Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Gothic 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16 kalet

kalet

Good Rank

• Na emeryturze
  • 729 postów

Napisano 21 10 2006 - 12:11

No to widze że niektóre upierdliwe elementy z G2 i NK są i w G3 <_<
No nieciekawie to wygląda, ale do systemu umiejętności się da przyzwyczaić ( tak było w G2).
Narazie nic nie mówie, czekam na polską wersję...

A jak to jest z wymaganiami? Jaki masz sprzęt? Jak Ci gra działa?
You rise, you fall, you're down, then you rise again !

#17 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 21 10 2006 - 13:54

Mam Amd 64 3000+, 1gb ramu, gf 6600gt
W 1024x768 i detale gdzies na medium, gra chodzi ok (wyglada srednio ladnie), ale w czasie walki potrafi przycinac czasem.

A wlasnie przypomnial mi sie pewien glupi efekt graficzny, a mianowicie gdy jestesmy w jakies jaskini to widac ja dobrze oswietlona (nawet jej sam koniec), zrobimy pare krokow przed siebie i nagle robi sie ciemno... Tylko czemu jak cofne sie pare krokow to widze wszystko jasne...Niby mala rzecz, a psuje realizm.
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#18 kalet

kalet

Good Rank

• Na emeryturze
  • 729 postów

Napisano 21 10 2006 - 16:16

Mam Amd 64 3000+, 1gb ramu, gf 6600gt
W 1024x768 i detale gdzies na medium, gra chodzi ok (wyglada srednio ladnie), ale w czasie walki potrafi przycinac czasem.

A wlasnie przypomnial mi sie pewien glupi efekt graficzny, a mianowicie gdy jestesmy w jakies jaskini to widac ja dobrze oswietlona (nawet jej sam koniec), zrobimy pare krokow przed siebie i nagle robi sie ciemno... Tylko czemu jak cofne sie pare krokow to widze wszystko jasne...Niby mala rzecz, a psuje realizm.

Aha, no to ma duże wymagania, ja mam config prawie ze identyczny, tylko ramu mniej.
A gra dalej jest mocno zabugowana z tego co widzę. Powinni zrobić pacz co by grę zoptymalizował i POŻĄDNIE
odbugował.

#19 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 24 10 2006 - 17:59

z nowych wiadomosci wprost ze wspaniałego portalu wspaniałego dostarczyciela internetu do domowego ogniska

Gothic 3 - kolejny patch i... pierwszy dodatek!
wtorek, 24.10.2006
Niemiecki serwis internetowy Krawall zamieścił na swoich łamach wywiad z Michaelem Paeckiem, producentem z firmy JoWood. Okazuje się, że firma planuje obecnie pierwszy dodatek do Gothica 3, a w najbliższym czasie opublikowany zostanie kolejny patch.

Łatka zostanie opublikowana za około pięć lub sześć tygodni i poprawi wydajność gry. Z pewnością ucieszy posiadaczy nieco słabszych PeCetów. Nie będzie jednak pierwszą - jeszcze przed oficjalną premierą gry można było bowiem pobrać poprawkę usuwającą wiele innych błedów utrudniających rozgrywkę. Natomiast kwestia dodatku wymsknęła się Michaelowi całkowicie przypadkowo. Dowiedzieliśmy się o nim dzięki sprytowi i dociekliwości redaktorów Krawalla. Nie wiadomo niestety, czy dodatek jest już w produkcji, ponieważ Paeck zorientował się, że powiedział już zbyt dużo.

W dalszej części wywiadu doczekaliśmy się również potwierdzenia informacji o bardzo dobrej sprzedaży gry. Cały wywiad znajdziecie TUTAJ. Życzymy Wam miłej lektury (o ile znacie język niemiecki).

jest juz polska wersja prawdopodobnie

znalazłem na jednej stronie *Beni0* niejakiego
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#20 kalet

kalet

Good Rank

• Na emeryturze
  • 729 postów

Napisano 11 12 2006 - 22:52

Ruszam temat :rolleyes:

Graliście w G3? Jak Wasze wrażenia?

Ja długo nie pograłem, gra masakrycznie zabugowana, masakryczne wymagania, jeden wielku niedopracowany bubel. Mam sprzęt może nie super, ale najnowsze gry spokojnie dają rade na średnich/wysokich detalach, a G3
muli na minimum gorzej od no sam niewiem czego. A wygląda na minimum słabiej niż G2.

Czekam na łatke która zrobi porządek z kodem gry, bo to narazie jest pomyłka. No chyba że ktoś ma kompa za 10000 zeta....

Pozdrawiam!

#21 Carlos

Carlos

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 145 postów

Napisano 14 12 2006 - 10:40

No ja gram już od dwóch tygodni w GIII i muszę przyznać, że gra mi się dobrze. Jest troche widocznych bugów, ale nie przeszkadzają one zbytnio w grze. Od czasu gdy zainstalowałem GIII nie ruszyłem wogóle Obliviona, po prostu Gothic jest moim zdaniem dużo lepszy i ciekawszy. Gra działa mi na średnich detalach. Ogólnie mi się podoba ;]

edit
-------
Na tegorocznej gali German Game Developers Awards, Gothic 3 otrzymał, aż pięć pierwszych nagród. Najnowsza produkcja Piranhi Bytes ma wielki powód do dumy, gdyż mimo licznych błędów Gothic 3 został doceniony w kategoriach:

Najlepsza fabuła/świat – I miejsce

Najlepszy dźwięk – I miejsce

Najlepsza grafika – II miejsce

Najlepszy Design – III miejsce

Najlepsza niemiecka gra – III miejsce

Nagrody publiczności:

Najlepsza gra rpg

Najlepsza gra międzynarodowa

Najlepsze zarządzanie fanowską społecznością
Kiedy myśle i nic nie wymyśle, to sobie myśle, po co ja tyle myślałem, aby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

#22 Kain777

Kain777

First Rank

• Użytkownicy
  • 59 postów

Napisano 03 01 2007 - 18:52

Grałem w G3 i chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami.
Gra ma ciekawą grafikę (w stosunku do Obliviona), jednak nawet po zainstalowaniu zacina się niemiłosiernie :blink:
Mój Komputer:
Athlon 64 3000+
512 MB Ram (wiem, mam za mało ramu)
GF 6600GT 128MB

Co prawda po instalowaniu na bieżąco najnowszych patchów sytuacja się nieco poprawiła, ale gra nadal się zacina na najniższych detalach <_< (lepiej się nie teleportować, bo dojście do sąsiedniego miasta trwa o wiele krócej)
Fabuła gry na początku wydaje się bardzo ciekawa i innowacyjna, jednak po uwolnieniu któregoś z kolei miasta g3 zaczyna być nużący.
O dziwo uwolnienie miasta wcale nie jest takie trudne, nawet bez buntowników można sobie doskonale poradzić... (nie gram na kodach, ale na najłatwiejszym poziomie trudności - stwierdziłem, że nie ma sensu grać na wyższym, jeżeli każde stworzenie, które chce mnie zabić powoduje zacinanie się gry :angry: )
Sam doszedłem już do Vengradu (twierdzy króla) i wiem, że z odpowiednią taktyką można zdziałać wiele.
Szczerze mówiąc już za bardzo nie mam ochoty w to grać, jednak, jeśli fabuła w dalszej części gry się rozwinie to zapewne do niej wrócę...
Pozdrawiam!
W budowie.. ^^

#23 kalet

kalet

Good Rank

• Na emeryturze
  • 729 postów

Napisano 06 01 2007 - 16:42

Podobno nie wyjdzie żaden patch który poprawi silnik gry. Trzeba będzie czekać na lepiej zrobiony dodatek.

#24 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 14 01 2007 - 11:56

A u mnie gra lepiej chodzi na wysokich detalach niz na średnich co mnie zdziwilo. Nie rozumiem tego ;)

#25 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 23 03 2009 - 10:51

Po wielu wielu miesiącach mamy kolejną godną wspomnienia informacje. Otóż Gothic 3 doczekał się aktualizacji do wersji 1.7

Blisko dwa i pół roku po premierze i ponad trzynaście miesięcy od ukazania się poprzedniego patcha do sieci trafiła wreszcie ostatnia aktualizacja gry Gothic 3. Łatka (a w zasadzie wielka łata), nad którą fani przygód Bezimiennego pracowali już od zeszłych wakacji, tym razem przytłacza nie tylko rozmiarem (880 MB), ale także liczbą poprawek, jakie wprowadza do niemieckiego cRPG.

Lista ulepszeń zawiera ponad 700 pozycji i według legend oraz podań ludowych eliminuje wszystkie błędy, którymi obarczona była produkcja grupy Piranha Bytes. Plik, w ramach oddolnej inicjatywy popartej później przez JoWood, stworzyło czternastu zapaleńców zrzeszonych w grupie Community Patch Team. Poprawili oni grafikę, animację postaci, sztuczną inteligencję, dźwięk, dialogi, a nawet menusy, dzięki czemu Gothic 3 przestał wreszcie być najbardziej zabugowanym erpegiem tego tysiąclecia. Nowo wydany patch działa ze wszystkimi wersjami językowymi gry.

Źródło: www.gry-online.pl

Lista zmian i poprawek w języku angielskim podana tutaj: KLIK

Patch można pobrać tutaj: Gothic 3 Community Patch 1.70

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych