Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Rady dla początkujących SLSK'wców

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Soul Avengerz

Soul Avengerz

First Rank

• Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 21 01 2007 - 23:29

Dajcie jakieś rady dla początkujących użytkowników SoulSeeka. Slyszałem o nim tylko tyle, że można się w nim dzielić muzyką elektroniczną. Mi zależy na house i disco ... POMÓŻCIE LAIKOWI :lol:

#2 loge2

loge2

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 318 postów

Napisano 22 01 2007 - 12:48

wybrałeś bardzo dobry program p2p, ale pamiętaj, że (ktoś coś podobnego tu na forum napisał) "on jest dla ludzi z dużą cierpliwością i smakiem muzycznym" - jeśli lubisz "grzebać" w muzyce i poznawać nowe rzeczy, albo szukasz rzadkości, których nie można znaleźć gdzie indziej - to program dla Ciebie. jeśli chcesz ściągać najnowsze hity i musisz mieć wszystkie nowości "na już" - lepiej zapisz do jednej z tych modnych koterii torrentowych...
soulseek jest tak prosty w obsłudze, że właściwie nie potrzeba żadnych porad - jedna zasada - dziel się tym, co masz bo inaczej będziesz banowany, ja jestem bezlitosny gdy widzę "no files shared"...
kiedy wyszukujesz pliki poczekaj chwilę aż lista będzie dość długa, a potem posortuj ją (klkając na nagłówek kolumny) najpierw według D/L Speed, a potem in queue - wtedy od góry będziesz miał userów "najszybszych" i bez kolejki, najlepsi są tacy z D/L speed 20 - 30 (albo więcej, jeśli są) - wtedy przeciętny album ściaga się w niecałą godzinę, oczywiście zależnie od Twojego łącza i łącza drugiej osoby, bo nie zawsze te cyferki prawdę pokazują (ale na ogół tak), co do szczegółowych ustawień i opisu funkcji to chyba jest tu przyklejona instrukcja obsługi by Picasso. Acha, jeszcze jedno: Soul i osiołek czasem się nie lubią - u mnie, kiedy eMule jest podłączy i nawet nic nie ściąga to wyraźnie ogranicza soula - więc dobrze dać "niebieskiemu ptakowi" miejsce na rozwinięcie skrzydeł :lol:

#3 Soul Avengerz

Soul Avengerz

First Rank

• Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 22 01 2007 - 23:45

Aha, czyli SoulSeek to program, w którym pierwszeństwo pa: oryginalność, prostota i taka fajna atmosfera? Ale chyba najbardziej stawia na oryginalność, co :> ?
W "niebieskim ptaku" znajdę to, co czego w innych sieciach nie ma... Hm... To może być ciekawe

Dziękuję za wszystkie rady i posty!!! Są świetne!!
D a w a j c i e w i ę c e j !

#4 mizolek

mizolek

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 27 01 2007 - 18:35

trzeba pamietac o tym forum i stronie slsk. nie wypada zadawac pytan dot. problemow na kanalach - od tego sa odopwiednie strony ;>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych