Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z][r][d]Assassin's Creed[z][r][d]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 02 11 2006 - 19:41

wczoraj miałem przyjemność zobaczyć zapowiedź gry twórców POPa- podobny pan, co nie? :(
Dołączona grafika

rzecz dzieje sie w 1191 roku, podczas wyprawy krzyżowej, jesteś niezależną postacią- wojownikiem i zabójcą który trafia wir historycznych walk, lokacjami jest miedzy innymi Jerozolima, akurat jestem dopiero co po przypomnieniu sobie filmu "królestwo niebieskie" i tym bardziej napaliłem sie na tę grę

oczywiście skaczemy skradamy się machamy mieczem, na pierwszy rzut oka bardzo podobna do POPa, ale po pierwsze nie wiemy wszystkiego , a po drugie- jesli nawet- to co, źle? :(

grafika next-gen , bo gra wychodzi również na x360, mam nadzieję ze tak jak w przypadku ostatniego tomb raidera , będzie możliwość wyłączenia tej opcji przy słabszych maszynach
Dołączona grafika
pozwole sobie zerżnąć zapowiedź ze znanego serwisu
Assassin's Creed to gra akcji, kładąca silny nacisk na elementy, związane ze skradaniem się. Twórcami tytułu są ludzie, odpowiedzialni za powstanie Prince of Persia: The Sands of Time - nie dziwi więc wiele podobieństw do tego hitu.

Fabuła przenosi nas w okres trzeciej wyprawy krzyżowej, dowodzonej przez angielskiego króla Ryszarda Lwie Serce. Wydarzenia dzieją się na Ziemi Świętej, między innymi w Jerozolimie. Wcielamy się w postać Altaira – członka tajemniczego klanu zabójców, zupełnie nie przejmującego się problemami natury politycznej i teologicznej oraz nie stającemu po żadnej ze stron konfliktu. Dlatego też w trakcie zabawy przyjmujemy zlecenia zarówno chrześcijan jak i mahometan, którzy za pomocą skrytobójstwa próbują załatwiać swoje interesy.

Sama rozgrywka przypomina serię Hitman w wersji średniowiecznej. Kolejne misje mają ten sam schemat: przyjmujemy zlecenie, nie zwracając na siebie uwagi zbliżamy się do celu, wykonujemy zadanie i oddalamy się z miejsca zbrodni (oczywiście im szybciej, tym lepiej). Brzmi mało skomplikowanie, ale w praktyce prezentuje się znakomicie. Nasz bohater wiele czasu spędza na przemykaniu się z jednego ukrycia do drugiego, wspinaczce, wykonywaniu karkołomnych akrobacji, a także walce. Ciekawie rozwiązano problem sterowania Altairem: niektóre czynności (np. wspinanie, skakanie, wtapianie się w tłum i krycie się w cieniu) wykonujemy używając tylko jednego przycisku. Wystarczy go uaktywnić i nasz bohater sam dba o siebie (np. wdrapuje się na dach budynku, pokonując po drodze kilka przeszkód, albo niepostrzeżenie dołącza do grupy przechodzących mnichów). Z kolei walka wymaga od nas większej zręczności palców: pojedynki są dynamiczne, dysponujemy dość dużą ilością ciosów. Szczególnie godne polecenia są znakomite uniki, które stosujemy wyczekując na dogodny moment do ataku. Bardzo często mamy możliwość wyboru: przejść daną lokację cichaczem lub wyrąbać sobie drogę mieczem. Ten drugi sposób jest bardziej widowiskowy, ale zarazem czasochłonny i niebezpieczny.

Bardzo ważnym elementem rozgrywki jest umiejętne postępowanie z postaciami bohaterów niezależnych. Zadanie wypełniamy w miastach pełnych ludzi, a to jak ich traktujemy ma niebagatelny wpływ na powodzenie misji. I tak na przykład skacząc z dachu w sam środek tłumu, możemy liczyć na podejrzaną reakcję przechodniów. Część z nich ucieka, inni wskazują nas palcami, co prędzej czy później powoduje zainteresowanie strażników. Przedzierając się przez zatłoczone zaułki możemy powoli się przesuwać, przeciskając między ludźmi lub też przyjąć postawę zabijaki i osiłka, rozpychając się i przewracając stających nam na drodze. Czasami wzbudzimy respekt i ludzie sami schodzą z drogi, ale możemy także narazić się na wrogą reakcję i spowodować atak. A przecież jesteśmy zabójcą i zwracanie na siebie uwagi nie powinno leżeć w naszej naturze.

film z gry nagrany kamerą podczas pokazu
trailer (8coś mega)
oficjalna strona

możliwe że te same filmy ale nie sprawdzałem http://megagames.com...d...=downloads
MNIAM!!!

edit: najnowszy trailer http://download.game...ck_gta_h264.mov

edit2: a to pani która zajmuje się produkcją tejże gry (musiałem :P)Dołączona grafika

Użytkownik picasso edytował ten post 08 07 2008 - 08:08

!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#2 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 27 05 2007 - 20:36

Najnowszy trailer z bardzo dobrym kawalkiem "Unkle - Lonely Soul" naprawde miazdzy :-) Gra zapowiada sie rewelacyjnie, swietnie zrobiona animacja postaci oraz efekt glebi. Oby tylko silnik byl zoptymalizowany, bo grafika jest przesliczna, a na nowa karte zawsze kasy brak ;P

edit...

Chodza sluchy, ze gra nie wyjdzie na PC :| mam nadzieje, ze to tylko niesprawdzone plotki.....
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#3 Mencjusz

Mencjusz

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 212 postów

Napisano 27 05 2007 - 21:53

Chodza sluchy, ze gra nie wyjdzie na PC :| mam nadzieje, ze to tylko niesprawdzone plotki.....

Wyjść to wyjdzie...kwestia tego jakie będą wymagania ;)
Zbrojna bestia wyłania się jak błyskawica z nicości cierpkiego kurzu i krwi, wali się na garść nieszczęśników znieruchomiałych z przerażenia , skulonych w modlitwie albo sztywnych jak trupy w oczekiwaniu nieuchronnego wyroku.

#4 patryk83

patryk83

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 570 postów

Napisano 04 06 2007 - 10:22

Gra będzie na pewno ciekawa. ok. 10k animacji postaci. Przeszedłem każdego PoP'a i już nie moge sie doczekać aż ta gierka wyjdzie...
Jak zepsuje Ci się windows nie naprawiaj go bo i tak mu nie pomożesz. Czeka Cię reinstalka.

Być może nie wiesz ale na forum istnieje chat.
Chat forumowy - wystarczy kliknąc i zaraz znajdziesz sie u nas na IRCu

#5 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 08 06 2007 - 11:57

Ubisoft potwierdzilo, ze gra ukaze sie w listopadzie tego roku (konsolki oraz PC).
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#6 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 26 09 2007 - 13:48

Assasin's Creed opóźnione

Smutną informację podał ostatnio Ubisoft. Firma oświadczyła, że jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów akcji tego roku, Assassin's Creed, nie ukaże się przed styczniem. Informacja dotyczy jednak tylko posiadaczy PC.

"Premiery na PC w tym roku nie będzie" - tak w ogromnym skrócie brzmiał komunikat producenta. Gracze nie posiadający konsol będą mogli cieszyć się grą Assasin's Creed dopiero w przyszłym roku.
Co ciekawe, data premiery na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360 pozostała nadal niezmieniona. Ma się ona odbyć w listopadzie 2007 roku. Jednakże Ubisoft zastrzega sobie prawo do wyznaczenia dokładnej daty. Wniosek z tego można wyciągnąć taki, że programiści sami jeszcze nie wiedzą na kiedy uda im się w 100% przygotować tytuł. Dlatego też, nawet konsolowcy nie mogą być jeszcze niczego pewni.
Dla niewtajemniczonych warto przytoczyć parę faktów. Akcja Assassin's Creed rozgrywa się w roku 1191, podczas III wyprawy krzyżowej. Gracz wcieli się w członka sekty Haszyszynów. Jego zadaniem będzie wyeliminowanie dziewięciu postaci propagujących "pielgrzymki" przeciwko niewiernym. Podczas całej tej przygody, fani będą mieli okazję odwiedzić trzy wielkie miasta bliskiego wschodu: Akkę, Jerozolimę i Damaszek.
Tym co ma wyróżniać grę jest ogromna interaktywność z otoczeniem. Zdaniem twórców, w Assassin's Creed inteligencja NPCów ustawiona będzie na niespotykanym dotąd poziomie.
Trailery & obrazek - LINK
Do strony oficjalnej - LINK

@watermark?
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#7 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 10 10 2007 - 11:18

Assassin's Creed długi i bez dema

Ubisoft ujawnił nowe informacje na temat nadchodzącego Assassin's Creed. Możemy się z nich dowiedzieć między innymi ile czasu zajmie przeciętnemu graczowi ukończenie gry. Firma odniosła się także do plotek na temat dema.

Jack Raymond z Ubisoft oficjalnie zaprzeczył jakoby miało zostać wydane demo gry. Twierdzi on, że tytuł taki jak Assassin's Creed nie nadaje się na tworzenie wersji demonstracyjnych. Gra ta jest, według niego, zbyt złożona i skomplikowana.

Oprócz tych wiadomości pojawiły się także i bardzo dobre. Raymond odniósł się do czasu jaki Assassin's Creed będzie cieszył oczy gracza. Przypomnijmy, że Ubisoft niedawno ogłosił, że ich nowy tytuł będzie zapewniał ponad 40 godzin rozrywki. To niebywale dużo w porównaniu do innych wydawanych niedawno tytułów.
Raymond potwierdził informacje Ubisoftu. Przyznał on, że samym beta-testerom przejście dzieła zajmuje średnio 18 godzin. Wykonują oni jednak w większości misje związane z głównym wątkiem gry. Jeśli doda się do tego wszystkie zadania poboczne, okaże się, że ukończenie Assassin's Creed rozszerzy się do 40 godzin.
Tytuł, zarówno w Europie jak i w Polsce ukaże się już 9 listopada. Będzie on dostępny na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Wersja na PC ukaże się w marcu przyszłego roku.
Źródło

@watermark™
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#8 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 13 11 2007 - 13:42

Nowe screeny z Assassin's Creed

Ubisoft postanowił podgrzać atmosferę tuż przed premierą swojej nowej produkcji. Dlatego też w sieci pojawiła się nowa porcja screenów z Assassin's Creed.

Assassin's Creed jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Gracze będą mogli się w niej wcielić w postać średniowiecznego zabójcy, działającego w roku 1191, podczas trzeciej krucjaty.
Gra ukaże się na PC i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Światowe premiery dwóch ostatnich wersji już dziś. W Polsce gra ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Gorzej sprawa wygląda z wersją na PC. Premiera Assassin's Creed na "blaszaki" odbędzie się najwcześniej w marcu 2008.
Ubisoft postanowił uraczyć graczy nowymi screenami z gry.
źródło, obrazki, trailer 8 & trailer 9

#9 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 24 01 2008 - 13:39

Wymagania sprzętowe Assassin's Creed

W jednym z postów na forum Ubisoftu pojawiły się oficjalne wymagania sprzętowe gry Assassin's Creed. Warto podkreślić, że są to wymagania minimalne... Jesteśmy pewni, że zaprezentowane dane wprawią niejednego z graczy w osłupienie.
Jeśli ktokolwiek z Was uważał, że Crysis od Electronic Arts ma wyśrubowane wymagania sprzętowe, to powinien jak najszybciej zerknąć na listę przygotowaną przez Ubisoft.
Firma podała, że konwersja Assassin's Creed na PC wymagać będzie minimum:

- System: Windows XP / Vista
- Procesor: Dual Core Processor 2.6 GHz Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (rekomendowane Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+)
- RAM: 2 GB (rekomendowane 3 GB)
- Karta graficzna: 256 MB, kompatybilna z DirectX 10.0 lub DirectX 9.0, Shader Model 3.0 lub wyższy (rekomendowana karta 512 MB)
- DirectX 10.0
- Wolne miejsce na dysku: 12GB

Trzeba przyznać, że lista może wprawić w osłupienie posiadaczy nawet najlepszego sprzętu. Jeśli Ubisoft nie zmieni koncepcji AC na PC to może mieć spore problemy ze sprzedażą gry. Póki co jednak pozostaje jedynie czekać.

Dołączona grafika

źródło i trailer (13)

#10 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 24 01 2008 - 14:18

dlatego brat na komunie w zeszłym roku dostał X360, fakt gry drogie i sterowanie do bani (da się przyzwyczaić), ale nie ma takich cyrków z wymianą części, ciekawe czy poprawią bugi w grze takie jak "poziomy koń" i "struganie pinokia"
Dołączona grafika

#11 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 14 03 2008 - 13:07

Wszystko wskazuje na to, że Assassin's Creed na PC oraz specjalna wersja tej gry o podtytule Altair's Chronicles na DS, zostaną opóźnione. Na szczęście fani będą zmuszeni poczekać jedynie dwa tygodnie dłużej niż planowano.
O prawdopodobnym opóźnieniu poinformował ostatnio serwis Spong. Wygląda na to, że premiera Assassin's Creed: Altair's Chronicles na DS została przesunięta o dwa tygodnie. Tak więc tytuł nie trafi do sklepów 28 marca, a najwcześniej dopiero 11 kwietnia.
Podobnie sprawa ma się z wersją gry na platformę PC. Ubisoft zdecydowało się przesunąć datę wydania na 11 kwietnia.
Warto przypomnieć, że Assassin's Creed jest grą przygodową osadzoną w czasach III wyprawy krzyżowej, Gracz wciela się tu w zabójcę, którego celem jest wyeliminowanie 9 postaci historycznych propagujących wyprawy krzyżowe.

Ubisoft nie podał jeszcze oficjalnych powodów opóźnienia premiery gry. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie możemy się więc spodziewać w najbliższym czasie

źródło

#12 kalet

kalet

Good Rank

• Na emeryturze
  • 729 postów

Napisano 19 03 2008 - 16:39

Na torrentach gra już się pojawiła, jednak na moim sprzęcie nie będzie dane mi w nią zagrać. ;)
You rise, you fall, you're down, then you rise again !

#13 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 20 04 2008 - 11:20

Ja juz wlasnie gram i gierka jest poprostu super :) Jako drobnego minusa obstawiam zapis stanu gry, gdyz nie jest czasami zbyt wygodny. Reszta stoi na bardzo wysokim poziomie, a oprawa audiowizualna to mistrzostwo. Gra na wersje PC jest lepsza niz na konsole. Jak najbardziej polecam.

#14 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 20 04 2008 - 11:37

ja czekam z grą na lepszy komputer bo na brata "da się" ale co to za przyjemność, bardzo zdziwiła mnie fabuła, spodziewałem się "poprostu" czasów wypraw krzyżowych ;-)

bardzo podoba mi się prowadzenie kamery w cutscenkach oraz możliwość poruszania się w trakcie tychże, można rzeczywiście wczuć się w grę np. nerwowo chodząc gdy jesteśmy rugani przez przełożonego

co do "DC" wersji, z tego co wyczytałem to:

Dobra już wiem co jest w rozszerzonej wersji Director's Cut na PC

* 4 nowe sposoby przeprowadzania śledztwa, co daje łącznie ilość 9 różnych możliwości zebrania informacji o celu naszej misji ? teraz każda misja jest wyjątkowa i niepowtarzalna
* nowe wyzwania, takie jak:
* wyścig po dachach ? zbieranie danych o celach misji od informatorów, zadanie na czas
* eskorta informatora ? eskortowanie członka zakonu asasynów i udzielenie mu pomocy w trakcie jego ucieczce
* eliminacja łuczników ? wyeliminowanie łuczników przeciwnika z określonego rejonu działań, pomagające członkom zakonu na wykonanie ich zadań
* niszczenie stoisk kupców ? niszczenie straganów kupieckich w rejonie misji Altaira

ale nie mnie to sprawdzać... jeszcze (ale wpadł do mnie brat i mówił że przez przypadek wpadł na kogoś i popchnął go na stragan, stragan się rozwalił i go zaczeli ścigać, więc chyba to to ;-)

btw: odświeżony filmik z logo Ubisoftu bardzo mi się podoba
Dołączona grafika

#15 patryk83

patryk83

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 570 postów

Napisano 22 04 2008 - 06:48

ale nie mnie to sprawdzać... jeszcze (ale wpadł do mnie brat i mówił że przez przypadek wpadł na kogoś i popchnął go na stragan, stragan się rozwalił i go zaczęli ścigać, więc chyba to to ;-)

To raczej nie to. Są specjalne zadania które polegają na zniszczeniu straganów nieuczciwych kupców.

Ogólnie gra ciekawa, oprawa graficzna bardzo dobra, fabuła dobra.
Niestety ale wszystko w tej grze polega na tym samym. Wpadasz do miasta zbierasz informacje(jak nei chcesz szybko skończyć gry to wykonujesz wszystkie misje polegające na zbieraniu informacji, jak nie to wykonujesz 2) i idziesz zabić cel. Jak sie wczujesz to możesz spróbować zrobić to po cichu tak żeby Cie nie widział jak lubisz sieczkę to wpadasz w sam środek wroga i zabijasz wszystkich łącznie z celem :)
Tak więc gra się nudzi po paru misjach i jeszcze te filmiki których nie można przeskoczyć ;/
Ciekawe co zrobią w drugiej częsci...
Jak zepsuje Ci się windows nie naprawiaj go bo i tak mu nie pomożesz. Czeka Cię reinstalka.

Być może nie wiesz ale na forum istnieje chat.
Chat forumowy - wystarczy kliknąc i zaraz znajdziesz sie u nas na IRCu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych