienil atreyu ?;) a moglibyscie mi polecic jakies zespoly ktore sa dosc podobne do slipknota atreyu albo bullet for my valentine?

#24 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 06 04 2008 - 17:43

Poradnik dla świeżo upieczonych metalowców:
http://pl.youtube.co...h?v=KBiUDSa0sPA

#25 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 06 04 2008 - 19:40

@Robsonek, nie w temacie , ale podam Ci jedną stronę http://www.activerock.pl/

przebieraj i wybieraj

@Unicorn , rewelacja, a ja wczoraj ściąłem włosy
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#26 dlugas1982

dlugas1982

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1869 postów

Napisano 25 04 2008 - 19:43

@montek
to teraz doznasz uczucia luzu na głowie
i dostaniesz dobry kawałek czasu każdego dnia
zadnego czesania,czy namydlania po pół godziny

słuchaj łysiejącego ;p
brak sygnatury

#27 Quchikim

Quchikim

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 11 06 2008 - 13:19

As I Lay Dying..Destroy The Runner..Parkway Drive..August Burns Red...Darkest Hour..Heaven Shall Burn...MyGrain...Lost Dreams...All That Remains..Still Remains..Slipknot..In Twilight's Embrace...Born From Pain ..Norther..Bury My Sins...War Of Ages..Light This City...Haste The Day...Fall Of Serenity..Dead Means Nothing..As Blodd Runs Black....Atreyu...Children Of Bodom..System Of A Down...Twelve Tribes...Underoath..Carnal Grief...Unearth...Behemoth...Walls Of Jericho...I Killed The Prom Queen...Summers End....The Agony Scene...The Black Dahlia Murder...13th Melody....Blinded Colony....Dragonwind...Feast For The Crows...Hereafter An Odyssey....In Mourning....Mourning After Massacre....Pandemonium...Sylosis...The Scarlet Hourglass....The Absence....Dark Age....From Exile....Catherine....Blessed By A Broken Heart....In This Moment....Burden Of A Day...Decon....Clitoridus Invaginatus...The Berzerker....Extreme Noise Terror
....Trauma...Perimeter...Deep In Hate..Mumakil..Infernal Revulsion...Annotations of an Autopsy...Soldered Poon...Empty Playground..The Partisan Turbine...Cephalotripsy...God Among Insects...Afgrund..Ion Dissonance...Cannibal Corpse...Vader...Terrordrome...Brain Drill...Aeon...Hate Eternal...Antigama...Perimeter..Trauma..Angel Corpse...Pig Destroyer..Extreme Noise Terror..Katalepsy..Wounds of ruin...Cephalotripsy...God Among Insects...Desired Affliction...Deicide...Mortician...Arch Enemy...Carcass...We Speak Texan...Unborn Suffer...Dying Fetus....Waco Jesus..Kataklysm...Noumena...Extinct Gods...Dimmu Borgir..Gorgoroth...Darkthrone...Marduk..Belfegor..Samael..Emperor..Vesania...Urgehal....Nargaroth...Christ Agony...Rotting Christ...Carpathian forest...Burzum...Mayhem...Satyricon... Immortal...Venom...Dark Funeral...Blind Guardian...Nightwish...Helloween...Therion..............

#28 hex

hex

First Rank

• Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 01 07 2008 - 09:00

Nie ma sensu wymieniac wszystkich, wiec tylko te najlepsze:

Drudkh
Keep of Kalessin
Urfaust
Vesania
Wolves in the Throne Room
Darkspace
Alcest
Deathspell Omega
Inferi
Lunar Aurora
Mgła
Shining (!)
Pantheon I
Thorns (!)
Throne of Katarsis
Zyklon B

----

Cryptopsy
Hate Eternal
Immolation (!)
Pathology
The Monolith Deathcult (!)
Azarath
Aurora Borealis
Deeds of Flesh (!)
Disavowed (glownie o ostatnia plyte mi chodzi :D)
Gorgasm (!)
Incestuous
Unmerciful (!)
Suffocate Bastard
Pyrexia
Saprogenic
Katalepsy

Ehhh, juz mi sie nie chce wymieniac, a i tak pominalem te wszystkie Behemothy, Bathorki, Cannibale, Morbidy, Emperory, bo to jest znane (powinno byc!) kazdej metalowej braci :(
Dołączona grafika

#29 DemonTT

DemonTT

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 125 postów

Napisano 01 07 2008 - 09:26

Sabaton
Jeżeli ktoś Ci pomógł na tym forum, po odpowiednio wykonanych instrukcjach Twój problem został zażegnany... NAPISZ O TYM W TYM SAMYM POSCIE. To może pomóc wielu ludziom. :)

#30 KirkHammett

KirkHammett

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 24 11 2008 - 16:30

Ja polecam ci
1.Metallica :(
2.Black Sabbath
3.Judas Priest
4.Iron Maiden
5.AC/DC
6.Led Zeppelin
7.System of a Down
8.Guns N' Roses
9.KISS
10.Acid Drinkers
11.Vader
12.Deep Purple
13.Linkin Park(niektóre piosenki są metalem alternatywnym)
14.Lordi
15.Motorhead
16.Nirvana
17.Rage Against The Machine
18.Sabaton

są to najlepsze jakich słucham :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych