Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Save do prince of persia two thrones

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 szulio

szulio

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 10 2006 - 18:22

hej mam prosbe mógłby mi przesłac save-a do price of persia 3 ??? najlepiej ten gdzie przeszliscie tego typka na arenie !!! niechce mi sie przechodzic 200 razy tej misji !!! i zaraz po tym bym mogł kontynuowac giere !!!! troche głupio to wytłumaczyłem ale jak mozecie pomuc to moje gg 2481998

#2 patryk83

patryk83

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 570 postów

Napisano 16 10 2006 - 21:47

Polecam przejść tego typka bo jak nei nauczysz sie atakowac w ten sposób w jaki probują Cie tam nauczyć to nie przejdziesz duzo dalej niz ta arena.
Dla wyjaśnienia caly bajer polega na tym, żeby w odpowiednim momencie nacisnąć klawisz ataku dokładnei chodzi o moment w którym na ostrzu pokazuje się błysk. Najpierw w czasie skoku na gościa książe podnosi mieczyk i widac błysk później już trzeba sie wpatrzyć kiedy trzeba kolejny raz nacisnaź atak.
Tutaj jest chyba film z pokonania pierwszego bosa:
http://rapidshare.de...alidin.rar.html
A tutaj caly profil z save:
http://rapidshare.de...ofiles.rar.html
Jak zepsuje Ci się windows nie naprawiaj go bo i tak mu nie pomożesz. Czeka Cię reinstalka.

Być może nie wiesz ale na forum istnieje chat.
Chat forumowy - wystarczy kliknąc i zaraz znajdziesz sie u nas na IRCu

#3 barth

barth

Second Rank

• Użytkownicy
  • 83 postów

Napisano 04 11 2006 - 17:59

Mam podobny problem.

Kiedy miecz błyszczy naciskam przycisk ataku ale książe wbija miecz w plecy potwora i ten mnie zrzuca.
Prosze napiszcie dokładnie jak to zrobic bo juz pól dnia sie męcze.
Gdy wchodze na deske to naciskam E potem gdy miecz błyszczy Lewy przycisk myszy, może coś źle robie ?

Już nieaktualne, jakoś sobie poradziłem :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych