Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[Z] Splinter Cell: Conviction [Z]
 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 montek

montek

  Very Good Rank

 • Użytkownicy +
 • 1424 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Okolyca Stolycy

Napisano 04 03 2007 - 20:07

Dołączona grafika

Jeszcze nie przebrzmiały echa podwójnego agenta a tu prosze planowana jest kolejna cześć gdyż dojnej krowy się nie zabija

mało wiadomo, mało w sieci ale będzie

http://www.gamesrada...213122224125007
http://uk.ps3.ign.co...3/733959p1.html
http://en.wikipedia....ell:_Convictionedit: sreeny, prawdopodobnie na x360, wygląda to na jakieś Arty bo jesli to silnik gry to ja pierdziu
http://www.ownage.nl/news/16061/

mały update:

skany z artykułu ze zdjęciami z gry

http://forums.gametr...ead.php?t=95206

update kolejny:
screeny Sama- zarósł nam troszkę - bardzo dobrze
Dołączona grafikaDołączona grafika

Użytkownik Landuss edytował ten post 14 08 2009 - 10:51

!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#2 montek

montek

  Very Good Rank

 • Użytkownicy +
 • 1424 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Okolyca Stolycy

Napisano 01 06 2007 - 07:47

nareszcie możemy zobaczyć jak sie grać będzie
- po migającym "Y" wnioskuję że z x360


oraz tekst za gry-online z dniu ubisoftu

Z nowym Splinter Cellem Ubisoft zdecydował się zrobić coś dziwnego... Zapewne będzie to fajne, ale ciężko prorokować, jak ten eksperyment przyjmą zdeklarowani fani serii. Serii, której tytuł praktycznie stanowi synonim skradanki: skradanka – Splinter Cell, Splinter Cell – skradanka, bo jakby nie patrzeć, zakwalifikowanie Conviction do skradanek będzie co najmniej problematyczne.

Po pięciu bardzo dobrze przyjętych Splinter Cellach, Ubisoft zmienia spojrzenie na przygody Sama. po jakich pięciu , chyba że +konsolowa wersja - montek

Sam Fisher musi uciekać. Nie wie, przed kim, nie wie za bardzo, z jakiego powodu – tego wszystkiego gracz będzie się musiał dowiedzieć własnym sumptem, w trakcie gry. Ponieważ rzecz się dzieje przede wszystkim w Waszyngtonie a także w innych miastach, pośród ludzi, w większości cywilów, standardowe czarne ubranko zwieńczone trójką zielonych światełek straciło rację bytu. Na korzyść prochowca z kapturem – zmierzwione, siwiejące już włosy, przydługa grzywka i miesięczny zarost w komplecie. Sam bowiem wciąż musi pozostawać możliwie niezauważony. Technika tego pozostawania jednak uległa radykalnym zmianom.

Coś jak Kane & Lynch, coś jak Assassin’s Creed – tłumy ludzi i konieczność manipulowania nimi, tak by przemknąć pomiędzy policją czy innymi żołnierzami wypatrującymi w tłumie gościa z odbitymi na czole trzema kółkami. ;-) Stąd Conviction opiera się o wszelkiego rodzaju działania dywersyjne – tu wysadzimy butlę z gazem, gdzie indziej ukradniemy komuś komórkę – wszystko, co odciągnie uwagę zbrojnych władz od miejsca, które nas interesuje i tym samym od nas samych, jest jak najbardziej pożądane. Pogramy-zobaczymy, zapewne będzie git, bo mało prawdopodobne jest, by Ubisoft zrobił rysę na tak doskonałym diamencie.


!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#3 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 28 11 2007 - 22:59

Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction, który miał zostać wydany na początku przyszłego roku zaliczy opóźnienie. Przedstawiciele koncernu poinformowali niedawno, że Sam Fisher powróci, ale najwcześniej w drugim kwartale 2008 roku...

#4 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 03 06 2008 - 10:50

Ubisoft nadal bez konkretów w sprawie Splinter Cell: Conviction


Ci, którzy spodziewali się zobaczyć jakąkolwiek prezentację nowego Splinter Cella na paryskich Ubidays, pozostaną niezaspokojeni. Ubisoft nie pokusił się o pokazanie nawet najmniejszego teaserka z gry na swojej imprezie.

W związku z czym, ostatnie nieoficjalne doniesienia o tym, że Conviction (który przecież był pokazywany w wersji grywalnej na Ubidays w roku ubiegłym) okazał się nie taki, jakim chcieliby go widzieć twórcy ? Ubisoft Montreal, i został cofnięty do fazy projektowania, zdają się być bardziej prawdziwe niż nam się wydawało.

Dziennikarze serwisu CVG poprosili o komentarz w tej sprawie przedstawiciela Ubisoftu i otrzymali w odpowiedzi następujące oświadczenie: ?W nawiązaniu do spekulacji, jakie pojawiły się niedawno, muszę powiedzieć że ogłosiliśmy, iż gra pojawi się w roku fiskalnym 08/09 i teraz nie mogę dodać nic ponad to. Więcej informacji pojawi się w momencie, który uznamy za dogodny. Zapewniam - Splinter Cell: Conviction jest tworzony.? Innymi słowy ? nie spodziewajcie się żadnych informacji o Samie Fisherze w najbliższej przyszłości.


.

#5 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 25 07 2008 - 09:01

Premiera Splinter Cell: Conviction oficjalnie przesunięta

O problemach Splinter Cell: Conviction wiadomo było już od dawna, mówiło się, że projekt wróci do fazy przedprodukcyjnej, z powodu niezadowalającej twórców jakości, a nawet, że dalsze prace nad nim zostaną odstawione na bok. Oficjalnie Ubisoft nie miał zamiaru komentować całej sprawy, wydawać więc się mogło, że nie ma żadnych problemów w developingu. Teraz okazuje się jednak, że są one na tyle poważne, że premiera gry odbędzie się w dużo późniejszym terminie niż było to ustalone w planie wydawniczym firmy.

Conviction miało trafić na półki sklepowe w pierwszym kwartale 2009 roku, czyli okresie między 1 stycznia, a 30 marca. Z najnowszego raportu finansowego firmy Ubisoft, wynika, że debiut odbędzie się dopiero w przyszłym roku fiskalnym, trwającym od 1 kwietnia 2009 do 30 marca, 2010. Yves Guillemot, szef koncernu, tłumaczy, że Splinter Cell jest bardzo ważną marką dla Ubisoftu. Oczekiwania względem tego tytułu są ogromne. To kluczowy projekt, stąd firma chce dopracować jak najlepiej gameplay i zawrzeć w Conviction wszystko to, co oferuje dzisiejsza technologia, wszelkie możliwe rozwiązania i idee. Dlatego dano twórcom więcej czasu na to, aby byli pewni tego, że będzie to wspaniały produkt.

źródło#6 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 24 05 2009 - 08:23

Oficjalne strony i zwiastuny SP: Conviction

Oficjalne strony:

http://splintercell....com/conviction/
http://www.manofconviction.com/uk/

W sieci pojawił się nowy, dość krótki i tajemniczy zwiastun Splinter Cell: Conviction: KLIK Chociaż nie przedstawia on rozgrywki, to powinien wzbudzić ciekawość fanów serii. Bohater opowiada, głosem powracającego Michaela Ironside’a, o wydarzeniach z przeszłości – pracy w agencji, stracie córki i postrzeleniu przyjaciela. Cały czas jest on „namierzany” przez nieznane służby. Wygląda na to, że Fisher znajduje się na Malcie, ale w ostatnich sekundach sygnał urywa się.

Oprócz tego warto wspomnieć o dwóch oficjalnych stronach poświęconych grze. Na pierwszej oficjalnej stronie gry pojawiło się logo organizacji Third Echelon (wspominaliśmy o tym wczoraj) oraz prośba o przekazywanie informacji o prawdopodobnie zaginionym Samie Fisherze. Strona z powyżej opisanym zwiastunem, czyli http://www.manofconviction.com/, została opublikowana później. Zadaje ona pytanie o przyczyny, dla których człowiek podejmuje zmagania z własną przeszłością. Ważniejsze jest to, że strona wskazuje, kiedy poznamy kolejne fakty z życia Fishera.

Na stronie promującej Splinter Cell: Conviction pojawił się też niedawno drugi zwiastun tej produkcji: KLIK Film jest utrzymany w podobnym stylu, co pierwszy materiał - prezentuje wypowiedź głównego bohatera, który jest namierzany przez nieznane siły. Tym razem Sam Fisher nadaje z Waszyngtonu. Pojawiają się sugestie, że wskazane miejsca (poprzednio pokazano Maltę) odwiedzimy już bezpośrednio w samej grze.

Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie publikującej materiały, kolejny krótki zwiastun otrzymamy 28 maja.

.

#7 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 31 07 2009 - 12:57

Splinter Cell: Conviction dopiero w fazie alfa

Podczas czerwcowych prezentacji deweloperzy trąbili, że ich najnowszy produkt trafi do sprzedaży późną jesienią. Dziś już wiadomo, że termin ten jest absolutnie nierealny, i najnowszych perypetii zdradzonego agenta należy spodziewać się dopiero w 2010 roku. Co więcej, raczej bliżej lata niż zimy. Za oficjalny powód tej decyzji podano chęć maksymalnego dopieszczenia tytułu. Nawiązując do naszych życiowych ambicji i oczekiwań, jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas dany pracownikom pozwoli nam zaprezentować grę o zadowalającym każdego potencjale - możemy przeczytać na oficjalnej stronie projektu. Jako że większość fanów stawia przede wszystkim na jakość, wiadomość tę przyjęto ze spuszczoną głową, acz pełnym zrozumieniem. Niestety, wygląda na to, że autorzy zwyczajnie nie wyrabiają się ze swoim projektem.

Nad ranem do mediów trafił oficjalny komunikat głoszący wejście Splinter Cell: Conviction w fazę alfa. Obecnie wchodzimy w alfa testy - powiedział główny designer Steve Masters - Ściślej mówiąc, w tym tygodniu. Oznacza to, że szkielet gry został w całości ukończony. Teraz przyszła pora na eliminację większych błędów, dopracowywanie poziomów, realizację dźwięku oraz poprawianie grafiki. Sami producenci twierdzą, że właśnie te czynności mieli na myśli, wspominając o szlifowaniu. Zaznajomieni z tematem wiedzą jednak, że przed programistami stoi stosunkowo duża liczba zadań, która doświadczonym zespołom potrafi zająć grubo ponad pół roku.

Dołączona grafika

www.gry-online.pl
.

#8 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 13 08 2009 - 20:42

Najnowszy zwiastun filmowy:

http://tvgry.pl/?ID=525

Warto obejrzeć :blink: Gra prezentuje się co najmniej bardzo dobrze.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych